2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım bence senin ikinci yumurta tutmuş olabilir çünkü çok çok silik cizgi var dediğine göre de zaten ikinci yumurtlamanın daha 10 gün olmamış o yüzden senin hamile olduğunu düşünüyorum umarım oyledır iki gün bekleyip tekrar test yap derim 🥰
Aşkım bence de ilk yumurta tutmadığı kesin tutsa şimdi elli kere kendini testte gösterirdi. İkinci yumurta 17. 18. Günlerde oldu😅 bugün 26.Gün. Aslında ikinciye göre çok erken olmuş oluyor. O yüzen umudum biraz daha var

Aşkım bence de ilk yumurta tutmadığı kesin tutsa şimdi elli kere kendini testte gösterirdi. İkinci yumurta 17. 18. Günlerde oldu😅 bugün 26.Gün. Aslında ikinciye göre çok erken olmuş oluyor. O yüzen umudum biraz daha var
Ayy ne şanslısın 2ser 3er yumurtladın 😂😂 biri olmadı 2. Ya da 3. Tutacak inanıyoruz daha vaktin var 😍😍🙏🏻

Kızlar çok heyecanlıyım, sanki ilk gebeligim gibi atıyor kalbim, 11 20 de dr randevum var dualarınızı beklerim, inşallah güzel haberlerle gelirim 🤲
Kızlar kalp atışı duyulamadi malesef, kese etrafı da düzensiz, kese olması gerekenden aşağıda sağlıksız gebelik olabilir dedi malesef, büyük hastanenin radyolojisine yolladı oraya gidiyoruz şimdi 😔

• İlişki takvimimiz: Pikten 2 gün önce, pikle birlikte aralıksız 4 gün değerlendirme.
  • Dikkat Ettiğim Hususlar: İlişki hep ben altta o üstteyken oldu. İlişkiden sonra hemen kalkmadım yarım saat hepsinde de kalçamı yukarı tutup bekledim. Duşa 3 saat sonra girdim ve sıcak değildi buna dikkat ettim.
  • Takviyeler: Inofolic (mavi kutu), çörek otu kürü, ve çakşır kökü suyu kullandım. Inofolic her gün içtim. Çakşır kökünü adetin ilk gününden 10. güne kadar her akşam 1 bardak tükettim. Çörek otu kürünü adetin ilk gününden 10. gününe kadar 1 gün arayla tükettim. Ayrıca eşim sabah akşam çakşır kökü suyu tüketti.
Kuzum çok teşekkür ederimm valla tutarsa sayende olacak çakşır otu neye yararı var ? Bi de markası var mı önerdiğin

A Afratafrac melisaa93 melisaa93 kızlar size bir sorum var benim yumurtam 22si gece çatladı. 1 gün sonrasında mı saymaya başlıyorum yabancıların videolarını görüyorum da genel olarak böyle mi saymak lazım öyleyse bugün benim 6. Günüm mü oluyor

Evet canım çok şanslıyım ne yollardan geçtim bir bilsen. Bu ay klomen kullandığım için öyle oldu. Yoksa yok yani nerde bende o şans
Negatifi siliyoruz hemen sansliyiz. Geçmiş bulanık olabilir ama önümüz açık 🙏🏻💛
Kızlar kalp atışı duyulamadi malesef, kese etrafı da düzensiz, kese olması gerekenden aşağıda sağlıksız gebelik olabilir dedi malesef, büyük hastanenin radyolojisine yolladı oraya gidiyoruz şimdi 😔
Sakın ol tweeetyyy tweeetyyy yi de zamanında üzdüler bak şimdi gayet sağlıklı. Dönünce bize haber ver mutlaka iyi haberlerini bekliyoruz.

Negatifi siliyoruz hemen sansliyiz. Geçmiş bulanık olabilir ama önümüz açık 🙏🏻💛

Sakın ol tweeetyyy tweeetyyy yi de zamanında üzdüler bak şimdi gayet sağlıklı. Dönünce bize haber ver mutlaka iyi haberlerini bekliyoruz.
İnşallah kuzum birinden biri tutarsa öyleyim demektir tutmazsa da çok şanssızım demektir üç yumurtaya rağmen olmadı diye🤣🤣

X