2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyy nasıl gözlerim doldu🥹ben sana ne dedim bekle bebişin seninle bak çok şükür☺️☺️🙌🏻🙌🏻🙌🏻İlaclarına kaldıkda hiçte fazla diğil bendede 1 iğnem göbekten 1 iğnem kalçadan 1 tanede fitil..hatda 1 defa hastaneye yatırdı bile doktor 12 saatden fazla kolumdan serum yedim ben her şey bebiş için katlanıyoruz.Testlerimi bende sağlık ocağında vermedim zaten bildiğim kadarıyla hepsine bakmıyorlar ama ben 2300 verdim bir tek testlere..olsun yeterki sağ salim kucağımıza alak🙌🏻🙌🏻
Amin canım aminn, Allah razı olsun 🤍 İşte benden daha önceki iki oğluma hamileliğimde doktorumun hiç istemediği toksoplazma testlerini istedi, bence çok gerekli değildi, haftaya kalp atışını net duydugumuzda da isteyebilirdi toksoplazmayi, 3 bin küsur ödedik testlere ve bunun içinde bazı şeyler de yok, onları sağlık ocağında yaptıracağım. Neyse sağlık olsun paranın çıkacağı varmis o önemli değil de ne bileyim bana yanlış muamele gibi geliyor böyle bu testleri zorunlu şekilde yapmaları, özellikle toksoplazma gibi olmasa da olacak olanları. Sen yaptirdin mi toksoplazma?

Allah razı olsun canım etiketlerken aklımdaydın etiketleyecektim, sonra aklimdan gitmiş. Güzel duaların için çok teşekkür ederim, dua eden herkese Allah kat kat güzelini yaşatsın, kalplerine göre versin inşallah 🤍 Sizler de benim dualarimdasiniz, inşallah en yakın zamanda hayırlısıyla sağlıkla doğacak yavrularinizin gebelik haberini alırız 🤲 Evet 5000 TL zaten yaşadığım üzüntünün sıkıntının yanında hiç kalır. Ben sadece özel hastaneleri de soyguncu gibi hissediyorum biraz, özellikle bazılarını.
Orası öyle bebeğim özellikle korkmuş endişeli birini yakaladıkları zaman sömürüyorlar. Çok şükür ikinizde iyisiniz🥰

Kızlar ben mucize bi haberle geldim, dün biraz kahverengi akıntım olunca kesin kürtaj olacak diye bugüne eski doktorumdan özel hastaneden aldığım randevuyu iptal ettim, aşırı gerilmistim, aşırı yipranmistim ve iki gün doğru dürüst birşey yememistim, kürtaja hazırlandım, sabah 7 de hastanede olacaktık işlem icin, gece uyumadan önce Instagram'da hikayelere bakarken fenomen Özden Özdoğan var onun hikayesine denk geldim, tamamen tevafuk, bebek 6 haftalık ve kesede görünmüyordu, bikez daha soru isaretleri belirdi kafamda, eşime söyledim, baktık eski doktorumun randevulari da dolmuş, evimize yakın bi özel hastaneden Doç Dr dan randevu aldık sabah 9 15 e. Heyecanla ve korkuyla hayırlısı için dua ederek bekledim sıramı. Dr ultrasonla baktı ve bebegim görünüyordu. Kalp atışları da yeni oluşmaya başlıyor dedi. Ağlamaya başladım. Diğer Dr larin kürtaj dediğini ve aslında kürtaj için çıktığımi ağlayarak anlattım doktora. Tabi devamında ne olur bilemiyoruz dedi, duygusuzca yaklasti. Haftaya tekrar kontrole çağırdı. Devamında ne olur nasıl ilerler bilmiyorum ama eğer bebeğim sağlıkla dünyaya gelecek olursa diğer hastanedeki diğer 2 Dr için büyük vebal olacak gerçekten. Dr bana birsuru düşük önleyici ilaç ve iğne verdi, biraz fazla buldum aslında ama bilemiyorum, hem progestan 200 günde 2, hem duphaston hem de göbekten vurulan iğneden 2 tane, sadece dün kahverengi lekelenmem olmuştu ondan mı verdi acaba bunca ilacı. Sonuçta geç döllenme olduysa ondan geç görünmüştür bebek, bir de cihaz farkı tabiki, bu kadar ilaca gerek var mıydı bilemiyorum.Diger doktorların tavrını şu anda aklım hiç almıyor. Bir de bu kısmını da söylemeden geçemeyeceğim, benden tahliller istedi, gereksiz para ödemek istemediğim için sağlık ocağında yaptirsam olur mu dedim, torch (toksoplazma) sağlık ocağı yapmıyor dedi, bilmem şu şu da sağlık ocağında yanlış çıkıyor onları da isteyelim dedi mecburen yaptırdım ve muayeneyle birlikte 5000 TL civarı para ödedim. Denize düşen yılana sarılır misali oldu. Eski doktoruma gidebilseydim çok daha farklı olurdu ama her şey nasip. Bundan sonrası için de inşallah en hayırlısı en güzeli olur. Destekleriniz için hepinize tekrardan çok teşekkür ederim. Aklıma gelenleri etiketliyorum, hatırlayamadiklarim kusuruma bakmasın @Tweeetyy A Afratafrac @edahandro @melegim can @bitkin96 Niqu Niqu
Çok şükür kuzum gözünaydın😍 inşallah sağlıkla ilerler ve bebişini sağlıkla kucağına alırsın🙏🏻
Allah gönlüne göre versin🌸🤗

