2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benzer saatlerde yapıyorsun değil mi canım , birde iki markayla mı yapsan acaba ? Miratect te iyi .
Hemen hemen aynı saatlerde yapmaya özen gösteriyorum bazen akşam da öğlende yapıyorum yok kuzum aynı bu marka iyi diyorlar çok övülüyor ama ben sanırım innovata strip testten daha çok memnun kaldım

Kuzum çok ağrım var belim bacağım sol kasığım kopuyor göğüslerim şişti davul oldu acıyor içi sızlıyor bu kadar belirtiye pik olmaması biraz şaşırttı beni
Kist olabilir mi ? Dediğin belirtiler kistte de işareti çünkü

Kist olabilir mi ? Dediğin belirtiler kistte de işareti çünkü
Sol yumurtalık kisti var dedi doktor adetle atarsın büyük ihtimalle dedi o ay hamile kaldım kimyasal gebelik geçirdim ondan sonra bakmadı bi daha kistime gitmiştir dedi kasıklarıma iğneler batıyor sanki hamile gibi öyle batma yaşıyorum kuzum

Hemen hemen aynı saatlerde yapmaya özen gösteriyorum bazen akşam da öğlende yapıyorum yok kuzum aynı bu marka iyi diyorlar çok övülüyor ama ben sanırım innovata strip testten daha çok memnun kaldım
Ben innovita ,mirateck ve laboyu beraber yaptım geçen ay labo sadece pik gününde diğerleri ile aynıydı yani diğerlerinden hep biraz daha silik çıkıyor ama pik gününde pik oluyor diğerleri gibi canım

Bence tekrar kistin oluştu hamilelik olsaydı ovülasyon da çok koyu çıkardı hergün bu sefer neden silinmiyor derdin

Canım yaprak güzel çok hızlı gelişim gösterip çok hızlı ölüyor malesef. Umarım canlanır. Ama ölürse de çok üzülme çünkü bir gece de çürüyüp gidiyor. Ben çiçek çok severim bakarım da ama yaprak güzeliyle hiç anlamıyorum, arsız gibi görünen narin bir çiçek kendisi

Adını bile şimdi senden öğrendim kuzum eve aldım bakalım inşallah düzelir evet arsızlık konusunda çok arsız eşek sıpası 1 ayda kocaman oldu

Canım büyük ihtimalle kimyasal oldu aslında denemeye yeni başlamışsınız kimyasal olması bile seni sevindirmeli tabi ki keşke tutunup sonuna kadar devam etseydi ama hamile kalabiliyorsun öyle düşün hiç moralini bozma önümüzdeki ay güzel haberini alırız inşallah

İnş
İnşallah canım benim buna şükür diyorum artık regli bekliyorum artık

Kuzum çok ağrım var belim bacağım sol kasığım kopuyor göğüslerim şişti davul oldu acıyor içi sızlıyor bu kadar belirtiye pik olmaması biraz şaşırttı beni
BEnim de öyle oluyordu ama pik olmuyordu kuzum. Dediğim gibi yapmaya devam et belki bir kaç güne oalcak.

A Afratafrac topik adının değiştiğini sadece ben görmüyorum değil mi bu konuyu konuşup geçtiniz mi çok sevindimmm EKİMM Mİİİİİ Ekime kadar inanamadım görünce
Kızlar hangisinizin üst yönetimde tanıdığı var da bana bu zulmü reva gördü söyleyin.

Şaka şaka, yönetime mail attım. Toppik adını değiştirebilir miyiz diye sağolsunlar değiştirmişler Hepsi sizin için, görüyorsunuz çok uğrasşıyorum. Ama EKİM ayı benim için Bonus oldu. Onu görünce ekrana öylece bakakaldım. Ben Ağustıs ve Eylül olsun demiştim. İkea gibi, girdim çıkamıyorum.

Canım bana 9. günü çıktı ama bu kişiden kişiye değişebiliyor. Genelde 12. gün garanti gündür çıkma ihtimali güksek. Ama ben olsa yarın sabah ilk idrar ile yapardım gün içindeki ile değil.
Ben de 8. Veya 9.gün yapmıştım negatif çıkmıştı onu da gün içinde yapmıştım ve bir daha yapmadım. Bat 3 gün gecikti ama ona Bakmıyorum cuma yapıcam sabah ilk idrarla nasipse

Ayyy ben neden bu kadar duygusallaştım iyi ki varsın kuzum ya sizi çok sevdim senelerdir giriyorum kadınlar kulübüne üye bile olmadan araştırıp istediğim neyse cevap bulup kapatıyordum iyi ki de üye olup sizlerle tanıştım hepiniz çok iyisiniz ben normalde arkadaş canlısı değilimdir tek takılıp tek kalmayı seven biriyim çevremde de hiç arkadaşım yok kimseyle görüşmüyorum ama siz iyi geldiniz bana hepinizi tek tek merak ediyorum haberlerinizle sevinip üzülüyorum koca bi aile olduk bunun mutluluğu çok daha başkaymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…