2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende içiyorum kuzum ama azalttım tiksiniyor gibiyim iki duman alıyorum üçüncü dumanda midem kalkıyor söndürüyorum inşallah tiksiniriz iyice
Cnm bn sigarayı bıraktım ayy Allaha şukur
1 ay oldu, tiksinti ve koku geldi
İnşllah bıdaha başlamam
İnşllah sizede tiksinti gelir 🙏
melegim can melegim can

Kızlar biranda neden bu ateş bu kadar yükseldi geçen ayda adetten bir gün önce yükseldi sonra 36.6 ya düştü adet oldum ay bi korkmuyor değilim şuan 😢

Eklentiler

• IMG_3998.png
    IMG_3998.png
    104,8 KB · Görüntüleme: 61
Cnm bn sigarayı bıraktım ayy Allaha şukur
1 ay oldu, tiksinti ve koku geldi
İnşllah bıdaha başlamam
İnşllah sizede tiksinti gelir 🙏
melegim can melegim can
Bende de hafiften tiksinti başladı zaten ben 5 ay kusan biriyim az ilerleyen zamanlarda bırakıcam ona eminim ama önemli olan şu dönemler tam tutunmaya çalışıyor elimde değil kuzum şuan içmeden duramıyorum 🥺

Dün son kez bir daha yaptım canım negatifti bugün yapmadım ☺️ Sen naptın kaçıncı gündesin
Hayırlısı olsun canım dün ovulasyonda pike yakındı ama eşimle gereksiz bir konu yüzünden atıştık sanırım bu ayı da kapattım canım çok sıkkın herşey üzerime geliyor sanki

Arkadaşlar yumurtlamadan sonra 11. Gün. Ateş tablomu ve testimi bırakıyorum. Artık buradan döneceğini sanmıyorum. Klomen kullanımı sonucu oluşan 3 yumurtadan biri bile olmadı. Ne yapalım vardır Rabbimin bir bildiği. Umarım kiste falan dönüşmemiştir umarım. Çok yoruldum artık gölge falan aramaktan. Net çizgiler görmek istiyorum. Bir gün olur inşallah.
Sabah paylaştım can sıkıntısından kimseyi etiketlemedim canlarım sorduğunuz için sizi etiketliyorum Merve3553 Merve3553 edahandro edahandro

Hayırlısı olsun canım dün ovulasyonda pike yakındı ama eşimle gereksiz bir konu yüzünden atıştık sanırım bu ayı da kapattım canım çok sıkkın herşey üzerime geliyor sanki
Her pik zamanı böyle oluyor ya. Bütün sinirinle de olsa değerlendir bugünü. Gurur yapma konuyu açma. 1 kez bile olsa değerlendir ☺️

Malesef içiyorum oldu bitti ama azalttım bırskmaya çalışıyorum tiksinmek için dua ediyorum kuzum
Şimdi bırakmanın tam zamanı. İnan hiç beklemiyordum. Çok bilinçlisin ve ne zorluklarla bebeğini bekliyorsun. Tiksinmeyi bekleme bebeğin sana geldi bırak lütfen.

Sabah paylaştım can sıkıntısından kimseyi etiketlemedim canlarım sorduğunuz için sizi etiketliyorum Merve3553 Merve3553 edahandro edahandro
Kuzum ya olsun üzülme demicem sana üzülüyorsun tabi farkındayım ama belki zamanı vardır ama ümidini de kaybetme ateşin güzel ilerliyor hala belki geç döllenme oldu dur bekle bakalım az daha ne olacak inşallah süpriz olur 🙏

Sadece o konuda çok iradesizim kuzum ama azaltacam çünkü normlade günde 1 pkaetten fazla içen birisiyim. 2 gündür stresimden içtim 😢😢😢
Bebeğinden daha mı vazgeçilmez ? İkisinden birini seçmek zorunda olduğunu düşün kendini motive et. Bende rüyalarımda içerdim ama bebeğime kıyamadım içemedim

X