Kızlar ben mucize bi haberle geldim, dün biraz kahverengi akıntım olunca kesin kürtaj olacak diye bugüne eski doktorumdan özel hastaneden aldığım randevuyu iptal ettim, aşırı gerilmistim, aşırı yipranmistim ve iki gün doğru dürüst birşey yememistim, kürtaja hazırlandım, sabah 7 de hastanede olacaktık işlem icin, gece uyumadan önce Instagram'da hikayelere bakarken fenomen Özden Özdoğan var onun hikayesine denk geldim, tamamen tevafuk, bebek 6 haftalık ve kesede görünmüyordu, bikez daha soru isaretleri belirdi kafamda, eşime söyledim, baktık eski doktorumun randevulari da dolmuş, evimize yakın bi özel hastaneden Doç Dr dan randevu aldık sabah 9 15 e. Heyecanla ve korkuyla hayırlısı için dua ederek bekledim sıramı. Dr ultrasonla baktı ve bebegim görünüyordu. Kalp atışları da yeni oluşmaya başlıyor dedi. Ağlamaya başladım. Diğer Dr larin kürtaj dediğini ve aslında kürtaj için çıktığımi ağlayarak anlattım doktora. Tabi devamında ne olur bilemiyoruz dedi, duygusuzca yaklasti. Haftaya tekrar kontrole çağırdı. Devamında ne olur nasıl ilerler bilmiyorum ama eğer bebeğim sağlıkla dünyaya gelecek olursa diğer hastanedeki diğer 2 Dr için büyük vebal olacak gerçekten. Dr bana birsuru düşük önleyici ilaç ve iğne verdi, biraz fazla buldum aslında ama bilemiyorum, hem progestan 200 günde 2, hem duphaston hem de göbekten vurulan iğneden 2 tane, sadece dün kahverengi lekelenmem olmuştu ondan mı verdi acaba bunca ilacı. Sonuçta geç döllenme olduysa ondan geç görünmüştür bebek, bir de cihaz farkı tabiki, bu kadar ilaca gerek var mıydı bilemiyorum.Diger doktorların tavrını şu anda aklım hiç almıyor. Bir de bu kısmını da söylemeden geçemeyeceğim, benden tahliller istedi, gereksiz para ödemek istemediğim için sağlık ocağında yaptirsam olur mu dedim, torch (toksoplazma) sağlık ocağı yapmıyor dedi, bilmem şu şu da sağlık ocağında yanlış çıkıyor onları da isteyelim dedi mecburen yaptırdım ve muayeneyle birlikte 5000 TL civarı para ödedim. Denize düşen yılana sarılır misali oldu. Eski doktoruma gidebilseydim çok daha farklı olurdu ama her şey nasip. Bundan sonrası için de inşallah en hayırlısı en güzeli olur. Destekleriniz için hepinize tekrardan çok teşekkür ederim. Aklıma gelenleri etiketliyorum, hatırlayamadiklarim kusuruma bakmasın @Tweeetyy A Afratafrac @edahandro @melegim can @bitkin96 Niqu Niqu
Çok şükür canım. Çok sevindim. İnşallah meleğini alacaksın kucağına🤲🏻

