2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin canım aminn, Allah razı olsun İşte benden daha önceki iki oğluma hamileliğimde doktorumun hiç istemediği toksoplazma testlerini istedi, bence çok gerekli değildi, haftaya kalp atışını net duydugumuzda da isteyebilirdi toksoplazmayi, 3 bin küsur ödedik testlere ve bunun içinde bazı şeyler de yok, onları sağlık ocağında yaptıracağım. Neyse sağlık olsun paranın çıkacağı varmis o önemli değil de ne bileyim bana yanlış muamele gibi geliyor böyle bu testleri zorunlu şekilde yapmaları, özellikle toksoplazma gibi olmasa da olacak olanları. Sen yaptirdin mi toksoplazma?

Orası öyle bebeğim özellikle korkmuş endişeli birini yakaladıkları zaman sömürüyorlar. Çok şükür ikinizde iyisiniz

Çok şükür kuzum gözünaydın inşallah sağlıkla ilerler ve bebişini sağlıkla kucağına alırsın
Allah gönlüne göre versin

Çok şükür canım. Çok sevindim. İnşallah meleğini alacaksın kucağına

Hep aynı örneği veriyorum bebeğim arkadaşım pıhtılı kırmızı ve çok kanamalı bir gebelik geçirdi ona rağmen bebeği sağlıkla doğdu. Yeterki rabbim ömür versin. Sen tüm gerekeni yap önlemleri al gerisini rabbime emanet et. İnşAllah sağlıkla kucağına alırsın

Allah razı olsun canım benim de dualarım seninle, inşallah güzel haberlerle geleceksin sen de Ben 55 kg ve 168 im karından baktı önce, bebek göründü, kalp atışları da yeni başlıyor dedi, yavaş yavaş yanıp sönüyordu ama sesi yoktu, vajinal bakalım dedi vajinal baktı karından daha iyi görmüştük sanki dedi.

Bunaldım yoruldum artık ateş ateş ateş ne güzel umutlandırdı birden düşecek belli oldu bugün bir tık düştü bekliyorum pazar günü olurum büyük ihtimalle
Dur kankam daha ılk doktor randevundu ilk tavsıyesı onerısıydı bakalım bıdahakıne çatlatma ıgnesı verır belki

Kuzum ben yaptırdım ama ben kalb atışını duyduktan sonra doktor istedi senden çok erken istemiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…