2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aşkolar şimdi testin beklemiş haline baktım dün de beklemiş haline bakmıştım çok inceden sizi var fotoda çıkmıyor bile demiştim ama bugünkü beklemiş çizgi dünkünden daha net gözlerimi ayırmadan görebiliyorum. Üstteki dünkü, alttaki bugünkü. Testte sarılık ışıktan kaynaklı sanırım aslında sarılık yok ya anlamadım. Freely kullananlar sizde böyle olmuş muydu sonradan pozitife dönenler A Afratafrac melegim can melegim can @melisaa93 @golden-snitch @edahandro tweeetyyy tweeetyyy Papatyamaviss Papatyamaviss @The Little Mermaid C Conqueror123 @Safransari @IADK @hamileyimmmm
8199 isimli resimde baya görüyom çizgi digerlerinde göremedim ama. Galiba bu iş pozitife gidio

Ben de ona şaşırıyorum. Ama şu var bence. Klomen kullandım üç yumurtam oldu kaliteden de Progestan mı artıyor artık bilmiyorum önceden asla bu kadar yüksek değildi genelde 36.7 36.8 arada 36.9 olurdu. Hiç 37 görmemiştim bu ay 3 kez 37 gördüm. Yani testler de negatif. Bilmiyorum bekleyeceğiz
Sen bekle bekle erken belkide elinde test bol zaten yap yine sabah daha goze gelır bısey görürsek bu sefer tamam dıyecegım 🌸🤲🏼

Bugün çatlamadan sonraki 7.günüm aşırı modum düşük mutsuz ve halsiz hissediyorum anlam veremedim😔🥹

Eklentiler

• IMG_3933.jpeg
    IMG_3933.jpeg
    254 KB · Görüntüleme: 65
Merve3553 Merve3553 Merviişş canım bugün test yaptın mı? 😍😍 Yazılanları detaylı okuyamıyorum iki gündür
Canım sende test yapıp negatif görmüşsün sanırım, ama hep söylüyorum kırmızılar gelene kadar hep umut var🙏🏻 İnşallah çift çizgiyi görürsün🤗
Hatta kuzenimde kırmızılar geldiği halde hamiş olduğunu öğrenmişti🥰

İnşAllah bebeğim bol bol dua ediyorum 🤲🏻 Bir gün nasip olacağına inanıyorum. Bir yandan da evleneli beş yıl oldu eşim başkasıyla evlenseydi belki şimdiye 2 çocuğu olurdu.sanki onun hayatını çalıyormuşum gibi hissediyorum. Sabah biraz ağlarken gördü beni geldi yanıma sarıldı. Söyledim testin negatif çıktığını. Yeniden deneriz daha iyi takviyeler kullanırız dedi. Bu durum seni üzmüyor mu dedim. Ben sen üzülünce üzülüyorum dedi. Ama ben yinede ona karşı kendimi suçlu hissediyorum bunu nasıl aşacağımı da bilmiyorum. Benim suçum yok biliyorum ama ister istemez bu duyguyu içimden atamıyorum.
Bu duyguları ben de çoğu zaman yaşıyorum. Ama demek ki onun da imtihanı bu belki başka hayatı olsa yine aynısı olacaktı diye düşünüyorum. Bir yandan da benimle beraber yasayacakmis bu durumu demekki diyip içimi rahatlatmaya çalışıyorum.
Üzülme kuzum bunların hepsi geçecek. Benim arkadaşım 2 yıldır evli 2.cocuguna gebe kaldı ona da sürpriz oldu. İçim bi fena olmadi değil ama bakıyorum eşi ile geçen boşanma, çocuk aldırma konuları açıldı aldatma vs.
Yani demem o ki Allah bizim için en iyisini bilendir. Başka dertler ile sınanmayalım insallah canim benim 🤲🏻

Canım benimmm bu duygularını ben de yaşıyorum inan. Ve eşimin de bana dediği "sen üzüldüğün için üzülüyorum" oluyor. Kendimize zarar veriyoruz yani. Eşlerimiz bizden etkileniyor. Biz kendi kendimizi üzüyoruz. Ve şuan gerçek şu ki senin için çook çoook erken . Bir kaç gün geçince böyle net konuşabiliriz. Daha erken canım. Üzülme ve üzme, sloganımız bu olsun...

Ben sabahtan beri tüp bebeği düşünüyorum. Bi türlü cesaret edemiyorum 😟 kendimi kapana kısılmış gibi hissediyorum, çaresiz hissediyorum ama şunu da biliyorum, burada ne mucizeler gördük, elbet bizler için de bir mucize vardır kuzum.
Eşler gerçekten bizden çok etkileniyor. Üzülüyoruz kafaya takıyoruz o da bizimle beraber üzülüyor. Tabi ki üzülsün ağlasın ama kaç gün yaşayacağımız şu dünyayı kendimize zehir etmeyelim. Tedbiri alıp gerisini Rabbimize bırakalım. Geç de olsa olacak inşallah yeter ki sağlıkla gelsin miniklerimiz 🤗

Kızlar doktordan geldim şimdi kist oluşmuş o yüzden kanamam varmış duphoston verdi bu ilacı kullanan var mı aranızda daha önce gebelikle ilişkili bir ilaç mi

Kızlar doktordan çıktım çok şükür mucize bebeğimiz iyi min şükür☺️🙌🏻Haftaya testler yapılacak şimdi duamız cevablar iyi çıksın🙌🏻🙌🏻10 bin bu arada testin fiyatı..yaşımdan dolayı ikili yapmıcam..Darısı sizlere canlar🙌🏻☺️☺️
Coook güzel haberler al insallah🤗🤗 sağlıkla al kucağına yavrunu🫶🏻

Canım doktorum eşimle bana değerleriniz normal. Doğal yolla olur diyor. Hatta doktorum bana hiç takviye vermiyor. Bi tek klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştık. İki de aşılama oldum... Rahim filmini bile ben ısrar ettim öyle çekti.. doğal yolla olmaması için sebep yok diyor ama işte sebepsiz infettilete böyle birşey. Okuduklarım internet beni son zamanlarda daha çok etkilemeye başladı. Bu arada benim doktorum eskiden tüp bebek de yapmış birisi. Tecrübesi var. O sebeple tüp bebeğe şuan için gerek yok diyor. İşi bildiği için de güveniyorum aslında ama psikolojik olarak çok çok yoruldum.
Kuzum bak seninle birebir aynıyız birebir. Anlatmıştım ben de. Benim doktorum da böyle diyordu. Özeldeki doktorum. Sonra ben bu yaz fakülte hastanesine gittim işte tahliller vs yapıldı regl olunca gel klomenle başlayalım dedi hamile kaldım. Ama tek etken kafam diye düşünüyorum bak gerçekten. Sene boyu neler yapmadım neler. Olmadı. O ay 3 Ayrı zamanda ilişki oldu tuttu. Ama kesinlikle olmaz kafasındaydım tedavi kafasındaydım yani o yüzden rahattı beynim. Seni o kadar iyi anlıyorum ki ben

X