2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

O kadar sevindim ki😍 çok dua ettim senin için içim ferahladı🥲 Bu güzel haber karşılığında 5bin ne ki sadakanız olsun☺️ Sağlıkla devam etsin sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah 🤲🏻 Benim eşimin ablasına da boş gebelik dediler kürtaj olacaksın dediler ama seninki gibi bebek olduğunu öğrendi başka bir hastanede sonra down sendromlu gebeliği sonlandıralım dediler kadının burnundan getirdiler gebeliğini. Yine başka hastanelere gitti umut aradı. İki hastane down sendromlu dedi bir tane doktor sen bu sonuçlara bakma bebek sağlıklı görünüyor sonuçlar bir şey ifade etmiyor demiş. Gerçekten de çocuk şu an 3 yaşında ve her açıdan sağlıklı normal bir çocuk. Bu konularda karar vermek için acele etmemek gerekiyor en az 3 ayrı görüş alınmalı diye düşünüyorum. Çok şükür senin üçüncüyü aramana gerek kalmamış bebeğini görmüşün 😍
Allah razı olsun canım etiketlerken aklımdaydın etiketleyecektim, sonra aklimdan gitmiş. Güzel duaların için çok teşekkür ederim, dua eden herkese Allah kat kat güzelini yaşatsın, kalplerine göre versin inşallah 🤍 Sizler de benim dualarimdasiniz, inşallah en yakın zamanda hayırlısıyla sağlıkla doğacak yavrularinizin gebelik haberini alırız 🤲 Evet 5000 TL zaten yaşadığım üzüntünün sıkıntının yanında hiç kalır. Ben sadece özel hastaneleri de soyguncu gibi hissediyorum biraz, özellikle bazılarını.

Burdan doner mı bılmıyorum kankam umut vermeye gerek yok ateşe devam et test yapma artık yıne düşmezse yaparsın
Bunaldım yoruldum artık ateş ateş ateş ne güzel umutlandırdı birden düşecek belli oldu bugün bir tık düştü bekliyorum pazar günü olurum büyük ihtimalle

kızlar merhaba.. grubu uzun zamandır takip ediyorum bebıs su ara bizi bayagı zorluyorr. her 5 gune bır acilde soluk alıyoruz
saglıklı olsun da gerisi muhım degıl dıyorum
bugun doktor kontrolum var ama dunden beri pıhtı seklınde bıseyler geliyr kahve gibi. emın olamıyorum ama cok korkyuorum kalbim carpıyor. daha once operasyonumu yapan dktora gidicem takipli oldugum izinde...
kanama alanı cok buyuktu ctesi acile gittiğimde insaallah suan kanama alanını atıyorumdur... kızlar... 2 ye arttırdı acildeki doktor progestanı.. endıselıyım.. ama alanda o .. veren de... rabbım bıze bagıslasın yavrumuzu...

kızlar merhaba.. grubu uzun zamandır takip ediyorum bebıs su ara bizi bayagı zorluyorr. her 5 gune bır acilde soluk alıyoruz
saglıklı olsun da gerisi muhım degıl dıyorum
bugun doktor kontrolum var ama dunden beri pıhtı seklınde bıseyler geliyr kahve gibi. emın olamıyorum ama cok korkyuorum kalbim carpıyor. daha once operasyonumu yapan dktora gidicem takipli oldugum izinde...
kanama alanı cok buyuktu ctesi acile gittiğimde insaallah suan kanama alanını atıyorumdur... kızlar... 2 ye arttırdı acildeki doktor progestanı.. endıselıyım.. ama alanda o .. veren de... rabbım bıze bagıslasın yavrumuzu...
Sağlıkla kucağına al insallah canım, stres yapma olumlu dusunelim olumlu olsun 🙏

