2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok şükür canım sevindim iyi olmasına rabbim dahada iyi etsin korusun bebişlerimizi sağ salim dünyaya gelsinler cinsiyet hakkında bişey demedi mi özele mi gidiyorsun

Hadi cnm inşallah guzel haberlerle gel
Bnı mutlaka etıketle
Dua, edıyorum senıniçin

Ben yaşadım kuzum 7 haftalıktı bebek görükmemişti kesemde 11mm 7 haftalık olmasına ragmen ama seninki geç döllenme olabilir kuzum

Amin Allah Amin.Bence sende olan durum benimkinden çok farklı eğer boş gebelikse bir kaç güne belli olucak canım rapor almaya gerek kalmıcak.

Kızlar keseyi cuma günü gördük düm rutin kan testleri icin kan vermiştim beta sonucumda çıkmış 2980 en son 18 ağustosta 356 olarak görmüştüm şu an 5 bin 6 bin olması gerekirken 2980 de kalmış doktor tekrar beta istedi başına böyle bir sey gelen var mi

Canım ben testlerde göremedim ama burda gören çoğu kişinin ben zaten göremiyorum sanırım benim telefonum ekran kalitesinden, eski bir telefon.

Senin ateş gerçekten çok uyumlilu her zaman, düştüğü gün reglin geliyor mesela, benim regl olduğum gün hiç düşmedi hep 2-3 sonra düşüyor. Ondan bu ateş tankına coo güveniyorum yarınki testini asıl heyecanla bekliyorum

Benim 6+1 duyulmamisti birde normalde 6+1 den daha buyuktu ultrason da o şekilde c8kmisti 5 gun sonra duyuldu suan iki buçuk yasinda bence hemen olma yinede biraz beklemeni onerrm

Canım hesaplama yaptım 2 güne bir 1,5 katı artması yeterli sayılıyor. Ve seninkide tam olması gereken civarda görünüyor aslında, inşallah sorun yoktur sağlıklı bir şekilde ilerler

Canım hesaplama yaptım 2 güne bir 1,5 katı artması yeterli sayılıyor. Ve seninkide tam olması gereken civarda görünüyor aslında, inşallah sorun yoktur sağlıklı bir şekilde ilerler
Ya inşallah Allah razı olsun senden tam keseyi gördüm rahatım dedim yine uykular haram oldu benim için dua eder misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…