2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin Allah canım🙌🏻😊Yok fazla akıntı bendede olmuyor..1 defa çok çok fazla akıntım oldu o zamanda aşılama için tedavi görüyordum zaten hatırlayanlar varsa o zaman benim çok fazla yumurtam oluşmuştu..o kadar yumurtayla hangi akılla "doktor" bana aşılama yapmıştı🤦🏻‍♀️o kadar uyardıkı ben başka doktora giderken bana dediki kist oluşmuş🤷🏻‍♀️
Yaaaa ama kist değil hamile miydiniz😊

Ben bu ay olmasını çok istedim onun için bu ay ekstra özen gösterdim beslenmeme vs vs , testleri de en çok bu ay için aldım diğer aylara kalırsam ben de yapmam test, aslında en güzeli adet gecikmesini bekleyip gecikince yapmak
İnşallah dilediğin gibi olur🙏 Bizim bu ay yumurtlama çatlama günleri değerlendirme dışı kaldı malesef ama insan yine de adet yaklaştıkça umut etmeden duramıyor.

Kankiler ben bugün sabah klomen başlayacaktım unuttum şimdi içtim problem olmaz dimi süreci geciktirmiş olmam? Bebiş işini bu ay aklımdan çıkarıcam demiştim biraz abartmışım

Regl kaçıncı günü başladın canim bence birseu olmaz. Umarım güzel sonuçlar alırsın bak klomenle bu ay olmasa bile etkisi diğer ay da devam ediyor güzel düşün olur mu. Ben ocak ayında klomen kullanmistim şubat ayında kullanmamistim gebe kalmıştım.

5.gün başlayacaksın dedi doktorum. günde 1 tane 5 gün kullan yeterli olacağını düşünüyorum dedi ama ben sabah akşam 5 gün içecektim daha önce öyle kullanmıştım unuttum başlamayı. Yine ilacın hepsini kullanıcam ama bir gün gecikmeli oldu ☺️
Bişe olmaz bence. Ben femarayı 1.5 gün sabah akşam kullandım bıraktım yumurta 27mm olmuş🤣🤣 bu da ilk defa başıma geliyo. Devam etseydim acaba kaç olcaktı😅

Doğru anladın canım, 2 saat sonra da yoktu, 4 saat sonra vardı, ben de eskiden kullanıyordum cikartmiyordu, burdan da bi arkadaş cikarmadigini söylemiş ama hayırlısı bakalım, aslında 2-3 gün sonra daha net olur ama ben dayanamam yarın sabah da yaparım nasılsa test var 🙈 Bak resimdeki gibiydi 4 saat sonra baktığımda.
Belli baya aslında ama bilemedim. Eğer düşük betadansa yarın 4 saatte değil de 2-3 saatte çıkarır belki😁 Hayırlısı olsun.

Regl kaçıncı günü başladın canim bence birseu olmaz. Umarım güzel sonuçlar alırsın bak klomenle bu ay olmasa bile etkisi diğer ay da devam ediyor güzel düşün olur mu. Ben ocak ayında klomen kullanmistim şubat ayında kullanmamistim gebe kalmıştım.
Aynen canım bu ay olmazsa başka ay olur napalım ben bir tarafımı da yırtsam vakti geldiği zaman olacak nasılsa ☺️

Ayyyy hadi hayırlısıyla olsun inşallah 🥰🥰 Kız bebek için 2-3 gün önce ilişkiye girip bırakıyorlar. İLişkiden sonra 1 saat falan yatıyor o kadınlar ki iyice gitsin kanallara sperm. Biraz nasip kısmet bu işler. Bak mesela tam pik gününde ilişki yaşayıp sonrasında yaşamayanında kızı oldu.
Ben o zaman bırakayım ilişkiyi zaten eşimin bel fıtığı tuttu çok zor oldu aslında sırf birlikte olmak için olduk mecburiyetten nasip artık

Canım mantığı ne acaba çok aklıma yatmadı merak ettim
Erkek spermler daha hızlı olurmuş önden gidermiş ve bir gün yaşarmış diyorlar canım kız spermler daha yavaş ve 3 güne kadar yaşarmış. Öyle duyduk hep ne kadar dogru bilmiyorum. Allah ne nasip ederse o oluyor bunlarda teori galiba 🥰🥰

Erkek spermler daha hızlı olurmuş önden gidermiş ve bir gün yaşarmış diyorlar canım kız spermler daha yavaş ve 3 güne kadar yaşarmış. Öyle duyduk hep ne kadar dogru bilmiyorum. Allah ne nasip ederse o oluyor bunlarda teori galiba 🥰🥰

Teşekkürler bilgi için kuzummmm erkeği kızı yok tabi ama bir kızım olsa dünyalar benim olur saglikla💜🧿

X