2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kalıcaz dimi? El ele hamile giricez dimi
Sen bana çok pozitif enerji veriyorsun

Cnm bizde de hız problemi vardı proxeed plus verdi doktor 3 ay dedi 1.5 ay sonra değerler baya topladı devam etmedi bile bi doktorunuza sorun isterseniz, ki benimki de günde 2 pakete yakın sigara içiyor maalesef..

Cnm bizde de hız problemi vardı proxeed plus verdi doktor 3 ay dedi 1.5 ay sonra değerler baya topladı devam etmedi bile bi doktorunuza sorun isterseniz, ki benimki de günde 2 pakete yakın sigara içiyor maalesef..
Aaaa inanamiyorum hemen etki etti mi ne kadar kllandi eşiniz günde kaç tane bizde de hız problemi var aç karna mi aliniyo uatmadan falan nasıl kullandnz ay inşallah bizimde öyle oluuur

Korunma neydi unuttuk valla korundugum 6 yila cok üzülüyorum simdi. Insallah sen bu duygulara kalmadan hamile kalirsin tatlim

Bu arada bnm eşimde günde bi paket içiyo birakamiyo maalesef yaa darisi bnaa inşallah

Aaaa inanamiyorum hemen etki etti mi ne kadar kllandi eşiniz günde kaç tane bizde de hız problemi var aç karna mi aliniyo uatmadan falan nasıl kullandnz ay inşallah bizimde öyle oluuur
İnşallah canım şöyle ki normalde 8 milyon flndi yanlış hatırlamıyorsam ileri hızlı olanlar, aşılamada yıkamadan yani ayiklamadan sonra bile 15 milyon ileri hızlı kalmıştı elimize ki doktor çok iyi demiştiSabah akşam vermişti aç tok bişi dememisti, öyle kullandık biz, bı de unutmuşum yazmayı bı yerde okumuştum ileri hız arttırımı için, sürekli kakao oranı yüksek bitter çikolata iteledim

Tikabasa kuzum sen nerelerdesin? Neler yapıyorsun?
Napım cnm
Adet oldum dinlenıyorum
Cuma genetik teste gdıcem

Sonrada yazlığa gdıyorum
Eşim arada gelirse denk gelırse olur ilişki, salıcam yani 3 ay anlıcan, genetik sonuçları çıksın ona göre hareket edıcem

Buseferde böyle denicem, test mest yok
En azından yumurta kalitesi için bi ilaç kullanım dedim

Sen nasılsın cnm, adetın bitmiştir senın?

Evet canim bnde yapmayi planliyorum yani regl bittikten sonra başlaniyo sanirim üç gün yapmal gerekmiş herkes farklı bi söylemde nasıl yapiliyo acaba
Bnde regl bitince yapıyım
Bide bunu deniyim bari. Annem bna süt buharoyla hamiş kalmış ya, da öyle debk gelmiş

Peki süt hazır paket süt olurmu
Yoksa doğal sağılmış sütmü olcak

Merhabaa benim sat 21 mayıs bat 18 haziran beni de ekler misinizzz ?

Bide bunu deniyim bari. Annem bna süt buharoyla hamiş kalmış ya, da öyle debk gelmiş

Tabi doğal süt olursa dha iyi olurmuş ama bnm buzlukta doğal süt onla uğraşamicam evde hazır vardi bu akşam yapicam birazdan maydpnoz aliyim da yapicam iki gün yapip bi gün ara şekliinde oluyomş

Ay arkadaşımın anneside arkadaşıma o şekilde hamile kalmış. Sonra arkadaşımda denedi oda bebeğine süt buharını yaptığı ay hamile kaldı. İnşallah vesile olur o market sütüyle yapmıştı

Kalıcaz dimi? El ele hamile giricez dimi
Sen bana çok pozitif enerji veriyorsun
Gircez tabi bebişim.

Sadece hepinizden isteyeceğim bir şey var modunuzu değiştirin. Sürekli hamile kalmışsınız gibi düşünün. Bebeğinizin karnınızın içinde olduğunu düşünün, bu yaz herkesten bu olumlamayı yapmasını istiyorum.

Ben varım sana söz veriyorum bunu yapacağım

Cnm nasılsın
Görüşmedik kaç gundur, neler yapıyosun?
Canım aynen görüşemedik valla ne olsun okulun son günleri yıl sonu yoğunluğu ile geçiyor. Diğer konuda ise adetin 8-9. Günlerindeyim takip falan yapmıyorum ateş ve ovu yapıyordum bıraktım. Bu ay serbest ve rahat takılacağım.Sağlıklı beslenme egzersiz zaten devamdı. Yine devam. Test bile yapmayı düşünmüyorum çok geçerse günüm kan veririm. Ya da o zaman test alır yaparım. Testim yok. Vitamin ve takviyelerime de devam. Sen nasılsın neler yapıyorsun

fnd_50 canim nasil oldun? Toparladin mi psikolojiyi biraz? Bitti mi regl dönemi? Ovulasyon takibi yapmayacak msn bu ay gercekten
Canooo adetin ilk gün akşamı toparlamıştım psikolojiyi. adetin 9. Günündeyim biteli oldu yani. Evet canım takip etmeyeceğim ateş de ölçmüyorum ovu testi de yapmayacağım bu ay gelişine takılacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…