2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar yine ben yumurtlama günü üstünden 20 gün geçti sürekli testler negatif geldi hatta kahverengi kanama gördüm o biteli 5 gün oldu antibiyotik kullanıyorum da innovitanın gölgesi mi bu gebelik yok dimi

Kanla uğraşmam heralde ama yine test yaparım gölgeyi dikkate almam 12.gün yaparım bir tane
gölgeleri dikkate alma o zaman canım bende mesala hiç gölge bile cıkmaz senin vucudunda hcg oçk az mmlik var bence hatta sen test te yapmıştın 1 li bişey cıkmıştı bizde 0 lı çıkıyor gölge görmen hep ondan bence

beyaz çizgi canım fazla bekletmişsin idrarda ondan böyle olmuş bebiş yok bu teste göre maalesef

Aleyküm selam canım ben de sabah çalışınca dün öğleden sonra gittim doktorum tahlil için sıra verdi sabah 7de açılıyormuş sağlık ocakları bugün 7de işten önce gittim verdim kanımı bilgin olsun

Ama devlet Hastanesinde verdiklerim 2.0 çıkarken özelde 1.20de gölge çıkması saçma testler hatalı bence, hatta bir ara betam 5*1 çıkmıştı testimde epey bi koyuydu aşırı sancı çektiğim için evde kan vermiştim kimyasal olabilir demişti doktor kanama başlayınca 5e kadar düşmüştü betam oradan biliyorum normal bir değer 1.20 2.0

aiyy sonuç ne zaman ben böylr sizin yerinize heyecanlanıyorum aynı süreçlerden geçildiğini bilince insan yalnız hissetmiyor..

Ya burda geçenlerde bir arkadaş yazmıştı adete 7 gün kala biraz leke gibi kanaması olmuştu 3 Yıldır bekliyoruz diyordu. Test yapacaktı kimdi o arkadaş yaptı mı acaba merak ettim ne durumda
Sanırım o benim test yaptım ama maalesef negatif çıktı 2 gün kaldı adete ağrılarım da arttı

fnd_50 cnm yazdim ama görmedin sanırım. Sen hamilesin sanırım dimi kaçıncı günün bugün
Bunu diyen ikinci insansın niye herkes beni hamile sanıyorrr ay Allahım Allah mi söyletiyor aşkım ben hamile değilim klomen kullandım 3 yumurtam oluşmuş Şuan çatlamak üzere değerlendirme günlerindeyim yazdığını görmedim inan çok yazı oluyor bazen bildirim gelmiyor halbuki bakıyorum tek tek. İnşallah hamile olurum melisaa93 melegim can
Biliyor musunuz 5 sene önce de hamile olmadan hamile olduğumu sanıp yazan olmuştu o ay hamileydim inşallah tarih tekerrür eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…