2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar sağ kasık batması yaşıyorum bazen uzun sürüyor normal mi ? Ne yapmam lazım bilen var mı
Dinlen bebişim. Sanırım yapılacak bişi yok. Ben ara ara sırt üstü uzanıyorum. Şayet ofis ortamında çalışıyorsan çok daha sık otur. Dinlenmeye çalış.

Bence de çok tatlı 😍 Türk olarak terzi güzel olgun Şimşek çok iyi oynamış. Aklıma da dizi gelmiyor halibuki çoğunu izledim 😂😂
Ben tam bir dizi aşığıyım o kadar çok izledim ki artık hafızamda tutamıyorum 😂 filmlere sarmıştım bir ara onlar da bitti şimdide sihirli anneme sardım 🙄🙈

Aman adamın tipini beğenmedim ki 😂 o yüzden 2.sezona kadar zor geldim bıraktım sonra zaten 😂
Hemen açtım netflix imi sayıyorum 😂😂
Sıcak kafa, into the night (ilk sezonu çok iyi), yakamoz s-245 bir önceki ile birleşiyor bence hoş, la valla, murder, uyumsuz serisi, ginny&georgia, wednesday(bayıldım ben), bridgerton, the Queens gambit(bu da favorilerimden)

Hemen açtım netflix imi sayıyorum 😂😂
Sıcak kafa, into the night (ilk sezonu çok iyi), yakamoz s-245 bir önceki ile birleşiyor bence hoş, la valla, murder, uyumsuz serisi, ginny&georgia, wednesday(bayıldım ben), bridgerton, the Queens gambit(bu da favorilerimden)
SS aldım hepsine bakıcam teşekkür ederim 😍 uyumsuz serisini izledim hemde kaç kere 🙈 diğerlerini bakayım belki izlemişimdir çünkü İngilizcelerini hatırlamıyorum genelde 😂

SS aldım hepsine bakıcam teşekkür ederim 😍 uyumsuz serisini izledim hemde kaç kere 🙈 diğerlerini bakayım belki izlemişimdir çünkü İngilizcelerini hatırlamıyorum genelde 😂
Şöyle bir ana sayfada gördüklerimi yazdım 😍 eski dizi seviyorsan Karadayı favorim onda da. Eskiden hiç tv izlemezdim bunları hep sonradan izledim 😂

X