2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sen naptın canım 🙏

Sen naptın canım 🙏
Sen yaptın mı canısı bugün
Ben de test yaptım kızlar ama negatif. Çatlama sonrası 14. Gün. Artık ümidim bitti. Adetimi bekliyorum. Başka da test yapmam.. sizlerden güzel haberi alacağmm. Nolur umutsuz olmayın, az değerlendirmeyle bir sürü zorlukla çok hamile kalan arkadaşlarımız oldu 🙏🙏 dua ediyorum umarım bebişleriniz sizinledir

fnd_50 fnd_50 kuzum nerdesin? test yaptın kaçırdım mı?

Günaydın kızlar lekem çok az silince uçuk kahve az az ateşim 36.7 çıktı demekki inşallah yerleşme düşüşü bu lekelenmeler. Testimide yaptım atim sizede fnd_50 fnd_50 melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro A Afratafrac @Niqu @tweeetyyy @bitkin96 Linakiz Linakiz @golden-snitch etiketi yapamadıgım benim için telaşlanan bütün güzel kalpli kızlar.1. Test dün yaptıgım
Canım sorun yok bence koyulaşma da olmuş bak testinde maşallah doktora gidince de haber ver aklım sende kaldı ❤️

Son test derken canım fotoğrafta en aşağıda sondaki testi yaptım demek istedim. Yoksa devam ediyorum test yapmaya 🙏 keşke çatlamayı görseydiniz dediğinizde, sandım ki çatlamayı görünce değerlendirmeye baslamam gerekliydi 🤣🤣 kafam karıstı kusura bakmayın
Ayyyy sen kusura bakma kuzum ben yanlış anlamışım o zaman 🙈😂

Ben de test yaptım kızlar ama negatif. Çatlama sonrası 14. Gün. Artık ümidim bitti. Adetimi bekliyorum. Başka da test yapmam.. sizlerden güzel haberi alacağmm. Nolur umutsuz olmayın, az değerlendirmeyle bir sürü zorlukla çok hamile kalan arkadaşlarımız oldu 🙏🙏 dua ediyorum umarım bebişleriniz sizinledir

fnd_50 fnd_50 kuzum nerdesin? test yaptın kaçırdım mı?
Vakitleri değilmiş kuzu ❤️

Eklentiler

• B7DE9880-0F13-40BE-85EF-7B3833E6E0DC.jpeg
    B7DE9880-0F13-40BE-85EF-7B3833E6E0DC.jpeg
    107,8 KB · Görüntüleme: 74
ben de 2 kere kimyasal geçirdim.Şuan hamile kalsam aklıma ilk o gelir ancak bu tertemiz bir başlangıç.Aynısı olacak diye bir şey yok.ayrıca kimyasal geçirip sonradan hamile kalıp sağlıkla ilerleyen binlerce kişi vardıR.sen de onlardan olacaksın Allahın izniyle.Kötüyü düşünme:KK68:
Âmin inşallah bebeğim çok teşekkür ederim Allah razı olsun 💕

X