2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin canım.Evet çok şükür hamiş kalb atışını duysam rahatlarım gözüm korkmuş🙌🏻🙌🏻Ay İn şa Allah canım ben bilerekten burdan ayrılmıyorum genelde hep uğur getiririm çok istiyorum hepiniz hamiş olasınız🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Degerin süper balım maşallah pazartesiye al randevunu eger ikiz degilse kesin kız canım kız bebeklerde beta degeri yüksek çıkıyor

Mu

Muhtemelen canım erken yumurtlama oluyor.bu ıkıncı denememdı aynısı oldu.adetı erken oldum.işin garıp tarafı gogsum fln hıc şişmedi bu ay.garıp.hayırlısı olsun bakalım Allahın takdırı.ınsallah Allahım aratmaz.6. Aya merhaba dıyecegız belkıde o ay bu aydır😊omega 3 deneyım bıde bakalım
Bende bu ay omega3 ile yumurta kalitesi için aldım mfkdan bi nevi inosital inşallah olacak bu ay

Aldım randevuyu canım pazartesi güzel haberle gelirim bura🙌🏻🙌🏻🙌🏻İkiz inanmıyorum ama dediğin gibi kızda öyle oluyorsa o zaman kızım olucam😍🥰🥰🥰🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Ayyy canım benim allah yüzünü güldürsün artık allahım en güzel şekilde mükafatlandırsın seni inşallah bebişide görüp gelirsin 🥰🥰

İnşallah darısı bana kuzum. Şimdi test yaptım negatifi gördüm 😔
Olucak kuzum olucak hiç pes etme..tüp bebek yollarında kalmıştık eşimle ama yine olmamıştı..demek hepimizin bir zamanı var emin ol buna.Ben her defa neqatif görünce ağlıyordum sonra yeniden başlıyordum..biz kadınlar güclüyüz sona kadar devam

Kızlar benimde yumurtlama olalı iki gün oldu hala kasıgım agrıyo acama catlama olmadı mı piki gördüm testim bitti devamında yapmadım ama agrı oldukca seviniyorum belki içerde bi seyler oluyodur böyle de bi manyagım 😄😄😄

Olucak kuzum olucak hiç pes etme..tüp bebek yollarında kalmıştık eşimle ama yine olmamıştı..demek hepimizin bir zamanı var emin ol buna.Ben her defa neqatif görünce ağlıyordum sonra yeniden başlıyordum..biz kadınlar güclüyüz sona kadar devam
İnşallah kuzum moral oldun bana teşekkür ederimm.

Ben de çok ağlıyorum çok çaresiz hissediyorum. Her ay negatifi görüp kendimi hazırlıyorum diyorum sonra adet olunca sanki negatifi görüp kendimi hazırlamamış gibi ağlıyorum. Umarım kuzum. Güçlüyüz evet. Umarım bebişlerimiz bulacak bizi

Selam kızlar,
Temmuz ve Ağustos ayları için gebelik planlayan varsa isimlerini bu başlığa yazdırabilir. Şimdiden herkes için hayırlı olsun :KK200: :dua:
Kızlar isimlerinizi yazdırırken beni etiketlemeyi unutmayın. Mesajlarınız gözümden kaçabilir. Ya da özelden de mesaj atabilirsiniz.
Güncel SAT ve BAT tarihlerinizi de eklemeyi unutmayınız isimlerinizi yazdırırken.

📌 Tablonun en altında da Artımed ve Freely test için bilgilendirme yazısı ve görselleri mevcut.

