2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Haklısın doktoru dinlemek en iyisi bakalım. Ne olacak

Farkedilmeyen durum neydi canım

Aaay inşallah bebistendiiiir
Ben de yine herşeyi hamilelige yorumluyorum bi kaç gün önce ağzımda aft çıktı bağışıklık düşüyor ya o yüzden dedim hemen kendi kendime goguslerde ekstra bir büyüme olmadı, geçen ay olmuştu ve damarlar belirginlesmisti ama şu an öyle bir belirti yok arada kasiklarda pıt pıt bişey oluyor ya çok çok hafif ağrı var. Bir de vajinada batma oluyor bugün hafif kaşıntı da oldu acaba duş almiyim uzanıp yatayım spermler gitmesin derken bir de enfeksiyon mu oldu hissettiğim tüm belirtilere baktım sonunda regl olanlar olmuş geçen ay da dediğim gibi vücudum sahte belirtiler verdi göğüslerim aşırı acımıştı ama regl oldum güvenemiyorum vücuduma ama asslaaa olumsuz olmuyorumm inşallah güzel haberi alırız

Gebelik bulantıların başlamış olabilir canım dikkatli ol bol bol dinlen.çok kötüysen doktora git rapor yazsın canım

Ayy inşallah hamiş olursun kuzum ya

Merhaba ben olsaydım tüp bebek denerdim çünkü 4 kez yumurta takibi ve çatlatma iğnesi yapmışsınız aşılama da oran olarak onlardan çok yüksek değil . Ben de bir ay daha bekleyip direkt tüp bebek deneyeceğim

Amin kuzum aminn inşallah inanmak başarmanın yarısıdır

İnşAllah yine aynısını yaşarsın bebeğim Rabbim sana tekrar nasip etsin bu duyguyu yine eylüle giriyoruz sen oğlunda da bu aylarda hamile kaldın dimi

İnşAllah yine aynısını yaşarsın bebeğim Rabbim sana tekrar nasip etsin bu duyguyu yine eylüle giriyoruz sen oğlunda da bu aylarda hamile kaldın dimi
İnşallah kuzum evet oğluma da bu aylarda kaldım eylülde öğrendim hamile oldugumu Allahım hayırlısı ile nasip etsin inşallah

Yaaaa peki o leke neydi Allah Allah ya çok umutluydum ben senden
Ben de ilk defa yaşadım öyle bişey anlamadım. Sonra da korktum acaba kist var da o mu yaptı dedim. Bir daha olmadı zaten. Bir ay daha elimden gelen her şeyi yapcam ovu testlerim geldi az önce inofolic devam ve yanında bitkisel şeyler de yapcam. Köprüden önceki son çıkışta tüm tuşlara bascam artık yine olmazsa tüp bebek düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…