2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bak şimdi geçen ay Progestan kullandığım haldeki ateşime bak. Bu ay Progestan kullanmadığım halde ateşime bak. İki tablo arasındaki farka siz de bakın kızlar. Ateşi yükselten progesteron hormonu zaten. Bu ay bu kadar yüksek olması demek kaliteli yumurta olduğunu, progestanın iyi çalıştığımı gösterir. Ve aylardır hatta seneye yakındır ben ateş takibi yapıyorum asla üç kere 37.00 görmedim. Ateş beni hiç yanıltmadı. Sonuna kadar bekleyeceğim. Umudumu kaybetmiyorum üzülmüyorum. Pozitifim harikayım gencim güzelim🤣
A Afratafrac @simurgggg melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro @golden-snitch @Tikabasa @Safransari @The Little Mermaid @Conqueror123 IADK IADK Papatyamaviss Papatyamaviss @imagination forever
Yanıltmayacak zaten canım yarın ki testte sende ikna olacaksın. Benim için sen hamilesin ki zaten 😍

Kızlar şimdi çörek otu macunu pik olana kadar tuketcem günlük mu yapayım yoksa kavonaza yapıp tukediyim mi aç karnına alayım sabah akşam yiyebilirmiyim çakşır suyunudami hergun içmem gerek yoksa bir dolu bir boş mu içeyim odamı sabah akşam içilecek bana tam bir düzen lazım 😁😁😁 siz nasıl yaptınız
Canım ben kavanoza yapmıştım hergğn aç karnına bşr tatlı kaşığı sabahları yiyordum bir tatlı kaşığı da yatacak zamana yakın yiyordum. Diğer arkadaşlar nasıl yaptı bilmiyorum. Ben bu şekil tükettim. Sana da şifa olur inşallah 🙏

Bak şimdi geçen ay Progestan kullandığım haldeki ateşime bak. Bu ay Progestan kullanmadığım halde ateşime bak. İki tablo arasındaki farka siz de bakın kızlar. Ateşi yükselten progesteron hormonu zaten. Bu ay bu kadar yüksek olması demek kaliteli yumurta olduğunu, progestanın iyi çalıştığımı gösterir. Ve aylardır hatta seneye yakındır ben ateş takibi yapıyorum asla üç kere 37.00 görmedim. Ateş beni hiç yanıltmadı. Sonuna kadar bekleyeceğim. Umudumu kaybetmiyorum üzülmüyorum. Pozitifim harikayım gencim güzelim🤣
A Afratafrac @simurgggg melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro @golden-snitch @Tikabasa @Safransari @The Little Mermaid @Conqueror123 IADK IADK Papatyamaviss Papatyamaviss @imagination forever
Bep böyke pozitif ol kuzum pozitif olki görelim pozitifi aşkım 😍😍😍

Yanıltmayacak zaten canım yarın ki testte sende ikna olacaksın. Benim için sen hamilesin ki zaten 😍
Yaaaa cansın o kadar güzel söylüyorsun ki insan daha çok inanıyor buna. ❤️❤️ yaaa gerçekten umutluyum inşallah Rabbim hayırlısı ile pozitif gösterir 🤲🏻

Ben yarın sabahı beklıyorum bakalım 🥰 bu teste 15 dk sonra bak bırde kankam cunku oyle oturuyor bıze çekeceğin fotoyuda oyle çek

Eklentiler

• IMG_3957.jpeg
    IMG_3957.jpeg
    130,7 KB · Görüntüleme: 54
Benim de güya yakın arkadaşım çocuk istediğimi uğraştığımı bilen arkadaşım eşimle ne zaman gezdiğimi eğlendiğimi görse çocuksuz zamanların tadını çıkarın diyip duruyor. Yani alınılacak bir şey mi bilmiyorum ama bir söylersin iki söylersin dün yine söyledi çocuksuz harika zamanlar diye. Ben 1 yıldır bu uğurda uğraşıyorum çocuksuz olmak rahat rahat gezmek benim için güzel bir şey değil bunun neden farkında varamıyorlar. Kendince moral veriyor belki de ben alınganım bilmiyorum ama ben bu tatile çocuğumla gelebilmek için dünyaları verirdim.
Anlamıyorlar canım, gerçekten en yakın arkadaşımız da olsalar, bu süreçleri yaşamadıkları için ne hissettiğimizi ne düşündüğümüzü anlamıyorlar. Uyarsan, AA bunda alınacak ne var sen büyütüyorsun derler bi de sorun sende gibi olur.

Ben çareyi kimseye söylememekte buldum. Bi tane en yakın arkadaşım biliyordu. O da en son senin bu arkadaşın gibi çuvalladı. Dedim seninle de paylaşmayacağım çünkü kötü hissediyorum dedim. Şimdi sadece eşimle ve sizinle paylaşıyorum.

Dış dünya, en yakınım da olsa, ailem bile olsa çok acımasız geliyor bu süreçte. O sebeple onlar bizi anlayamaz kuzum. Kulaklarımızı tıkamaktan başka çaremiz yok.

Tablonun ekran görüntüsünü aldım 😍 ben ateş olayını hiç bilmiyordum sayenizde öğreneceğim heralde. Veeeeee Fundaacımmmmmm bebişinnnnnn seninleee 😍 Allah'ın izniyle tablon bunu gösteriyor 😍😍😍 herkes iyi olsun mutlu olsun, gençsin güzelsin, moralin iyi olsun, bebiş geliyor 😍😍 yarın göreceğiz Allah'ın izniyle

Canım kürtaja acele etme ben ilk gebelikte 1 hafta bekledim belki kalbi hızlanır diye..tabi olmadı ama en azından ben bekledim içim rahat oldu..sende öyle et kuzum Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin sana🙌🏻🙌🏻🙌🏻
İşin kötüsü okullar açılıyor ve ben öğretmenim, beklersem rapor almam gerekecek ama rapor almak da istemiyorum 😔 bı de bugünkü ultrason raporunda fetal pop ve fetal kardiyak izlenemedi diyor, yani acaba boş gebelik mi demek oluyor bu, var mı daha önce boş gebelik yaşayan? Aklım başımdan gitti bişey de soramadım doktora doğru düzgün ama sağlıklı gebelik olmasına pek ihtimal veremiyorum artık, Allah'tan ümit kesilmez tabi. Allahım sizlere sağlıkla kucağınıza alabilmeniz nasip etsin inşallah 🤲🤍

MaşaAllah maşaAllah fark açıkça ortada bebeğim İnşAllah bu ay pozitifi göreceksin 😍🤲🏻

Canım başka doktora da gittin mi. Allahtan umut kesilmez belli olmaz inşallah hakkında hayırlısı olur🤲🏻 mucizeler yaratsın Rabbim senin için
Allah razı olsun canım, iki farklı doktor baktı. İnşallah hayırlısı olur kolaylıkla. Güzel kalplerinizin güzel dualarınızın karşılığı sizi bulsun, sizden güzel haberler alalım inşallah 🤲

X