🤓 Hamilelik İçin Önemli Notlar :
  • Öncelikle tüm anne adayları olabildiğince stresten uzak dursun. Hatta meditasyon yapın her gün 10 dk. Zihninizi rahatlatın. Karnınızı sevin, bebeğinizin 9 ay evi orası olacak. Olumsuz asla düşünmeyin ve umutsuzluğa kapılmayın. Her gün karnınızda sanki o varmış gibi düşünün, bebeğinizin ilk ultrason görüntüsünü, karnınızdaki ilk tekmesini hayal edin. Pozitif olumlama yapın. Evrene pozitif enerji göndereceğiz sadece. Bir şey zaten olmuş gibi davranırsak o şeyin olma hızı çok çabuk gerçekleşiyor unutmayın.
  • Hergün bir şekilde egzersiz yapın, ille cardio yapmaya gerek yok. Yarım saat yürümek bile tamamen hareketsiz kalmaktan iyidir.
  • Abur cubur yemeyi bırakın, vücudunuza olabildiğince sağlıklı gıdalar sokun. Mümkünse sigara içen güzellerim sigarayı bırakın. Hatta eşinize bıraktırın. Sigara sperm kalitesini etkileyebiliyor.
  • Vitamin takviyesi alın mutlaka, D vitamini, Omega 3, B12 gibi. Doktorum bana "İnositol" de kullandırıyor kaliteli yumurtlama için. Doktorunuza danışıp alın izin verirse.
  • İlişkiden sonra hemen kalkmayın mümkünse bir 20-30 dk kalça altına yastık koyarak bekleyin.
  • İlişkiden sonra hemen duş almayın. En az 3 saat sonra alın çok almanız gerekiyorsa. (Her gün yumurtlamıyoruz ayda 1 gün olan bir şey ve biraz geç duş almakta sıkıntı olmaz) Gerekirse ertesi gün alın.
  • Genelde doktorlar 1 dolu 1 boş ilişki öneriyorlar yumurtlama dönemi sürecinde. Ancak siz her gün de çalışma yapabilirsiniz durumunuz el veriyorsa.
  • Ovulasyon testi ile takip ediyorsanız pik gördükten sonra 1 hafta gün aşırı ilişkiye devam edin. Bazı kadınlarda pikten sonra hemen çatlama olmayabiliyor. (EC3B83)
💕ANNE ADAYI 💕
SAT (Son Adet Tarihi)​
BAT (Beklenen Adet Tarihi)​
🤰 DURUM 👼🏻
akgnss-1 Temmuz
🧿👼🏻
cans163 Haziran2 Temmuz
🔴
yagmursulari2 Haziran2 Temmuz
🧿👼🏻
Niqu--
🧿👼🏻
1fafeyla--
🧿👼🏻
cicekperisi12--
🧿👼🏻
reyhani5008 Haziran7 Temmuz
Boldi11 Haziran7 Temmuz
Tikabasa8 Haziran8 Temmuz
🧿👼🏻
sundy9410 Haziran8 Temmuz
🔴
Madame butterfly10 Haziran8 Temmuz
halles16 Haziran8 Temmuz
busrkoc12 Haziran9 Temmuz
🧿👼🏻
cnlrm16 Haziran-
meris12310 Haziran10 Temmuz
🧿👼🏻
YILDIS12 Haziran10 Temmuz
IADK13 Haziran10 Temmuz
tgdrnkzl13 Haziran11 Temmuz
elosul13 Haziran11 Temmuz
TeraziBurcuu14 Haziran11 Temmuz
edahandro16 Haziran11 Temmuz
iremgns12 Haziran12 Temmuz
sed27 Haziran13 Temmuz
anne adayim12 Haziran14 Temmuz
UstaOzlem15 Haziran14 Temmuz
Merveeee5717 Haziran14 Temmuz
bebekcee17 Haziran15 Temmuz
Bright-161917 Haziran16 Temmuz
ozgeeeee118 Haziran16 Temmuz
zernove18 Haziran16 Temmuz
buzmavisi-19 Haziran16 Temmuz
Kevssooo-17 Temmuz
BERNA TURCAN20 Haziran18 Temmuz
