2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kalcazzzz gör bak. Hepimiz el ele gebe gircez sonbahara. 3-4 ay sonra çok daha farklı konuları konuşuyor olacağız, bebiş kontrolleri, ay acaba ilk ne zaman hissetçem karnımın içinde hareketini düşüncesi, erkek mi kız mı olacak düşünceleri 😂
Kalıcaz dimi? El ele hamile giricez dimi😢
Sen bana çok pozitif enerji veriyorsun❤️

Üstüne eşimin sperm değerleri de iyi çikmadi dr sigarayı birakmasi gerektiğini söyledi eşim için ama nası yapicaz onuda bilmiyorm bu değerler ile zor dedi doktor sperm sayısı 90 mio ama hız düşük 30 hizli olan yarısı boş dedi doktor
Cnm bizde de hız problemi vardı proxeed plus verdi doktor 3 ay dedi 1.5 ay sonra değerler baya topladı devam etmedi bile 😅 bi doktorunuza sorun isterseniz, ki benimki de günde 2 pakete yakın sigara içiyor maalesef..

Cnm bizde de hız problemi vardı proxeed plus verdi doktor 3 ay dedi 1.5 ay sonra değerler baya topladı devam etmedi bile 😅 bi doktorunuza sorun isterseniz, ki benimki de günde 2 pakete yakın sigara içiyor maalesef..
Aaaa inanamiyorum hemen etki etti mi ne kadar kllandi eşiniz günde kaç tane😁😁 bizde de hız problemi var aç karna mi aliniyo uatmadan falan nasıl kullandnz ay inşallah bizimde öyle oluuur😍😍

Merhaba beni de listeye ekler misiniz? Korunmayı bu ay bıraktım özellikle gün takibi yapmam, strese girmeyim diyordum ama girdim bile.
Ve dilerim ki tüm isteyenler sağlıkla hamile kalır bu ay.

SAT: 4 Haziran
BAT: 1 Temmuz

A Afratafrac
Korunma neydi unuttuk valla🤣🤣 korundugum 6 yila cok üzülüyorum simdi. Insallah sen bu duygulara kalmadan hamile kalirsin tatlim 😉

Bu arada bnm eşimde günde bi paket içiyo birakamiyo maalesef yaa darisi bnaa inşallah

Aaaa inanamiyorum hemen etki etti mi ne kadar kllandi eşiniz günde kaç tane😁😁 bizde de hız problemi var aç karna mi aliniyo uatmadan falan nasıl kullandnz ay inşallah bizimde öyle oluuur😍😍
İnşallah canım🤗 şöyle ki normalde 8 milyon flndi yanlış hatırlamıyorsam ileri hızlı olanlar, aşılamada yıkamadan yani ayiklamadan sonra bile 15 milyon ileri hızlı kalmıştı elimize ki doktor çok iyi demişti😊Sabah akşam vermişti aç tok bişi dememisti, öyle kullandık biz, bı de unutmuşum yazmayı bı yerde okumuştum ileri hız arttırımı için, sürekli kakao oranı yüksek bitter çikolata iteledim😂😂

Tikabasa Tikabasa kuzum sen nerelerdesin? Neler yapıyorsun?
Napım cnm
Adet oldum dinlenıyorum 😄
Cuma genetik teste gdıcem

Sonrada yazlığa gdıyorum
Eşim arada gelirse denk gelırse olur ilişki, salıcam yani 3 ay anlıcan, genetik sonuçları çıksın ona göre hareket edıcem

Buseferde böyle denicem, test mest yok
En azından yumurta kalitesi için bi ilaç kullanım dedim

Sen nasılsın cnm, adetın bitmiştir senın?

Evet canim bnde yapmayi planliyorum ☺️☺️ yani regl bittikten sonra başlaniyo sanirim üç gün yapmal gerekmiş herkes farklı bi söylemde nasıl yapiliyo acaba
Bnde regl bitince yapıyım
Bide bunu deniyim bari. Annem bna süt buharoyla hamiş kalmış ya, da öyle debk gelmiş

Peki süt hazır paket süt olurmu
Yoksa doğal sağılmış sütmü olcak

Selam kızlar,
Temmuz ve Ağustos ayları için gebelik planlayan varsa isimlerini bu başlığa yazdırabilir. Şimdiden herkes için hayırlı olsun :KK200: :dua:
Kızlar isimlerinizi yazdırırken beni etiketlemeyi unutmayın. Mesajlarınız gözümden kaçabilir. Ya da özelden de mesaj atabilirsiniz.
Güncel SAT ve BAT tarihlerinizi de eklemeyi unutmayınız isimlerinizi yazdırırken.

