2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eşime o dönem keçiboynuzu kürü yapıyorduk, ben de ilk oglumdan önce inofolic falan kullandım ama ikinci hiç beklemedigimiz bi anda nasılsa olmaz diye düşündugumuz için rahat davrandigimiz tek korunmasız ilişkiden oluverdi bi anda 😄 Yumurta kalitesi için inofolic kullanabilirsiniz, bi zararı yok, eşiniz de bol bol keçiboynuzu özü ya da kürü tüketebilir sağlıklı ve güçlü spermler için. Bir de burda da muhabbeti olmuştu ilişki sırasında islakligin yoğun olması da belirleyici oluyo bence, eğer o anlamda sıkıntı varsa gynoseed ya da benzeri jel hamileliği kolaylaştırabilir.
Çok teşekkür ederim keçiboynuzu özü yeni aldım sabah aksam mı vereyim sizce

Bende bu ay kullandım ama yine 28 günde adet oldum hatta benimki uzadi sanki normalde 26 .27 gunde olurum bence her bünyeye göre değişiyor olabilir etkisi
Aa ne ılgınc bebısım.sasırdım şu anda.ayy bıde ıstermısın tam yumurtlamadan sonra 10. Gun ya bugun yerlesme merlesme olmasın😂😂

Malesef bebısler regl oluyorum .ne zaman ınosıtol takvıyesı alsam erken adet oluyorum bana yaramıyor galıba. A Afratafrac mınnosum kırmızıları koyabılırsın bana.hayırlısı bakalım son bır ayım kendıme tanıdıgım
Alla allaa regl olduğuna eminsin demi? Yerleşme kanaması filan olabilir mi? Çok şaşırdım.

İnosıtol ıceren takvıyeler yaptımı bebısım sanada boyle seyler? @melisaa93 bu ay omega 3 takvıyesı ve folık asıt alcam sadece.bıde ocakta ıcmıstım ınosıtol takvıyesı 22 gunde adet olmustum sok olmustum.bu ay ıctm 23 gunde oldum.normalde standart 26,bazen 25 hıc sasmaz yani.
Amma kısa aralıklarda oluyormuşsun. bir yandan iyi mi kötü mü anlayamadım. Al bakalım omega 3, d vitamini ve b12 de. İnositol belki bu aylık bir etki yapmıştır. Seninkini daha da hızlı mı çalıştırdı nedir.

X