2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İşteee bu. Çok anlamlı cukkk.

Dedim demem mi kaç kez hemdee bugunde gordum cok hosuma gıttı gerçekten kankam

Operasyon sonrası gebelik düşününlerden biri de benim, inşallah gönlümüzce olur her şey Ben iki adet bekledim, sana doktor hemen gebe kalabilir misin dedi mi canım

Operasyon sonrası gebelik düşününlerden biri de benim, inşallah gönlümüzce olur her şey Ben iki adet bekledim, sana doktor hemen gebe kalabilir misin dedi mi canım
Cnm ben kontrole gitmedim hiç ama araştırdım 1 adet sonrası deneyin diyor doktorlar bide çok yeniydi 5artı 3 tü kürtaj oldum hiç kalp atışı olmadı kürtaj sonrası lekenmem de 10 gün sürdü bitti kürtajdan 28 gün sonrada adet oldum kendi iç sesimi dinliyorum ve denemem gerektiğini hissediyorum inşallah sağlıklı hamile kalırız ben Ramazan ayında hamile kaldım ve folik asit içmiyordum sanırım sağlıksız beslenmeden kaynaklı sağlıksız oldu tabi Olacağı varmış Vardır bir hayır ama evlendikten birbuçuk sene sonra olmuştu şimdi hamile kalabilmiş olduğum için bile seviniyorum başka korkularım vardı çünkü birde herkes kürtaj ya da düşükten sonra kolay gebe kalınabilir diyor hatta bir ayağı içeride olur bebeğim diyolar o yüzdün içimde bi ferahlık var Rabbim herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin Amin

Kızlar selamm bugun döngümün 10. günü ovu testine başlıyorum. Beeo’nun propolis, ari sütlü balı ve avokado yiyorum her gün. Yürüyüş yapmaya çalışıyorum. Siz de durumlar nedir süt buhari yapacak bir arkadaş vardı yapti mi acabaa

Ay o bennn benbu akşam inşallah yapacağim reglim dün bitti aslınd 4gün sürüyodu bu ay beş sürünce bugüne kaldi

Ben de avakodo ve yürüyüşe devam ediyorum bu arada çok etkisi var

Ben de her gün pilates yapıyorum 1 saat ama yürüyüş her gün yapamıyorum. Malum evden çalışıyorum akşamları eğitim konuyor çat diye, ya da iş uzayabiliyor bazen. Bu ara baya yoğun. Ama önemli olan da hareket etmek galiba. Eliptik bisiklet var evde pilates sonrası 5 dk üstüne çıkıyorum 5 dk dan fazla maalesef yapamıyorum. Bacaklarım titiriyo.

Ay o bennn benbu akşam inşallah yapacağim reglim dün bitti aslınd 4gün sürüyodu bu ay beş sürünce bugüne kaldi
Ben de avakodo ve yürüyüşe devam ediyorum bu arada çok etkisi var
Hadi bakalım insallah faydasını görürsün Ben de niyetlendim aslında ama ben karar verinceye kadar zamanı geçti gerçi net bir zamani var mı onuda bilmiyorum. avakadoyu hep yumurtlama dönemi 1 hafta yiyordum şimdi daha fazla yicem bakalim tüm tuşlara basmak istiyorum bu ay

Bir ara ben de reformer yapiyordum sonra biraktim. Hep oturarak çalışıyorum hareketsizim çok ufak yürüyüşler bile iyi hissettiriyor.

İnan onu bnd bilmiyorum adetten sonra die okumuştm yumurtlama zamanlari olmamali dir biliyorım inşallah oluur o ay bu ay olsun bu kez plsun artik allahım yaa lütfennn

Canım ne güzel yazmışsın, ben de Ramazan ayında kürtaj olmak zorunda kaldım, o süreçte zorlanmıştım, kist oluştu sonradan ben de şimdi ufalmış, doktor gebe kalabilirsin dedi, bu ay korunmayacağım nasipse tabi inşallah canım, Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize

Ben sadece folik asit kullanıyorum, her gün avokado yemeye özen gösteriyorum, hayatımdan paketli gıdayı çıkardım, şükürler olsun, çok bağımlıydım, onun yerine sağlıklı kuruyemişler tüketmeye çalışıyorum Yoğun bir iş temposuna sahibim, bu yüzden ekstra yürüyüş, spor vs yapamıyorum, günde ortalama 10 bin küsür adımı geçiyorum zaten, araç kullanmak yerine yürüyüşü tercih ediyorum mesela, sabahları da pekmez yiyorum 1 kaşık, bedenim geçirdiğim operasyon sonrası yeni toparladı, şükürler olsun

Bende adet olamayınca bugün doktora gitti net birşey söylemedi kan aldı öğleden sonra gel dedi bakalım gideceğim ne diyecek

Merhaba kızlar ben tüp bebek yaptırdım ve negatif geldi, çok zor bir süreç o yüzden normal deneyeceğim bu ay, geçen ay adetim 17 Mayıs, normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama tabi tüp bebek ilaçlarından dolayı biraz sarkabilir, ovülasyon testi aldım bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…