Kızlar ben mucize bi haberle geldim, dün biraz kahverengi akıntım olunca kesin kürtaj olacak diye bugüne eski doktorumdan özel hastaneden aldığım randevuyu iptal ettim, aşırı gerilmistim, aşırı yipranmistim ve iki gün doğru dürüst birşey yememistim, kürtaja hazırlandım, sabah 7 de hastanede olacaktık işlem icin, gece uyumadan önce Instagram'da hikayelere bakarken fenomen Özden Özdoğan var onun hikayesine denk geldim, tamamen tevafuk, bebek 6 haftalık ve kesede görünmüyordu, bikez daha soru isaretleri belirdi kafamda, eşime söyledim, baktık eski doktorumun randevulari da dolmuş, evimize yakın bi özel hastaneden Doç Dr dan randevu aldık sabah 9 15 e. Heyecanla ve korkuyla hayırlısı için dua ederek bekledim sıramı. Dr ultrasonla baktı ve bebegim görünüyordu. Kalp atışları da yeni oluşmaya başlıyor dedi. Ağlamaya başladım. Diğer Dr larin kürtaj dediğini ve aslında kürtaj için çıktığımi ağlayarak anlattım doktora. Tabi devamında ne olur bilemiyoruz dedi, duygusuzca yaklasti. Haftaya tekrar kontrole çağırdı. Devamında ne olur nasıl ilerler bilmiyorum ama eğer bebeğim sağlıkla dünyaya gelecek olursa diğer hastanedeki diğer 2 Dr için büyük vebal olacak gerçekten. Dr bana birsuru düşük önleyici ilaç ve iğne verdi, biraz fazla buldum aslında ama bilemiyorum, hem progestan 200 günde 2, hem duphaston hem de göbekten vurulan iğneden 2 tane, sadece dün kahverengi lekelenmem olmuştu ondan mı verdi acaba bunca ilacı. Sonuçta geç döllenme olduysa ondan geç görünmüştür bebek, bir de cihaz farkı tabiki, bu kadar ilaca gerek var mıydı bilemiyorum.Diger doktorların tavrını şu anda aklım hiç almıyor. Bir de bu kısmını da söylemeden geçemeyeceğim, benden tahliller istedi, gereksiz para ödemek istemediğim için sağlık ocağında yaptirsam olur mu dedim, torch (toksoplazma) sağlık ocağı yapmıyor dedi, bilmem şu şu da sağlık ocağında yanlış çıkıyor onları da isteyelim dedi mecburen yaptırdım ve muayeneyle birlikte 5000 TL civarı para ödedim. Denize düşen yılana sarılır misali oldu. Eski doktoruma gidebilseydim çok daha farklı olurdu ama her şey nasip. Bundan sonrası için de inşallah en hayırlısı en güzeli olur. Destekleriniz için hepinize tekrardan çok teşekkür ederim. Aklıma gelenleri etiketliyorum, hatırlayamadiklarim kusuruma bakmasın @Tweeetyy A Afratafrac edahandro edahandro @melegim can @bitkin96 @Niqu
Canım bak gördün mü mucizen gerçek olacak 🧿🧿🧿 bebeğin seninle inşallah kuzum. O doktorlar nasıl verecek bunun hesabını bilmiyorum, çok çok acımasızlar. Bebişinin kalp atışında da etiketle beni kuzum 😍😍 ilaçlar da hiç fazla değil bence. Öyle veriliyor diye biliyorum kuzum, tutunsun diye bebiş. Çok çok sevindimmm. Gözlerinden öperim 🙏🙏🥰🥰🥰

Kuzucum çoook sevindim. Bebiş için influce olanı ilk defa görüyorum ama 😂 yırttık burada kaç kişi, örnekler verdik. Ama sonuç olarak senin de tetikleneceğin şey farklıymış ve ona ihtiyacın varmış, çok iyi olmuş. 💕

Bu yurtdışında 8. haftadan itibaren doktora gidiliyor muhabbeti bana mantıklı gelmeye başladı. Sanırım erken gidiyoruz ve bu ruhsuz doktorlar yüzünden moralimiz iyice sıfırlanıyor.

Bundan sonraki her gidişinde çok güzel haberler almanı diliyorum. 💕🙏
Gerçekten Allah korkusu olan iyi doktorlar da var ama Allah denk getirsin, 2 oğlumda takibimi yapan doktorum çok iyiydi, aslında sizleri dinledim ve ona gidecektim bugün ama dün kahverengi akıntım olunca iptal ettim, sonra da yer bulamadım, kahverengi akıntıyı da görünce doktorların söyledikleri yeniden gözümün önüne geldi, umudum yeniden tükenmiş gibiydi ben galiba 2 farklı ultrasonla 2 farklı Dr bakınca fazla guvenmisim ama artık hiç güvenim kalmadı gerçekten. İnşallah hepimiz güzel haberlerle ilerleriz 🤍

Ya ben çizgi gördüm yanlış mı gördü. Kuzum ben de biraz depresife bağladım, yazılanları malesef çok takip edemiyorum. Benden başka çizgi gören oldu mu? Ben silik gördüm ya. Heveslendirmek istemem ama var gibi sanki... Kelin merhemi olsa kendi başına sürer o sebeplen motivasyon konuşması da yapamıyorum kuzum 😟 ama yine de bat gününe kadar teste devam et, bence çizgi var gibi 🙏🙏
Yok aşkım yok fotodan öyledir çizgi yok olsa net bir şekilde ortaya çıkardı. Artık kendimi kandırmak istemiyorum 😔

