2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Allah razı olsun canım etiketlerken aklımdaydın etiketleyecektim, sonra aklimdan gitmiş. Güzel duaların için çok teşekkür ederim, dua eden herkese Allah kat kat güzelini yaşatsın, kalplerine göre versin inşallah Sizler de benim dualarimdasiniz, inşallah en yakın zamanda hayırlısıyla sağlıkla doğacak yavrularinizin gebelik haberini alırız Evet 5000 TL zaten yaşadığım üzüntünün sıkıntının yanında hiç kalır. Ben sadece özel hastaneleri de soyguncu gibi hissediyorum biraz, özellikle bazılarını.

Kiste dönüşmez inşallah canim. Ben bir kez kullandım bir sorun yaşamadım.
İstersen sen 1-2 gün soğan suyu iç, iyice soksun adetini kist olduysa bile.
Canım akışına bıraktım adeti bekliyorum muhtemelen pazar günü gelir bugün bir tık düştü ateş. 3 güne iyice düşer

Burdan doner mı bılmıyorum kankam umut vermeye gerek yok ateşe devam et test yapma artık yıne düşmezse yaparsın
Bunaldım yoruldum artık ateş ateş ateş ne güzel umutlandırdı birden düşecek belli oldu bugün bir tık düştü bekliyorum pazar günü olurum büyük ihtimalle

kızlar merhaba.. grubu uzun zamandır takip ediyorum bebıs su ara bizi bayagı zorluyorr. her 5 gune bır acilde soluk alıyoruz
saglıklı olsun da gerisi muhım degıl dıyorum
bugun doktor kontrolum var ama dunden beri pıhtı seklınde bıseyler geliyr kahve gibi. emın olamıyorum ama cok korkyuorum kalbim carpıyor. daha once operasyonumu yapan dktora gidicem takipli oldugum izinde...
kanama alanı cok buyuktu ctesi acile gittiğimde insaallah suan kanama alanını atıyorumdur... kızlar... 2 ye arttırdı acildeki doktor progestanı.. endıselıyım.. ama alanda o .. veren de... rabbım bıze bagıslasın yavrumuzu...

Sağlıkla kucağına al insallah canım, stres yapma olumlu dusunelim olumlu olsun

Canım bak gördün mü mucizen gerçek olacak bebeğin seninle inşallah kuzum. O doktorlar nasıl verecek bunun hesabını bilmiyorum, çok çok acımasızlar. Bebişinin kalp atışında da etiketle beni kuzum ilaçlar da hiç fazla değil bence. Öyle veriliyor diye biliyorum kuzum, tutunsun diye bebiş. Çok çok sevindimmm. Gözlerinden öperim

Gerçekten Allah korkusu olan iyi doktorlar da var ama Allah denk getirsin, 2 oğlumda takibimi yapan doktorum çok iyiydi, aslında sizleri dinledim ve ona gidecektim bugün ama dün kahverengi akıntım olunca iptal ettim, sonra da yer bulamadım, kahverengi akıntıyı da görünce doktorların söyledikleri yeniden gözümün önüne geldi, umudum yeniden tükenmiş gibiydi ben galiba 2 farklı ultrasonla 2 farklı Dr bakınca fazla guvenmisim ama artık hiç güvenim kalmadı gerçekten. İnşallah hepimiz güzel haberlerle ilerleriz

Yok aşkım yok fotodan öyledir çizgi yok olsa net bir şekilde ortaya çıkardı. Artık kendimi kandırmak istemiyorum

Yok canım yok çizgi falan yok kendimi günlerdir bunla kandırıyorum olsa netleşirdi fotoda öyle çıkmış olabilir ama çizgi yok bebek de yok…
Canım üzülmek karalar bağlamak yok, toparlanıp kaldığın yerden devam, biz elimizden geleni yapalım gerisi Allah'ın takdiri, gelecegi bir zaman var biliyorsun, inşallah en yakın zamanda gelecek

Ya ben de Özden Özdoğanın o storyelrine denk gelmiştim sen durumundan bahsedince sana yazmıştım hatta. Kanama alanı olabilir bebek geç görünebilir mucizen gelebilir diye kuzum buna çok sevindim çok

Allah razı olsun canım, güzel dualarınız kat kat size dönsün inşallah, ben de sizlerden güzel haber almayı bekliyorum inşallah

Kuzucum beni de etiketle olur mu seni çok merak ediyorum. Şimdi bi içe kapanma yaşıyorum yazılanları çok takip edemiyorum ama kaçırmak istemem hamiş arkadaşlarımı
Tamam canım etiketlerim. İnşallah çift çizgiyi görürüm Karmakarışık duygular içindeyim. Sınav günü yaklaşıyor gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…