2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aleyküm selam canım ben de sabah çalışınca dün öğleden sonra gittim doktorum tahlil için sıra verdi sabah 7de açılıyormuş sağlık ocakları bugün 7de işten önce gittim verdim kanımı bilgin olsun
10 DA verıyoruz dedıler kargoya.. sıze soylennmedı mı dedı. zaten merkeze tsınmıs onu da degıstırmem lazım cok tesekkurler canım

Eklentiler

• 4A030336-36A3-4A4C-A8EC-57C4028FE6FD.jpeg
    4A030336-36A3-4A4C-A8EC-57C4028FE6FD.jpeg
    28,5 KB · Görüntüleme: 42
Bunu diyen ikinci insansın😍 niye herkes beni hamile sanıyorrr ay Allahım Allah mi söyletiyor😍😍😍😍😍😍😍 aşkım ben hamile değilim klomen kullandım 3 yumurtam oluşmuş Şuan çatlamak üzere değerlendirme günlerindeyim yazdığını görmedim inan çok yazı oluyor bazen bildirim gelmiyor halbuki bakıyorum tek tek. İnşallah hamile olurum🥹🥹🥹🥹 melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can
Biliyor musunuz 5 sene önce de hamile olmadan hamile olduğumu sanıp yazan olmuştu o ay hamileydim🥹🥹🥹 inşallah tarih tekerrür eder
Güzel düşünelim güzel olsun💛💛❣️

Sat 5 Ağustos Bat 1 Eylül
1.5 yıldır evliyiz.34 yaşındayım . 1 yıl öncede bir düşük yaptım . Gereken bütün testler yapıldı amh değerim 3.5 eşimin sperm testi de iyi çıktı 4 kere de çatlatma iğnesi denedik . Artık bu ay aşılama yada tüp bebek yapmayı planlıyorum ama hangisini yapalim karar veremiyoumruzbir tavsiyesi olan akıl verecek var mı acaba yada tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz lütfen ??
Amh değerin iyimis. Ama yaştan dolayı doktorlar tüp bebek onerebilir fakat ben olsaydım aşılamaya bir şans verirdim, evet ihtimal düşük ama tutma ihtimali de var en azından denedim dersin.
Ben 4 yıldır evliyim 2 buçuk yıldır hiç olmadı gebelik. 9 ay önce özelde aşılama yaptırdık negatif, şuan igneli aşılama surecindeyim tekrar aşılama deneyeceğim. Tutar veya tutmaz onu Allah bilir en azından denemiş olacağım. Doktorlarin dediğine göre iğneli aşılama daha iyimis. Bu sefer üni hastanesinde olacağım.
Bu aşılama da olmaz ise o zaman oturur tüp bebeği düşünürüm. Hakkımızda hayırlısı olsun 🤲🏻

X