2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ahahahah bu bir işaret bence

İnşallah kuzum yarın 10:20 de randevum. Yine bin beş yüz kişi ile içeri girdiğimiz için 11 e kayabilir geçenki gibi muayeneden çıkmam çıkar çıkmaz yazacağım buraya etiketlicem seni de. Paylaşayım kuzum tabloyu ama bende de sanki yolunda gitmeyen bir şeyler var bilmiyorum ama şimdiye kadar yumurtlama akıntısı gelmesi gerekmez miydi klomen içtik o kadar yumurtlamaya dair hiçbir belirtim yok yarın 14. Gün. Ne ağrı ne sızı ne akıntı hiçbir şey yok. Adet bitiminde bile ovulasyon testlerim daha koyuydu şimdi o kadar silik ki lh hiç yok neredeyse.

Eklentiler

• IMG_7911.jpeg
    139 KB · Görüntüleme: 43
Bisey cikmamasi da bir sorun cunku sebebini bilmeyi ce onleminide alamiyorsun tabiki kotu seyler olmamasi guzel. Hersey nasip bakalm Allah ne der ne derse guzel der . Cok sağol

Siz hamilesiniz sanırım. Belirtileriniz ne zaman başladı acaba
Yok canım daha değilim ama ne güzel söyledin inşallah bu ay olurum
Bi önceki hamileliğimden anlatayım Bi gece tuvalete kalktığımda birden başım döner gibi olmuştu dolaba yapışacaktım nerdeyse. Bi kere de biri sevmediğim bi yemeğin yapılışını anlatırken ani öğürme gelmişti. Adete en az bi hafta vardı bunlarda. Başka da belli bişeyim yoktu adete kadar. Gerçi o zamanlar kendimi böyle dinlemiyordum.

sen hepimizi hamile bıraktırmadan gitmiceksin belli oldu bizim hemen hamile kalmamız lazım sanada yazık kıyamayayız o kadar

Senin ateş daha keskin düşüş yapacakmkuzum 36.2 ye düşer sonra yükselişe geçer. Benimde hiç yumurtlama akıntısı olmadı sadece su gibi akımtım oldu. Ama çatladı yumurtam. Klomen geçiktiriyorsa 16. Günden önce yumurtlama olmaz kuzum

İnşallah bu ay dilediğine kavuşursun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…