2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Tamamdır canım çokk sağol😍 bir hemşire velim var doktora sıra alamadığım için yazdım durumu söyledim limon kırmızı meyveler tarçın hurma bitki çayları çok tüketmeyin dedi kızlar bilginiz olsun A Afratafrac ay başka kimseyi etiket yapamadım kuzum hamile kalanları etiketlermisiniz alıntı yaparak kimseyi riske atmayalım😍
Haydaa tarçın ve limon mu. Kırmızı meyveler mi 🥺
Kime inanacağımı şaşırdım. Bir hastane de sitesinde yazmış hamileler gece yatmadan tarçınlı süt içsin diye. Limon da yani salataya sıkıyoruz ister istemez. Elma gibi alıp ısırmıyoruz. Ama limonata tariflerinin suyu düştü şimdi. Sadece sodayla devam 🥺

o testte net gösteriyormuş canım pik olduğunda çok bariz gösterecektir. perşembe-cuma günü pik göreceğiz ikimizde bence :) dün yaptığım test %19du bugünkü %42 çıkmış
Ya işte benim dün daha koyuydu bugün daha açık renk geldi. İnşallah dediğin gibi olur kuzum yumurtlama belirtisi de yok henüz açıkçası belirtiler bu ay erken olur diyordum klomenden dolayı. Neyse 2 gün sonra doktordaydım çok merak ediyorum ne olacak

Annem 3 sene önce gögüs kanseri olmuştu . Atlatyı çok şükür. Şimdide çok agır zatüre oldu sonuçlarında akcigerde leke nodül felan görülmüş. Ona üzüldüm. Cuma günü doktoe görecek inşallah temiz çıkar canım. Zaten annemi kemoterapi mahfetti gücü hiç yok işini hep ven yapıyorum. İki ev çeviriyorum anlıcan. Başka yardımcımda yok iki tane erkek kardeşim var bekar. Çocuk olayınıda zaten annemin hastalıgı çıktıgı için ertelemiştim bu kadar zaman
Kurban olurum çok üzüldüm Allahım bir an önce şifasını verir inşallah çok geçmiş olsun daha da iyi olsun inşallah gücünü kuvvetini arttırsın Rabbim. Sen de sakin ol, stres yapma, her şey güzel olsun inşallah senin için

Ya işte benim dün daha koyuydu bugün daha açık renk geldi. İnşallah dediğin gibi olur kuzum yumurtlama belirtisi de yok henüz açıkçası belirtiler bu ay erken olur diyordum klomenden dolayı. Neyse 2 gün sonra doktordaydım çok merak ediyorum ne olacak
tam vakti işte pik olduğu zamanı görebileceksin inşAllah :) bence öyle çıkması da çok normal canım benim ovü testlerimde öyle çıkardı.hormonlar hep dalgalanma halinde sonuçta

X