2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Toksoplazma da önemli diye biliyorum ben. Bağışıklığın yoksa belirli yiyeceklere, kedi vs ile temasına çok çok dikkat etmek gerekiyor sonrasında.

Canım koyulaştığı bariz belli neyinden korkuyorsun aksine mutlu olman gerekiyor. Bugünü görmek için çabalıyorsun haftalardır. İkinize kan verip artışa bakman yeterli sonra keseyi görmeyi beklersin
Kuzum kimyasala döner diye korkuyorum gerçi kimyasal gebeliğimde 6 sonuçla öğrendim bunda daha yüksek olucak ama yine de içimde hep bi korku var kaç çıkar beta acaba

Kuzum kimyasala döner diye korkuyorum gerçi kimyasal gebeliğimde 6 sonuçla öğrendim bunda daha yüksek olucak ama yine de içimde hep bi korku var kaç çıkar beta acaba
Kaç çıktığı önemli değilki artışı önemli. Korkuyorum demeyin lütfen her an her şeyle karşılaşabilirsiniz. İnsanız başımıza her şey gelebilir. Güçlü olun böyle nasıl geçecek gebeliğiniz

Bence erken canım testle takip et bi kaç gün daha yine sen bilirsin ben kan vermeye korkuyorum düşük bi sonuç görücem diye
Bende kimyasal yaşadım aşkım ilk kan verdim 22 di sonra 19 kata düştü iyiki takip ettim de ögrendım içimden bir his daha yüksek değer görücem diyor Rabbim içimizi biliyor bir daha kımyasal yaşamayalım inşallah

Yarın canım bat günüm tam cesaretimi topluyorum gidicem diyorum yapamıyorum eşime de söyledim kan vermeye gidelim akşam diye tamam dedi ama sanırım yine gidemicem
Bence gitmelisin korkularını yenmek için üzerine gitmen lazım direk pozitif olalım canım kımyasaldan sonra sağlıklı gebelıgımız olucak

Daha önce 3 hamileliğimde de böyle bişey yaşamadım daha bilinçsizdim sanırım bide ama bu kimyasaldan sonra çok fazla herşey hakkında bilgi sahıbı oldum bi yandan iyi bi yandan kötü bişey işte

Ben tam 3 hafta düşük yapmadım kuzum bide benim arttı iki katı iki katı 3 hafta sonra birden düşmeye başladı kanamam oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…