2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Senin önceki testlerin daha belirgindi valla anlamadım ben ama yapmaya devam edelim belli olmuyor bir anda pik olabiliyormuş 🥺
Evet öyleydi bende anlamadım olgunlaşmadan çatlıyor mu acaba şuan bel ağrısı kasık ağrısı mide bulantısı yaşıyorum yumurtladığım zaman böyle oluyordu aklıma takılan şey acaba adet döneminde mi yumurtladım da yavaş yavaş silikleşti kafama bu takıldı şimdide kuzum

Anladım canım ozaman bekleyip göreceğiz, belki negatif yanlıştır 🥹 🥰
Bilmem hiç öyle düşünmüyorum artık çok üzüldüm sadece silikte olunca görünce umutlanmıştım aslında en başta dediğim gibi daha yeni denemeye başlamıştık tutarsa şaşırıcam demiştim pozitife çok çabuk alışmışız

A Afratafrac canimmm eylülede burdan devam ediyomusunuz?? ben eylüle kaydigim icin kendimi listeden sildirmisdim ama eger burda kalabilirsem benide eklermisin tekrar rica etsem :KK200: SAT 08.08 BAT 02.09 birde dün doktora gittim bu ay asilama olcak insallah bi terslik olmazsa cuma günü tekrar kontrole gidecegim ve muhtemelen ya cumartesi yada pazartesi asilama yapilcak insallah 🙏🏻

Evet öyleydi bende anlamadım olgunlaşmadan çatlıyor mu acaba şuan bel ağrısı kasık ağrısı mide bulantısı yaşıyorum yumurtladığım zaman böyle oluyordu aklıma takılan şey acaba adet döneminde mi yumurtladım da yavaş yavaş silikleşti kafama bu takıldı şimdide kuzum
Canım burada birisinin doktoru yumurta olgunlaşmadan çatlamaz demişti sanırım

Gebelik testi de yapmıştım aynı anda şüphelendim çünkü ilk 10 dakika da bişey yoktu 15 dakika da baktım bu şekilde 😳
Senin önceki testlerin daha belirgindi valla anlamadım ben ama yapmaya devam edelim belli olmuyor bir anda pik olabiliyormuş 🥺

Eklentiler

• IMG_2908.jpeg
    IMG_2908.jpeg
    108,5 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_2917.jpeg
    IMG_2917.jpeg
    146,9 KB · Görüntüleme: 67
Bilmem hiç öyle düşünmüyorum artık çok üzüldüm sadece silikte olunca görünce umutlanmıştım aslında en başta dediğim gibi daha yeni denemeye başlamıştık tutarsa şaşırıcam demiştim pozitife çok çabuk alışmışız
Üzülme sakın daha çok başındaymışsın hem😌 yıllarca beklemeden çok yorulmadan kavuşursun bebeğine inşallah canım 🙏

Günaydın güzel kızlar 🥰
Sabah test yaptım negatif çıktı bat a 4 gün var bence olsaydı çıkardı. Bir kaç saat üzüldüm sonra kendime geldim 😂 şimdi kim bana ovulasyon testi tavsiyesi vermek ister ? 😂
Kırmızılar gelmedikçe umut vardır canım🤗 ama gelirlese ovu testi olarak ben hep innovita kullandım şimdi yine ondan sipariş verdim çok hassas testler tavsiye ederim🥰

A Afratafrac canimmm eylülede burdan devam ediyomusunuz?? ben eylüle kaydigim icin kendimi listeden sildirmisdim ama eger burda kalabilirsem benide eklermisin tekrar rica etsem :KK200: SAT 08.08 BAT 02.09 birde dün doktora gittim bu ay asilama olcak insallah bi terslik olmazsa cuma günü tekrar kontrole gidecegim ve muhtemelen ya cumartesi yada pazartesi asilama yapilcak insallah 🙏🏻
Evet bebeğim devam ediyoruz. 🥰 ekliyorum.

X