🤓 Hamilelik İçin Önemli Notlar :
  • Öncelikle tüm anne adayları olabildiğince stresten uzak dursun. Hatta meditasyon yapın her gün 10 dk. Zihninizi rahatlatın. Karnınızı sevin, bebeğinizin 9 ay evi orası olacak. Olumsuz asla düşünmeyin ve umutsuzluğa kapılmayın. Her gün karnınızda sanki o varmış gibi düşünün, bebeğinizin ilk ultrason görüntüsünü, karnınızdaki ilk tekmesini hayal edin. Pozitif olumlama yapın. Evrene pozitif enerji göndereceğiz sadece. Bir şey zaten olmuş gibi davranırsak o şeyin olma hızı çok çabuk gerçekleşiyor unutmayın.
  • Hergün bir şekilde egzersiz yapın, ille cardio yapmaya gerek yok. Yarım saat yürümek bile tamamen hareketsiz kalmaktan iyidir.
  • Abur cubur yemeyi bırakın, vücudunuza olabildiğince sağlıklı gıdalar sokun. Mümkünse sigara içen güzellerim sigarayı bırakın. Hatta eşinize bıraktırın. Sigara sperm kalitesini etkileyebiliyor.
  • Vitamin takviyesi alın mutlaka, D vitamini, Omega 3, B12 gibi. Doktorum bana "İnositol" de kullandırıyor kaliteli yumurtlama için. Doktorunuza danışıp alın izin verirse.
  • İlişkiden sonra hemen kalkmayın mümkünse bir 20-30 dk kalça altına yastık koyarak bekleyin.
  • İlişkiden sonra hemen duş almayın. En az 3 saat sonra alın çok almanız gerekiyorsa. (Her gün yumurtlamıyoruz ayda 1 gün olan bir şey ve biraz geç duş almakta sıkıntı olmaz) Gerekirse ertesi gün alın.
  • Genelde doktorlar 1 dolu 1 boş ilişki öneriyorlar yumurtlama dönemi sürecinde. Ancak siz her gün de çalışma yapabilirsiniz durumunuz el veriyorsa.
  • Ovulasyon testi ile takip ediyorsanız pik gördükten sonra 1 hafta gün aşırı ilişkiye devam edin. Bazı kadınlarda pikten sonra hemen çatlama olmayabiliyor.
💕ANNE ADAYI 💕
SAT (Son Adet Tarihi)​
BAT (Beklenen Adet Tarihi)​
DURUM 👼🏻 / 🔴
Renklibiri00--
Nurse953528 Mayıs24 Haziran
aynuray_30 Mayıs24 Haziran
Pkolu_anneadayi31 Mayıs-
eylem912 Haziran27 Haziran
Numerus clauses1 Haziran29 Haziran
fiyonaprensesolan30 Mayıs30 Haziran
Mervesavas283 Haziran1 Temmuz
Doga4 Haziran1 Temmuz
Belisimm2 Haziran2 Temmuz
canancan113 Haziran2 Temmuz
aynurland3 Haziran2 Temmuz
sev92 Haziran3 Temmuz
gunaygul4 Haziran3 Temmuz
difembahyaa8 Haziran3 Temmuz
simurgggg7 Haziran4 Temmuz
Cancanyus5 Haziran4 Temmuz
melisaa933 Haziran5 Temmuz
babytoys7 Haziran6 Temmuz
dream23118 Haziran6 Temmuz
ozuge5 Haziran7 Temmuz
gunes0502 Haziran7 Temmuz
Boldi11 Haziran7 Temmuz
fnd_505 Haziran-
Tikabasa8 Haziran8 Temmuz
sundy9410 Haziran8 Temmuz
YILDIS12 Haziran10 temmuz
IADK--
Afratafrac21 Haziran19 Temmuz
Merhabaa benim sat 21 mayıs bat 18 haziran beni de ekler misinizzz ? 🥰

Bide bunu deniyim bari. Annem bna süt buharoyla hamiş kalmış ya, da öyle debk gelmiş

Tabi doğal süt olursa dha iyi olurmuş ama bnm buzlukta doğal süt onla uğraşamicam evde hazır vardi bu akşam yapicam birazdan maydpnoz aliyim da yapicam iki gün yapip bi gün ara şekliinde oluyomş

Ay arkadaşımın anneside arkadaşıma o şekilde hamile kalmış. Sonra arkadaşımda denedi oda bebeğine süt buharını yaptığı ay hamile kaldı. İnşallah vesile olur 🙏🏻 o market sütüyle yapmıştı

Kalıcaz dimi? El ele hamile giricez dimi😢
Sen bana çok pozitif enerji veriyorsun❤️
Gircez tabi bebişim. 💕

Sadece hepinizden isteyeceğim bir şey var modunuzu değiştirin. Sürekli hamile kalmışsınız gibi düşünün. Bebeğinizin karnınızın içinde olduğunu düşünün, bu yaz herkesten bu olumlamayı yapmasını istiyorum.

Gircez tabi bebişim. 💕

Sadece hepinizden isteyeceğim bir şey var modunuzu değiştirin. Sürekli hamile kalmışsınız gibi düşünün. Bebeğinizin karnınızın içinde olduğunu düşünün, bu yaz herkesten bu olumlamayı yapmasını istiyorum.
Ben varım😍 sana söz veriyorum bunu yapacağım 🥰🥰

Cnm nasılsın
Görüşmedik kaç gundur, neler yapıyosun?
Canım aynen görüşemedik valla ne olsun okulun son günleri yıl sonu yoğunluğu ile geçiyor. Diğer konuda ise adetin 8-9. Günlerindeyim takip falan yapmıyorum ateş ve ovu yapıyordum bıraktım. Bu ay serbest ve rahat takılacağım.Sağlıklı beslenme egzersiz zaten devamdı. Yine devam. Test bile yapmayı düşünmüyorum çok geçerse günüm kan veririm. Ya da o zaman test alır yaparım. Testim yok. Vitamin ve takviyelerime de devam. Sen nasılsın neler yapıyorsun

fnd_50 fnd_50 canim nasil oldun? Toparladin mi psikolojiyi biraz? Bitti mi regl dönemi? Ovulasyon takibi yapmayacak msn bu ay gercekten😉
Canooo adetin ilk gün akşamı toparlamıştım psikolojiyi.😁 adetin 9. Günündeyim biteli oldu yani. Evet canım takip etmeyeceğim ateş de ölçmüyorum ovu testi de yapmayacağım bu ay gelişine takılacağım 😁

X