2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim ilk klomen kullanışımda 17-18. Günü buldu çatlama yapma zamanı. İkincide 14.gün çatladı. Değişkenlik gösterebiliyor demek ki

Bende mi acaba az damlatıyorum 3 damla mı damlatsam

3 damla da yaptım yok kuzum benim yumurtalıklar sapıkmış baksana böyle bi ovulasyon olur mu bi gün koyu bi gün yok kafayı yicem
Kelin ilacı olsa başına sürermiş misali ben de eve geçince bakıcam bakalım ne çıkacak. Belki de A Afratafrac nin dediği gibi bu ay yumurtlamayacagiz. Ama pes etmek yok teste devam bu arada çiçeğin sıcaktan solmus gibi duruyor yerini değiştirmen ise yarar bence de

Dün hsg çekildim, çok az kanamam oldu bugün yok. Tüplerimin durumu normalmiş. 5 günlük antibiyotik kullanacakmışım ve 1 hafta kanama vs. olabilir diye korunmamızı önerildi. Bugün ovülasyon testi yapmaya başlayacağım, adetlerim düzensiz. Korunmam gereken 1 hafta içinde pik görürsem ne yapacağım?

Benim ilk klomen kullanışımda 17-18. Günü buldu çatlama yapma zamanı. İkincide 14.gün çatladı. Değişkenlik gösterebiliyor demek ki
Yaaa normalde ben zaten 17-18 de çatlar ama geçen ay inofolic ile 14. Gün çatladı. Klomen daha erken olur demiştim ama öyle olmuyormuş demek ki bekleyelim bakalım

Canım nerede çekindin ve ağrı oldu mu

Tüpler temiz çıkmış ne güzel bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum önümüzde ki ay regl olursam çekileceğim çünkü. Ama sanırım herkese korun demiyorlar.

Su gibi akıntım da yok kuzum işte bekliyorum inan ne olacak bitecek merak ediyorum cidden. Sanırım gecikecek. Geçen ay inofolic 14. Gün çatlama sağlamıştı. Normalde 17-18-19 civarı çatlardı benim yumurtam hep. İnofolic sayesinde 14 olmuştu. Klomen daha erken olur diyordum şaşırdım doğrusu

Evet devam edelim yapmaya en kısa zamanda görücez aynı gün görcez hemde ben inanıyorum evet kuzum değiştirdim şimdi yerini salona aldım daha serin orası bakalım ne olcak güzelime

Evet devam edelim yapmaya en kısa zamanda görücez aynı gün görcez hemde ben inanıyorum evet kuzum değiştirdim şimdi yerini salona aldım daha serin orası bakalım ne olcak güzelime
Benim de hislerim aynı birlikte göreceğiz ekstra bir şey yapıyor musun peki takviye vs ?

Ahahaha ekime kadar uzadiysa bı dahakine de Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz anneleri olarak değişir inşallah buradan devam ederiz

Canım nerede çekindin ve ağrı oldu mu
İzmir'de bir tıp merkezinde anestezili çekildim, bir şey hissetmedim o yüzden. Sanki reglmişim gibi çok hafif bir sızlama oluyor çekimden beri ama muhtemelen psikolojik. Anestezisiz de çektirirdim muhtemelen de, kendi doktorum çeksin istedim, anestezisiz çekmiyordu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…