2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Henüz senin de çok erken başka bir hastaneye başka bir doktora gitmeni tavsiye ederim hele de kürtaj kararı için bu kadar aceleye ne gerek var ki..

Desteğiniz için çok teşekkür ederim, illa hamileliğim devam etsin demiyorum, Allahım hayırlı olanı kolaylaştırsin inşallah, kendimi zorlayip su içtim her ihtimale karşı, azıcık da olsa biseyler yemeye çalışacağım, dualarım sizlerle, Allahım kimseye aratmasın, hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Rabbim yardımcın olsun kuzum dualarım seninle

Henüz senin de çok erken başka bir hastaneye başka bir doktora gitmeni tavsiye ederim hele de kürtaj kararı için bu kadar aceleye ne gerek var ki..
Bugün çok kararsız kaldık kurtaj yaptırsak mi beklesek mi diye, hiç olumlu konuşmadı doktorlar ama her şeyin hayırlısı. Çok teşekkür ederim destekleriniz icin hepinize

En önemlisi bu zaten canım sağlıkla kucağımıza alabileceğimiz gebelikler yaşamak İnşAllah seninki de öyle olacak

Bugün çok kararsız kaldık kurtaj yaptırsak mi beklesek mi diye, hiç olumlu konuşmadı doktorlar ama her şeyin hayırlısı. Çok teşekkür ederim destekleriniz icin hepinize
Canım kürtaja acele etme ben ilk gebelikte 1 hafta bekledim belki kalbi hızlanır diye..tabi olmadı ama en azından ben bekledim içim rahat oldu..sende öyle et kuzum Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin sana

Kızlar fnd_50 test yapacakti
Merve dıye arkadas ta test yapacaktı
Ayy herseyi kaçırıyorum yaa szıde merak edıyorum
Bi bakıyorum 100 sayfa konuşmussunuz
Canım ateş tavan. Her zamanki tablolardan çok farklı tablom var. Ateş basmalarım çok. Çok sıcaklıyorum. İki gündür test negatif ama erken yapmış olabilirim. İkinci yumurta tuttuysa daha 8-9 gün olmuştur diye düşünüyorum. Birkaç güne belli olur

Ben de son ana kadar beklicem umudumu kaybetmicem kuzum

Aşkım umudumu kaybetmicem birkaç gün daha zamanım var diye düşünüyorum. İnşallah sonu güzel olur
Bak şimdi geçen ay Progestan kullandığım haldeki ateşime bak. Bu ay Progestan kullanmadığım halde ateşime bak. İki tablo arasındaki farka siz de bakın kızlar. Ateşi yükselten progesteron hormonu zaten. Bu ay bu kadar yüksek olması demek kaliteli yumurta olduğunu, progestanın iyi çalıştığımı gösterir. Ve aylardır hatta seneye yakındır ben ateş takibi yapıyorum asla üç kere 37.00 görmedim. Ateş beni hiç yanıltmadı. Sonuna kadar bekleyeceğim. Umudumu kaybetmiyorum üzülmüyorum. Pozitifim harikayım gencim güzelim
A Afratafrac S simurgggg melegim can melisaa93 edahandro golden-snitch Tikabasa Safransari The Little Mermaid C Conqueror123 IADK Papatyamaviss imagination forever

Eklentiler

• IMG_7599.jpeg
    139,5 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_8187.jpeg
    124 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar şimdi çörek otu macunu pik olana kadar tuketcem günlük mu yapayım yoksa kavonaza yapıp tukediyim mi aç karnına alayım sabah akşam yiyebilirmiyim çakşır suyunudami hergun içmem gerek yoksa bir dolu bir boş mu içeyim odamı sabah akşam içilecek bana tam bir düzen lazım siz nasıl yaptınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…