Yok canım yok çizgi falan yok kendimi günlerdir bunla kandırıyorum olsa netleşirdi fotoda öyle çıkmış olabilir ama çizgi yok bebek de yok…
Canım üzülmek karalar bağlamak yok, toparlanıp kaldığın yerden devam, biz elimizden geleni yapalım gerisi Allah'ın takdiri, gelecegi bir zaman var biliyorsun, inşallah en yakın zamanda gelecek 🙏

Kızlar ben mucize bi haberle geldim, dün biraz kahverengi akıntım olunca kesin kürtaj olacak diye bugüne eski doktorumdan özel hastaneden aldığım randevuyu iptal ettim, aşırı gerilmistim, aşırı yipranmistim ve iki gün doğru dürüst birşey yememistim, kürtaja hazırlandım, sabah 7 de hastanede olacaktık işlem icin, gece uyumadan önce Instagram'da hikayelere bakarken fenomen Özden Özdoğan var onun hikayesine denk geldim, tamamen tevafuk, bebek 6 haftalık ve kesede görünmüyordu, bikez daha soru isaretleri belirdi kafamda, eşime söyledim, baktık eski doktorumun randevulari da dolmuş, evimize yakın bi özel hastaneden Doç Dr dan randevu aldık sabah 9 15 e. Heyecanla ve korkuyla hayırlısı için dua ederek bekledim sıramı. Dr ultrasonla baktı ve bebegim görünüyordu. Kalp atışları da yeni oluşmaya başlıyor dedi. Ağlamaya başladım. Diğer Dr larin kürtaj dediğini ve aslında kürtaj için çıktığımi ağlayarak anlattım doktora. Tabi devamında ne olur bilemiyoruz dedi, duygusuzca yaklasti. Haftaya tekrar kontrole çağırdı. Devamında ne olur nasıl ilerler bilmiyorum ama eğer bebeğim sağlıkla dünyaya gelecek olursa diğer hastanedeki diğer 2 Dr için büyük vebal olacak gerçekten. Dr bana birsuru düşük önleyici ilaç ve iğne verdi, biraz fazla buldum aslında ama bilemiyorum, hem progestan 200 günde 2, hem duphaston hem de göbekten vurulan iğneden 2 tane, sadece dün kahverengi lekelenmem olmuştu ondan mı verdi acaba bunca ilacı. Sonuçta geç döllenme olduysa ondan geç görünmüştür bebek, bir de cihaz farkı tabiki, bu kadar ilaca gerek var mıydı bilemiyorum.Diger doktorların tavrını şu anda aklım hiç almıyor. Bir de bu kısmını da söylemeden geçemeyeceğim, benden tahliller istedi, gereksiz para ödemek istemediğim için sağlık ocağında yaptirsam olur mu dedim, torch (toksoplazma) sağlık ocağı yapmıyor dedi, bilmem şu şu da sağlık ocağında yanlış çıkıyor onları da isteyelim dedi mecburen yaptırdım ve muayeneyle birlikte 5000 TL civarı para ödedim. Denize düşen yılana sarılır misali oldu. Eski doktoruma gidebilseydim çok daha farklı olurdu ama her şey nasip. Bundan sonrası için de inşallah en hayırlısı en güzeli olur. Destekleriniz için hepinize tekrardan çok teşekkür ederim. Aklıma gelenleri etiketliyorum, hatırlayamadiklarim kusuruma bakmasın @Tweeetyy A Afratafrac edahandro edahandro @melegim can @bitkin96 @Niqu
Ya ben de Özden Özdoğanın o storyelrine denk gelmiştim sen durumundan bahsedince sana yazmıştım hatta. Kanama alanı olabilir bebek geç görünebilir mucizen gelebilir diye kuzum ❤️ buna çok sevindim çok ❤️

Canım bak gördün mü mucizen gerçek olacak 🧿🧿🧿 bebeğin seninle inşallah kuzum. O doktorlar nasıl verecek bunun hesabını bilmiyorum, çok çok acımasızlar. Bebişinin kalp atışında da etiketle beni kuzum 😍😍 ilaçlar da hiç fazla değil bence. Öyle veriliyor diye biliyorum kuzum, tutunsun diye bebiş. Çok çok sevindimmm. Gözlerinden öperim 🙏🙏🥰🥰🥰
Allah razı olsun canım, güzel dualarınız kat kat size dönsün inşallah, ben de sizlerden güzel haber almayı bekliyorum inşallah ❤️❤️🤲🤲

Kuzucum beni de etiketle olur mu seni çok merak ediyorum. Şimdi bi içe kapanma yaşıyorum yazılanları çok takip edemiyorum ama kaçırmak istemem hamiş arkadaşlarımı
Tamam canım etiketlerim😊. İnşallah çift çizgiyi görürüm🤲🏻 Karmakarışık duygular içindeyim. Sınav günü yaklaşıyor gibiyim😬

X