2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok güzel koyulaşmış gönlünü ferah tut yerleşme kanaması yaşadın çok büyük ihtimal kızların dedği gibi

Ayyy nasıl gözlerim dolduben sana ne dedim bekle bebişin seninle bak çok şükürİlaclarına kaldıkda hiçte fazla diğil bendede 1 iğnem göbekten 1 iğnem kalçadan 1 tanede fitil..hatda 1 defa hastaneye yatırdı bile doktor 12 saatden fazla kolumdan serum yedim ben her şey bebiş için katlanıyoruz.Testlerimi bende sağlık ocağında vermedim zaten bildiğim kadarıyla hepsine bakmıyorlar ama ben 2300 verdim bir tek testlere..olsun yeterki sağ salim kucağımıza alak

Ben regl oldum bitti bu ay tekrardan demiyorum mesaj attım ama altlarda kaldı sanırım

Evet lekelenme için ama aşırı abarttı gibi geldi ya mesela 2 tane 7 li iğne vermiş, bunlar ödenmiyor ve 7 lisi 580 TL ve ben haftaya zaten kontrole gideceğim, devamını gerekmesi durumunda o zaman da verebilir mesela, hiç memnun kalmadım o anlamda

Ayyyy maşallah canım maşallah o kadar çok çok sevindim ki anlatamam gayet bebişin büyümüş gözüküyor hiç korkma verdigi ilaçları kullan tutunması için benimde dünden beri
Lekem geliyor bende gidecegim doktora banada dua et vajinal mi baktı kuzum

Ben regl oldum bitti bu ay tekrardan demiyorum mesaj attım ama altlarda kaldı sanırım
Bat belli değil ama tahmini 27-28 Eylül gibi diyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…