2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay ne güldürdün beni kızzz karın ağrısından ağlamak üzereyken kahkaha attırdın bana evde Allah’ta seni güldürsün ay yarabbiimmm sen yumurtaya doğru yolu şaşırtırmaaa
Amin canımmm hepimiz gülelim bu arada ben gercekten ilk cocuk denemelerimde şey diye düşünüyodum mesela ayagım takılsa üzülüyodum döllenen yumurta yönü şaşırır diye öyle paniklerim vardı gercekti yani bu düsüncelerim neyse ki milletin hamileyken ne aktiviteler yaptıklarını gördükce öyle seylere inanmıyorum artık şaka bi yana bu ay bile olmasa insallah üzülmeyeceğim çünkü aşırı hissediyorum kasıma kadar hamileyim allahın izniyle doğmamış bebemle telepati yapıyoruz sanırım

Bat ne zaman canım bu ay olmadı takıl peşime bir dahaki aya hamiş olucaz Allah’ın izniyle mod düşürmek yokkkk

Ayy inşallah sürekli karnımdaymış gibi konuşuyorum o gelmeden delirmem inşallah
Sen gene karnınla konuşuyorsun canım ben hepten delırdım eşime diyorum hedefi şaşırma çocuğumuda unutma son damlasına kadar evladımıza yolunu göster diyorum

Şimdi test yaptım hala pozitif ovulasyon.dün d3 böyleydi.havauçta yiyorum ama niye çatlamıyor acaba bu arada adete 4 gün var kızlar.Polikistik olduğum için geç büyüyor yumurta yinede tutar mı acaba

Eklentiler

• IMG_5035.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 51
Senin adına çok sevindim sonu çok güzel olmuş ama benim tek ultrasonla bakılmadi,Dr kendi baktı göremeyince büyük ultrasona yolladı orda da gorulemedi, kürtaj için 3 gün beklemeye karar vermemin sebebi belki geç döllenme olmuştur ondan gorulememistir diye düşündüm, yani çok düşük ihtimal de olsa göz ardı etmek istemedim ama beraberinde kesenin de aşağıda ve düzensiz olduğunu da söyledi

Çok üzgünüm malesef, hiç bişey yemedim desem yeridir sabahtan beri, hiç iştahım yok
Ama çok haklısın üzülmekte sana üzülme demicem asla ama bak hayat mucizeler el dolu bi mucize gerçekleşecek belkide öyle düşün bu sefer de yemek yemedın için kendini kötü hissetmemzmisin öyle bir şey yaşadında balım çok değil 1 dilim ye o bile yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…