kızlar merhaba.. grubu uzun zamandır takip ediyorum bebıs su ara bizi bayagı zorluyorr. her 5 gune bır acilde soluk alıyoruz
saglıklı olsun da gerisi muhım degıl dıyorum
bugun doktor kontrolum var ama dunden beri pıhtı seklınde bıseyler geliyr kahve gibi. emın olamıyorum ama cok korkyuorum kalbim carpıyor. daha once operasyonumu yapan dktora gidicem takipli oldugum izinde...
kanama alanı cok buyuktu ctesi acile gittiğimde insaallah suan kanama alanını atıyorumdur... kızlar... 2 ye arttırdı acildeki doktor progestanı.. endıselıyım.. ama alanda o .. veren de... rabbım bıze bagıslasın yavrumuzu...
Hep aynı örneği veriyorum bebeğim arkadaşım pıhtılı kırmızı ve çok kanamalı bir gebelik geçirdi ona rağmen bebeği sağlıkla doğdu. Yeterki rabbim ömür versin. Sen tüm gerekeni yap önlemleri al gerisini rabbime emanet et. İnşAllah sağlıkla kucağına alırsın 🤲🏻

Ayyyy maşallah canım maşallah o kadar çok çok sevindim ki anlatamam gayet bebişin büyümüş gözüküyor hiç korkma verdigi ilaçları kullan tutunması için benimde dünden beri
Lekem geliyor bende gidecegim doktora banada dua et vajinal mi baktı kuzum
Allah razı olsun canım benim de dualarım seninle, inşallah güzel haberlerle geleceksin sen de 🤍 Ben 55 kg ve 168 im karından baktı önce, bebek göründü, kalp atışları da yeni başlıyor dedi, yavaş yavaş yanıp sönüyordu ama sesi yoktu, vajinal bakalım dedi vajinal baktı karından daha iyi görmüştük sanki dedi.

Bunaldım yoruldum artık ateş ateş ateş ne güzel umutlandırdı birden düşecek belli oldu bugün bir tık düştü bekliyorum pazar günü olurum büyük ihtimalle
Dur kankam daha ılk doktor randevundu ilk tavsıyesı onerısıydı bakalım bıdahakıne çatlatma ıgnesı verır belki

Amin canım aminn, Allah razı olsun 🤍 İşte benden daha önceki iki oğluma hamileliğimde doktorumun hiç istemediği toksoplazma testlerini istedi, bence çok gerekli değildi, haftaya kalp atışını net duydugumuzda da isteyebilirdi toksoplazmayi, 3 bin küsur ödedik testlere ve bunun içinde bazı şeyler de yok, onları sağlık ocağında yaptıracağım. Neyse sağlık olsun paranın çıkacağı varmis o önemli değil de ne bileyim bana yanlış muamele gibi geliyor böyle bu testleri zorunlu şekilde yapmaları, özellikle toksoplazma gibi olmasa da olacak olanları. Sen yaptirdin mi toksoplazma?
Kuzum ben yaptırdım ama ben kalb atışını duyduktan sonra doktor istedi senden çok erken istemiş

X