2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bnde yapmıcam cnm
Zaten yazlıkta uğrasamam
Pik gorsem bıle eşim olmadıktan sonra ne fayda, amacım yazın tadını çıkarmk olucak
Doğaçlama takılcam 3 ay,
eşim h. Sonları gelicek
Test mestte yok, cuma genetiğe gdıcez

En güzeli canım inan bana. Ben ilk gebeliğimde de çok ovu takibi yaptım hep yakaladım pik falan ama tutmadı en son illallah ettim bir daha yapmadım hamile kaldığım ay aman olmazsa nasılsa öbür ay tedavi olacak diye rahat takıldım hatta ilişki az oldu ve saçma sapan günlerde oldu diye hatırlıyorum sonuç hamileydim. Yeter ki Rabbim istesin. Takla da atsan olmayacaksa olmuyor. Olacak olduktan sonra da hiçbir şey mani olmuyor.

Lütfen şu görselini de değiştirir misin. Güzel pozitif bir görsel ekle. Senin görselini görenler de sana negatif yönlendirme yapmasın.

Valla tebrik ediyorum güzel başari ben de ekstrq keçiboynuzu kaynatip dabah akşam içiriyorm ık mık ediyo ama itekliyorm artık. Bu proxxedi sıcak suda mi soğuk suda mi canım içiriyorux

Kızçeler benim tüp bebekle bir oğlum var. Kendiliğinden olan 3 düşüğüm var ve sayamadıgım kadar kimyasal gebelik yaşadım. Embrıyom vardı kardes ıstedık ama negatıf geldı. Embrıyom da kalmadı doğal deneyelim dedik. 3 haziran sat klomen kullandım bugun uzayan akıntım vardı çatladı muhtemelen bat değişiyor pcos var ama muhtemelen 3 temmuz bat beni de ekleyebilirsinşz listeye A Afratafrac

En guzeli ya.. serbest birakcan düşünceleri.. düşünmeden yapabilsek kesin olacakmis gibi. Hep ayni seyi konusuyoruz ama hic basaramiyoruz nedense.. benim de etrafimda sürekli yeni dogum yapmis arkadaslarim denk geldi bu ara. Inanilmaz coşkuyla seviyorlar bebeklerini ve ne kadar tatli olduğundan mutlaka yapmam gerektiginden bahsediyorlar surekli gebelik düşündügumden istedigimden kimsenin haberi yok. Yorum yapmıyorum genelde. Allah isteyene versin gibi genel gecer dualarla geçiştiriyorum. Eskiden pek takmiyordum ama üzmeye basladi galiba bu durum artik beni..

Neyse bir dokundun bin ah isittin benim de regl bugun bitti. Yeni testlerimi aldim aya hazırım tam dertlenecek gibi oluyorum ama A Afratafrac editörümüz o kadar pozitif ki oturup halime uzulemiyorum. Mecbur toparlayip önümüze bakıcaz

Kızlar bugün bi akrabam geldi o da pcos Muş 4 sene çocuğu olmamış şuan da 3. Doğdu maşallah bana dediki son hamileliğimde 4 buçuk ay adet görmedim sonra birden mide bulantısı başlayınca test yaptım çıktı doktora gidince de 7 haftalık hamile olduğunu öğrenmiş dedim hiç mi gelmedi adetin pembe felan yok dedi hiç gelmedi ve adet olmadan ben hamile kaldım o yzden hiç umudunu kesme ve bekle dedi bakalım ya çok umut oldu bana bundan sonra kim derse desin adet olmadan da hamile kalınıyor dedi kadın

Valla tebrik ediyorum güzel başari ben de ekstrq keçiboynuzu kaynatip dabah akşam içiriyorm ık mık ediyo ama itekliyorm artık. Bu proxxedi sıcak suda mi soğuk suda mi canım içiriyorux
Normal oda sicakligindaki suda cnm zaten kokusu iğrenç diye diye bı dikişte bitiriyodu

Hayırlısı kuzum, inşallah uğur getirsin topin ve güzel haberi alırsın en hızlısından. Son adet tarihini de söylersen onu da eklim canım.

Herkese selamlar bir süredir sizi mayıs topiğinden takip ediyorum. Birbirinize olan desteğiniz harika artık aranıza katılmak istedim. 4 aydır bebek düşünüyoruz umarım bu topik uğurlu gelir herkese sat 6 haziran bat 3 temmuz.

Ayyyy hadi inşallah ilk gebelerden biri de sen ol Gebelik olmaz ise de asla olumsuzluğa umutsuzluğa kapılmıyoruz.Bazen gerçekten nedeni olmuyor sağlıklı da olunsa o ay nasip değilse olmuyor. Umarım en hayırlı vakitte güzel haberi alırsınız eşinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…