2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım seninle batımız aynıydı sanki hiç bir belirti var mı biliyorum çok erken ama
Evet canım aynı bende seni takipteyim Bu süreçte belirti denilen bir çok şeyi yaşayıp yine de regl olduğum için kestiremiyorum ama sabah süt beyazı akıntım oldu ve göğüslerimde ara ara sızlama oluyor onun dışında her şey normal Sende var mı belirti?

Sen tem test mi yapmıştın cnm benimki gibi gün gün mü
Elimde gebelik testi yoktu ovü vardı herkeste koyu çıkarsa gebelik var dediler bir heyecanla yaptım o zamanlar da bilgisizdim yani böyle çıkınca kendimi hamile ilan ettim , sonra gebelik testi yaptım negatif çıktı Arkasından adet oldum

Evet tüp epey masraflı Eylül aşılama Ekim olmazsa tüp yaparım artık . Sizin aşılama ne zaman olacak ?

Anladim cnm bende koyuluklarina bakiyorum dunkuyle bugüne baktigimda mesela daha koyu gözüküyor bugün yarina da catlar büyük ihtimal

Anladim cnm bende koyuluklarina bakiyorum dunkuyle bugüne baktigimda mesela daha koyu gözüküyor bugün yarina da catlar büyük ihtimal
Eğer çatlamaz böyle devam ederse gebelikten şüphe edebiliriz zaten test yapacakmışsın ona göre ilerlersin

Tam 1 yıl oldu benim de aşılamaya geçtim. Son 3 aydır dr takibindeyim ve yazın sıcaktan mıdır iyice yumurtlamam bozuldu. Famera çok iyi geldi direk aşılama yaptık bekliyoruz 28ini. Muayene dahil 8k ödedim ben ama dr fark edilmeyen bir durum farkwtti ve iyi ki yapmışız dedi ben olumsuz da olsa olumlu da olsa kararımdan memnunum şuan. Tüp bebek yaptıran arkadaşım da memnun ilk tüp bebeğiydi 35 yaşında ikizleri oldu ve dr ne derse uy gitsin dedi bana. Dr da bana aşılama diyince o şekilde yaptım

Kızlar selamün aleyküm hayırlı cumalar
Bugün çok kötüyüm ya midem aşırı bulaniyr çok halsizim yediklerim mi dokundu acaba diyorum...
Öğlen kan verecektim çıktım geldim ailesi sağlığına...sabah veriliyor dediler...işten de izin almıştım...oyyy dağlar oyyy..
Güç bela kendimi dışarı attım okuya okuya geldim ama bunda da vardır bu hayr inşallah...
Sağlıcakla kalın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…