2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bende test yaptım bugün yumurtlamadan sonra 9. Günüm ilk idrar değil çünkü gece kızım hastaydı bende yatmadım ilk idrar değildi bir çizgi görüyorum ama testin kendi gölgesi mi anlamadım hemen çektim test beklemedi
IMG_3110.jpeg

Malesef içiyorum oldu bitti ama azalttım bırskmaya çalışıyorum tiksinmek için dua ediyorum kuzum

Bende içiyorum kuzum ama azalttım tiksiniyor gibiyim iki duman alıyorum üçüncü dumanda midem kalkıyor söndürüyorum inşallah tiksiniriz iyice

Belki o tiksinti hiç gelmez, kendi iradenizle bırakırsınız diye bu dursun burada. Sigara içmenin bebeğe zararları.

• Erken doğum
  • Prematüre bebek
  • Zayıf akciğer gelişimi
  • Doğum sonrasında bebeğin erken ölüm riski
  • Doğum sonrasında bebeğin hasta olma oranında artış
  • Düşük yapma
  • Erken su gelmesi
  • Bebeğin eşinin erken ayrılması
  • Bebeğin eşinin aşağı yerleşmesi

Malesef içiyorum oldu bitti ama azalttım bırskmaya çalışıyorum tiksinmek için dua ediyorum kuzum
Ben de baya içiyordum geçen haftadan beri günde 3-4 taneye düşürmüştüm ama dün pik görünce tamamen bıraktım 🙏 cidden bağımlı olunca çok zor ben de bebek düşünmeden bırakırım diyordum olmadı. Ama bu sefer istemiyorum bu ay uğraştım o kadar zorla çakşır ve çörek otu yedim. Sen de insallah kısa zamanda bırakırsın her duman çekişte maleseff bebeğin oksijeni gidiyor öyle düşün Allah kolaylık versin 💗💗

Kızlar bende test yaptım bugün yumurtlamadan sonra 9. Günüm ilk idrar değil çünkü gece kızım hastaydı bende yatmadım ilk idrar değildi bir çizgi görüyorum ama testin kendi gölgesi mi anlamadım hemen çektim test beklemediEki Görüntüle 3294236
Bend e gördüm kuzum. Akşam tutabilitsen biraz tut idrarını tekrarla elinde fazla test varsa. Akşama kadar bile koyulaşıyor.

Belki o tiksinti hiç gelmez, kendi iradenizle bırakırsınız diye bu dursun burada. Sigara içmenin bebeğe zararları.

• Erken doğum
  • Prematüre bebek
  • Zayıf akciğer gelişimi
  • Düşük yapma
  • Erken su gelmesi
Evet benim bir tanıdığım s sigara içerek bitirdi gününü çocuğu şuan iki yaşında ama hem çok zayıf hem de ciğer ve göz sıkıntısi var tamamen sigara yüzünden

• Erken doğum
  • Prematüre bebek
  • Zayıf akciğer gelişimi
  • Düşük yapma
  • Erken su gelmesi
Evet bunların hepsini biliyorum maalesef 2 çocuğumda sorun yaşadım ilkinde tiksindim bıraktım hiç içmedim ama ikisinde içtim maalesef erken doğum oldu zaten 🥺 bırakmak en iyisi evet ama şuan o gücü bulamıyorum kendimde psikolejik açıdan zaten gel gitliyim bu ara

Kızlar bende test yaptım bugün yumurtlamadan sonra 9. Günüm ilk idrar değil çünkü gece kızım hastaydı bende yatmadım ilk idrar değildi bir çizgi görüyorum ama testin kendi gölgesi mi anlamadım hemen çektim test beklemediEki Görüntüle 3294236
Gölge görüyorum bende canım inşallah koyulaşır 🙏

Bend e gördüm kuzum. Akşam tutabilitsen biraz tut idrarını tekrarla elinde fazla test varsa. Akşama kadar bile koyulaşıyor.
Elimde testim kalmadı canım ama kızım gün içinde iyi olursa almaya giderim zaten internetten freely sipariş verdim cumartesi günü gelicek ya da o gün yaparım ama bu teste de fazla güvenmiyorum çok yanıltıyor

Bebeğim dokuzuncu gün biraz erken olabilir sen onu 12. gün falan denesene bir inşallah pozitif olacaktır

X