melikebyhn1223 Haziran18 Temmuz
Sunshine59716 Haziran19 Temmuz
Afratafrac21 Haziran19 Temmuz
maaaavi21 Haziran19 Temmuz
Mervenur27721 Haziran19 Temmuz
minikkalp6323 Haziran19 Temmuz
Minnos2818 Haziran20 Temmuz
ErabiaE18 Haziran20 Temmuz
Sipser20 Haziran20 Temmuz
eylem9125 Haziran20 Temmuz
Safransari-20 Temmuz
Nurse953523 Haziran21 Temmuz
destinesiaa23 Haziran21 Temmuz
aynuray_26 Haziran21 Temmuz
bitkin96--
Sunshine124 Haziran22 Temmuz
monimoni25 Haziran22 Temmuz
uzumrv24 Haziran23 Temmuz
minnoskedii26 Haziran23 Temmuz
Soulfly0726 Haziran23 Temmuz
Perlitik22 Haziran24 Temmuz
ebeanne2225 Haziran24 Temmuz
Numerus clauses28 Haziran25 Temmuz
TOMURCUK_27-25 Temmuz
hatice322 Haziran26 Temmuz
Banu y21 Temmuz26 Temmuz
atanamamis ogretmen26 Haziran27 Temmuz
beyons30 Haziran27 Temmuz
TOMURCUK_27-27 Temmuz
Bhsa30 Haziran28 Temmuz
difembahyaa3 Temmuz28 Temmuz
bliiss2 Temmuz29 Temmuz
Merve35532 Temmuz29 Temmuz
Mervesavas284 Temmuz29 Temmuz
Renklibiri0030 Haziran30 Temmuz
Belisimm30 Haziran30 Temmuz
Holifera202 Temmuz30 Temmuz
melegim can4 Temmuz30 Temmuz
nurzdmrr5 Temmuz30 Temmuz
merve93330 Haziran31 Temmuz
Seapearly3 Temmuz31 Temmuz
dream23114 Temmuz1 Ağustos
birbebekhikayesi5 Temmuz2 Ağustos
gunaygul4 Temmuz3 Ağustos
simurgggg7 Temmuz3 Ağustos
imagination forever8 Temmuz3 Ağustos
cesursavasci4 Temmuz-
zuzu38384 Temmuz4 Ağustos
sev93 Temmuz5 Ağustos
melisaa935 Temmuz6 Ağustos
ozuge5 Temmuz6 Ağustos
emr-mrv7 Temmuz7 Ağustos
Blackberry3630 Haziran8 Ağustos
fnd_507 Temmuz-
gunes0507 Temmuz16 Ağustos
Bqm0--
---------------------
HABER
BEKLENENLER
---------------------
Nurrkaya--
bhykrttl29 Mayıs25 Haziran
Pkolu_anneadayi31 Mayıs-
beun83 Haziran30 Haziran
fiyonaprensesolan30 Mayıs30 Haziran
Doga4 Haziran1 Temmuz
Deniz_615 Haziran4 Temmuz
Cancanyus5 Haziran4 Temmuz
babytoys7 Haziran6 Temmuz
cey34068 Haziran6 Temmuz

:oha: Kızlar Artımed ve Freely gebelik testlerinin içinden bazen farklı test çıkabiliyor ve yanıltıcı oluyor. Asıl almanız gerekenlere yönelik görselleri paylaşıyorum aşağıda.

📌 ARTIMED (Alttaki gerçek olan)

Eki Görüntüle 3261813 Eki Görüntüle 3261814

📌FREELY ( İçinde aşağıdaki jelatinden varsa alın, üstünde hamile kadın görseli varsa almayın)

Eki Görüntüle 3261827
Hay maşallah ya nasıl güzel gidiyo listemiz 🤩 Yarın yumurtlamamin 8. günü olacak yavaştan testlere baslasam mi 🙈😅

Canım inşallah hayırlı güzel haberlerini alırız. Ben de yumurtlayan kadar umursamıyorum. Yumurtladıktan sonra bir heyecan basıyor. Güzel enerjilerle güzel haberlerimizi paylaşalım inşallah
Hiç deme canım değerlendirmeler bitip bekleme aşamasına gelince bir şeyler oluyor. İnşallah canım kıpkırmızı testlerle gelelim buraya😍

X