2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kız ben de beyazım çok, üstelik işim bilgisayardan. Hastalığın da ırkçısı varmış.

Dün ben de göz doktoruna gittim, göz akşıntım geçmediği için. Alerjim baya artmış. O da dedi sık sık gözüne soğuk uygula diye. Buzu mendil , ince havlu gibi bir şeye koyup gözlerinde beklet.
Esmer olsaydık keske😂Valla bebısm zor bır durum ya ben bazen gece uyuyamıyodum uyuyunca gozum çöllerde gıbı kuruyup kıpkırmızı oluyordu.bırsuru malca damla kullandım aptal drlar yuzunden.damlalar daha kötü yaptı bence benım gozumu.göz kendı kendıne yasarmayı unuttu,şimdi masaj yapıyorum kırpık dıplerıne yatmadan teramıcınle sende bunu dene bak.çünkü alerjı kırpık dıplerını kabartıyor mınık öınık kabarcıklar oluyor.artık kendı kendımıze öyle böyle tedavı etcez mecburen.ılerı kuruluk boyutuna varmaz ınsallah hıcbır zaman🙏🙏🙏

İnşallah canım Bnde yapamadım seni çıkmadı ismin o gün
Benim umudum yok diğer ay nasip bu ay ne zaman adet olurum bilmiyorum tahminen bi kaç gün kaldı haziranda 14 gün arayla 2 kere adet oldum o yüzden takip felan yapmadım adet bekliyorum
Yumurtlaman oluyorsa takip yapma sık ilişkiyle stres olmadan gelicek İn şa Allah canım sadece zamanı var🥰🙌🏻

Hamiş olanlar canlar size bısey sorcam.şimdi regl olmadan bır ıkı gun once kasıklara degısık bır his gelirya,böyle bir rahatsızlık,sankı her an regl baslayacakmıs gıbı bı his,o hamiş oluncada oluyormu?(kramp degıl bahsettıgım,kasıklardakı garıp rahatsızlık hissi rahım sankı asagıdaymıs gıbı bı hıs)bunu cok merak edıyorum😁hazır yenı hamıslerımız varken cevaplarsanız sevınırım😍 @Kristialia Niqu Niqu 1fafeyla 1fafeyla @akgnss
Evet canım o his oluyor sanki bulantıda yapıyor midem mi bulanıyor dediğim gibi bir his mi yaşıyorum anlayamadım . Bide sarı akıntı demişler evet bende de 2 haftadır sarı akıntım var belki birilerine yardımcı olur

Evet canım o his oluyor sanki bulantıda yapıyor midem mi bulanıyor dediğim gibi bir his mi yaşıyorum anlayamadım . Bide sarı akıntı demişler evet bende de 2 haftadır sarı akıntım var belki birilerine yardımcı olur
Cnm iltihaptan dolayımı düşüyor acaba bızım bebişler
Değerini gördüm cnm 2 kat artmamış ama yüzde 60a yakın bi artış var, 2 gün sonra yıne verıcen mecbur ozmn belli olur
Dualarımız seninle 🙏🙏

Anlıyorum seni.Dur bakalım belkide sağlıkla ilerlicek canım.Ama birde şu var hep kendimi ben böyle kaldırdım ayağa daha kötü durumda olanlar var..hiç 1 defa hamile kalamayanlar var..ben tüp bebeğe baş vururken çok oturdum şükür etdim halime..hatda bazen utandım bile demeyeki neden ben..hep bunları düşünerek ben ayaktayım
Yine de bin şükür dediğin gibi . Sen ne yaptın kan verdin mi çıktımı sonuç

Cnm iltihaptan dolayımı düşüyor acaba bızım bebişler
Değerini gördüm cnm 2 kat artmamış ama yüzde 60a yakın bi artış var, 2 gün sonra yıne verıcen mecbur ozmn belli olur
Dualarımız seninle 🙏🙏
Bilmiyorum canım çocukluğumdan beri kronik idrar yolu enfeksiyonum var antibiyotik alerjim var ona rağmen kullansam de geçmedi . Arada tekrarlıyor . Istıra diye bir rahatsızlık varmış bizim buralarda ıstıra rahme düşen cocugu boğar diyorlar bıçak yatırıyormuş suya hangi bıçak küflenirse o hocaya gidiliyormuş Muska ile düşük önleniyormuş bi sürü örnek var çevremde bununla ilgili artik son çare onu da denemeyi düşünüyorum önce genetik test yaptırcam tabi . Duydun mu bu ıstıra mevzusunu sen hiç ?

Malesef bebısler regl oluyorum .ne zaman ınosıtol takvıyesı alsam erken adet oluyorum bana yaramıyor galıba. A Afratafrac mınnosum kırmızıları koyabılırsın bana.hayırlısı bakalım son bır ayım kendıme tanıdıgım
İnosıtol ıceren takvıyeler yaptımı bebısım sanada boyle seyler? melisaa93 melisaa93 bu ay omega 3 takvıyesı ve folık asıt alcam sadece.bıde ocakta ıcmıstım ınosıtol takvıyesı 22 gunde adet olmustum sok olmustum.bu ay ıctm 23 gunde oldum.normalde standart 26,bazen 25 hıc sasmaz yani.

İnosıtol ıceren takvıyeler yaptımı bebısım sanada boyle seyler? melisaa93 melisaa93 bu ay omega 3 takvıyesı ve folık asıt alcam sadece.bıde ocakta ıcmıstım ınosıtol takvıyesı 22 gunde adet olmustum sok olmustum.bu ay ıctm 23 gunde oldum.normalde standart 26,bazen 25 hıc sasmaz yani.
Gerçekten böyle bir etkisi varmi ya acaba yumurtayı erkenmi olgunlaştıriyor ondanmi erken adet olunuyor

Mu
Gerçekten böyle bir etkisi varmi ya acaba yumurtayı erkenmi olgunlaştıriyor ondanmi erken adet olunuyor
Muhtemelen canım erken yumurtlama oluyor.bu ıkıncı denememdı aynısı oldu.adetı erken oldum.işin garıp tarafı gogsum fln hıc şişmedi bu ay.garıp.hayırlısı olsun bakalım Allahın takdırı.ınsallah Allahım aratmaz.6. Aya merhaba dıyecegız belkıde o ay bu aydır😊omega 3 deneyım bıde bakalım

X