2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yanıltmayacak zaten canım yarın ki testte sende ikna olacaksın. Benim için sen hamilesin ki zaten

Canım ben kavanoza yapmıştım hergğn aç karnına bşr tatlı kaşığı sabahları yiyordum bir tatlı kaşığı da yatacak zamana yakın yiyordum. Diğer arkadaşlar nasıl yaptı bilmiyorum. Ben bu şekil tükettim. Sana da şifa olur inşallah

Bep böyke pozitif ol kuzum pozitif olki görelim pozitifi aşkım

Yanıltmayacak zaten canım yarın ki testte sende ikna olacaksın. Benim için sen hamilesin ki zaten
Yaaaa cansın o kadar güzel söylüyorsun ki insan daha çok inanıyor buna. yaaa gerçekten umutluyum inşallah Rabbim hayırlısı ile pozitif gösterir

Ben yarın sabahı beklıyorum bakalım bu teste 15 dk sonra bak bırde kankam cunku oyle oturuyor bıze çekeceğin fotoyuda oyle çek

Tamam kankam yarın olmasa bile diğer gün artık sonuç vermeli. Olana kadar yaparım test artık
Ben 11. Günü daha makul buluyorum Yumurtada 17. Gün olduğunu düşünüyorum o yüzden bugünü 9.gün olarak görüyorum aşkım yanı beklemeye değer bır iki gün var bence

Anlamıyorlar canım, gerçekten en yakın arkadaşımız da olsalar, bu süreçleri yaşamadıkları için ne hissettiğimizi ne düşündüğümüzü anlamıyorlar. Uyarsan, AA bunda alınacak ne var sen büyütüyorsun derler bi de sorun sende gibi olur.

Ben çareyi kimseye söylememekte buldum. Bi tane en yakın arkadaşım biliyordu. O da en son senin bu arkadaşın gibi çuvalladı. Dedim seninle de paylaşmayacağım çünkü kötü hissediyorum dedim. Şimdi sadece eşimle ve sizinle paylaşıyorum.

Dış dünya, en yakınım da olsa, ailem bile olsa çok acımasız geliyor bu süreçte. O sebeple onlar bizi anlayamaz kuzum. Kulaklarımızı tıkamaktan başka çaremiz yok.

Tablonun ekran görüntüsünü aldım ben ateş olayını hiç bilmiyordum sayenizde öğreneceğim heralde. Veeeeee Fundaacımmmmmm bebişinnnnnn seninleee Allah'ın izniyle tablon bunu gösteriyor herkes iyi olsun mutlu olsun, gençsin güzelsin, moralin iyi olsun, bebiş geliyor yarın göreceğiz Allah'ın izniyle

Canım kürtaja acele etme ben ilk gebelikte 1 hafta bekledim belki kalbi hızlanır diye..tabi olmadı ama en azından ben bekledim içim rahat oldu..sende öyle et kuzum Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin sana
İşin kötüsü okullar açılıyor ve ben öğretmenim, beklersem rapor almam gerekecek ama rapor almak da istemiyorum bı de bugünkü ultrason raporunda fetal pop ve fetal kardiyak izlenemedi diyor, yani acaba boş gebelik mi demek oluyor bu, var mı daha önce boş gebelik yaşayan? Aklım başımdan gitti bişey de soramadım doktora doğru düzgün ama sağlıklı gebelik olmasına pek ihtimal veremiyorum artık, Allah'tan ümit kesilmez tabi. Allahım sizlere sağlıkla kucağınıza alabilmeniz nasip etsin inşallah

MaşaAllah maşaAllah fark açıkça ortada bebeğim İnşAllah bu ay pozitifi göreceksin

Canım başka doktora da gittin mi. Allahtan umut kesilmez belli olmaz inşallah hakkında hayırlısı olur mucizeler yaratsın Rabbim senin için
Allah razı olsun canım, iki farklı doktor baktı. İnşallah hayırlısı olur kolaylıkla. Güzel kalplerinizin güzel dualarınızın karşılığı sizi bulsun, sizden güzel haberler alalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…