2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum bana ateş tablonu atarmısın A Afratafrac birde sen gece kasık agrısı oldu demiştin sanki çatlamanın kaçıncımgünü oldu o agrı
Bebişim ben yerleşme düşüşü olacak mı diye değerlendirmelerden sonra yapmaya başlamıştım tam değil takvimim. Ama yerleşme düşüşünü bariz yaşadım. Pozitif çıkınca da tekrar ateş ölçmedim. Bende çatlamadan 4 ya da 5 gün sonra rahmimi bıçaklıyorlarmış kesiyorlarmış gibi ağrım olmuştu. Hatta buraya gelip rahmim yumoş için kendini hazırlıyor demiştim. Ama sonrasında bebiş yerleşirken ben hissetmedim hiç bişi. 7 ve 8. gece uyuyamamıştım. Uyku sorunu başlamıştı. Bir de 7. gece sanki alev gibi yanıyordum yatakta. Ayağımın altı yanıyordu sanki tuhaftım. Ama hava aşırı sıcaktı, ondan da olmuş olabilir. Bir de 7. ve 8. gün halsizlik ve dengesizlik yaşadım. Midem bulanıyordu o 2 gün.

7. ve 8. gün halsizlik ve mide bulantısı mııı ay benim de aynı günlerde aynı öyle oldu belirti görünce de hemen test yaptım negatif çıktı daha adetime 7 gün var inşallah ben de güzel haberler veririm

Normalde bu mide bulantısı ve denge kaybı biraz daha ileriki haftalar olan bir şey diye biliyorum. ancak belki de çok yoruldum bu hafta ve bebişde tutunmaya çalışınca bağışıklığım düştü belki bilemiyorum. İnşallah sendend e alırız güzel haberi

Sagol bebegim hamileligi
Ögrendigin ateşi merak ettim normlade düşük ateş ile hamile kalınır mı merak ettim demekki kalınıyormuş benim ayeş hala sabit yükselmiyor. Bugün çatlama sonrası 5. Günüm sabaha dogru kasık agrısından uyandım şiddetli bir agrı ve su gibi de akıntım var bugün eger adet erken gelirse şaşırırım birde afedersin iki gündür ishal oldum normlade adetten bir gün önce olurdum

Su gibi akıntı bende de oldu. Tabloya işlemedim ama Kremsi akıntı gördüm 2 gün ve o gün içerisinde ve sonrasında su gibi akıntım oldu.

Kızlar çiçeğimi kaynanamdan aldım ufacıktı 3 4 yaprağı vardı 1 ayda bu boya geldi ama 3 gündür bakıyorum dibinde hep su var bende az az döktüm bu gün baktım bu hale gelmiş eve aldım sopa koydum bağladım kendini salmış dışarıda gölgedeydi ama sıcaklanmış olabilir mi ki üzüldüm ya ilk defa bi çiçek büyütmüştüm

Eklentiler

• IMG_2939.jpeg
    158,2 KB · Görüntüleme: 72
Şu an yumurtlamadan sonra 12.günüm bekliyordum sabırla ama çok merak ettim gün içinde test yapsam çıkar mı normal kaset testte? Yoksa 14.günü bekleyip sabah ilk idrarla mı yapayım
canım bu konuda cok tecrubeli ve bilgi sahibi degılım senı teknık anlamda yonlendıremeyebilriim
topıkteki arkadaslarım bılgısı olanlar musaıt olunca yazarlar sana <3 ama erken olabilir diye dusunuyorum sahsi fikrim bu sekılde

Su gibi akıntı bende de oldu. Tabloya işlemedim ama Kremsi akıntı gördüm 2 gün ve o gün içerisinde ve sonrasında su gibi akıntım oldu.
Bendede kremsi vardı bugün sulu süt gibi bilidgin sürekli akıyır damal damla. Dünde uzayan akıntım geldi çatlamaya hazır bir yumurta daha olmasa hamileyim dicem ama şuan kestiremiypruj

Saraçoğlu kadınlar için mucize bitki diyordu canım inşallah bizde faydasını görürüz
French press e bir tutam koyuyorum göz kararı çünkü otlar baya büyük kaşıkla vs ölçmek mümkün değil kaynamış suyu eklemiyorum 5-10dk kadar demlendiriyorum ılıyıncada bal katıp içiyorum

Şu an yumurtlamadan sonra 12.günüm bekliyordum sabırla ama çok merak ettim gün içinde test yapsam çıkar mı normal kaset testte? Yoksa 14.günü bekleyip sabah ilk idrarla mı yapayım
Canım bana 9. günü çıktı ama bu kişiden kişiye değişebiliyor. Genelde 12. gün garanti gündür çıkma ihtimali güksek. Ama ben olsa yarın sabah ilk idrar ile yapardım gün içindeki ile değil.

Bu marka ovulasyon testi 2 damlada çıkarmıyor bende illa 3. Damla gerekiyor ya

Labaquick alabilirsin sahte çizgi çıkarmıyormuş
3 damla da yaptım yok kuzum benim yumurtalıklar sapıkmış baksana böyle bi ovulasyon olur mu bi gün koyu bi gün yok kafayı yicem

Eklentiler

• IMG_2941.jpeg
    158,6 KB · Görüntüleme: 62
3 damla da yaptım yok kuzum benim yumurtalıklar sapıkmış baksana böyle bi ovulasyon olur mu bi gün koyu bi gün yok kafayı yicem
Canım yapıcak bişi yok. Belki de yarın göreceksindir pik. Belkide 21. gün. Sen yapmaya devam et. Ancak şunu da bil, sağlıklı bir kadın bile her ay yumurtlayamayabilirmiş.

Canım yapıcak bişi yok. Belki de yarın göreceksindir pik. Belkide 21. gün. Sen yapmaya devam et. Ancak şunu da bil, sağlıklı bir kadın bile her ay yumurtlayamayabilirmiş.
Kuzum çok ağrım var belim bacağım sol kasığım kopuyor göğüslerim şişti davul oldu acıyor içi sızlıyor bu kadar belirtiye pik olmaması biraz şaşırttı beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…