2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Teşekkür ederim her sitede var mı yada siz kullandıysanız nasıl nereden aldınız faydası var mı
Canım hepsi internet uygulamalarında ( adı yasaksa diye yazamıyorum tr.ndy.l) var.. bütçene göre seçebilirsin. Bi de içeriklerine bak mutlaka. Maxigo ve maxijuno en iyi içerikli gibi ama meşhur değiller. Ben de onlardan almamıştım, sonradan öğrendim onları... kendi kullandıklarımdan Fayda görüyorumdur diye tahmin ediyorum. Vitamin içerikleri neticede. Yumurta kalitesini ve erkekteki sperm sayı ve hızını arttırıyorlar. Araştırmak lazım kuzum. Hani şunu al diyemem ama ben iyi olanları bir nebze ayıkladım isim olarak bunları buldum. Grupta kızlar çoğunlukla ınofolic kulllanıyorlar.

Bende aynı durumdayım neler yapmadım ki herşey denedim ama kürtajdan sonra hamile kalamadım bir türlü ☹️ stresde büyük bir etken artık işi akışına bırakmaya karar verdim bir doktor bu stresle istesen de hamile olamazsın kafanı dağıt demişti onun dediğini yapıyorum şimdi 🙏🏻
Ya işte stres de öyle bir şey ki eşime de onu söylüyorum bu konu ne yaparsan yap sürekli aklının bir köşesinde hangi hobi edinirsen edin nerede çalışırsan çalış böyle sürekli aklına geliyor hiçbir şekilde ben bu konuyu kafamdan atamıyorum her yolu denedim tatile de çıktım çalışmaya da başladım hobi de edindim her şeyi yaptım yani yok olmadı

Ay kesecik, minik kesecik, güzel kesecik, canım kesecik sen miydin hepimizin yüreğini ağzına getiren, oy oy oy içine de oturmuş maşallah, anasının yüreceği hop hop etti ama muradına erdi şükür 🙏🧿 sağlıkla gel annenin kucağına inşallah

Amaaaan demeyi bilmelisin canım ☺️ Sen hayatının ne kadar kıymetli olduğunu bir düşün. Bu geçen günlerin geriye gelmeyecek. Hayatından keyif almaya bak değerlendirmelerine takviyelerine devam et. Araştırma yapma, merak etsende bakma. Yeni hobiler edin, ilgi alanını değiştir o zaman olacak İnşAllah 🤲🏻
İnşallah Allah'ın izniyle şu an kendimi toparlamaya çalışıyorum çünkü geçtiğimiz ay çok yıprandım çok araştırdım sürekli bir yerlerden bir şeyler okudum aşılama pozitif olacakmış gibi kendimi çok hazırlamışım hep gebelik planları gebelik hayalleri kurmuşum diye travması çok oldu. Meditasyonları yogalara başlamayı düşünüyorum bu hayata gelmekteki tek amacım çocuk değil sanki evlilikteki tek amacım çocukmuş gibi davranıyorum eşime de kendime de

Ruhunda büyük bir yorgunluk ve üzüntü olması çok normal.. Yerindeki ben değilim belki, söylemesi kolay geliyodur sana diceksin belki ama lütfen moralini bozma, akışına bırak. Bütün olumsuzluklardan uzak kalmaya çalış. Neyi çok kovalarsan o kadar kaçar senden derler. Öncelikle senin ruhun dinlenmeli , sen iyi olmalısın bunu unutma. Bir hobi edin, kafanı dağıtacak şeyler yapmaya çalış, odak noktan sürekli bebek olmasın nolur. Stres bile başlı başına nagatif etki eder.. Sen dinlenince eminim bazı şeyler yoluna girecektir. Rabbimden dileğim en kısa ve hayırlı zamanda hayaline kavuşman 🌸
Evet ben de biliyorum bu konudan biraz uzaklaştıkça kendimi dinlenmeye ayırıp tevekkül ettikçe bu konu benim için daha da kolaylaşacak belki o zaman olacak ama bilinçaltın beni o kadar çok zorluyor ki. Hobiler de edin sen bu konu aklının bir köşesinde kalıyor ama gelecek ay yeniden aşılama deneyeceğim için bu ay kendime gerçekten dinlenme yapmak istiyorum.

Ay kesecik, minik kesecik, güzel kesecik, canım kesecik sen miydin hepimizin yüreğini ağzına getiren, oy oy oy içine de oturmuş maşallah, anasının yüreceği hop hop etti ama muradına erdi şükür 🙏🧿 sağlıkla gel annenin kucağına inşallah
Amiiiiiin kuzum amiiiiin inşallah 😍❤️😍 darısı hepinize inşallah. Hepinizin minnoşunu görelim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli ❤️😍

Cnm bnımde genetik sonuçlar çıkmadı
Çıksada bi baksam pıhtılaşma varmı merak edıyorum, tam 2 ay bitti testleri vereli daha çıkmadı
Mervenur277 Mervenur277 bncede devam et kuzum
Sağlıklı bi gebelik elbet yasayacaksın🙏
Daha 19sun 🤗
Umarim aşkım inşallah eşim yurt dışına çıkacak 4 5 ay sonra gelir dedik gitmeden olsaydı Allah'tan hayırlısı. Bebeğim bı gitseydiniz merkeze 2 aydan uzun sürmesi imkansız bence ya mesaj atmalarını bekliyorsan çok geç atıyorlar bizim genetik test bugün 22. Gündü gittik dediler mesaj gelmemisse çıkmamıştır eşim dedi bir kontrol edin geçen de mesaj gelmedi biz geldiğimizde çıkmıştı kontrol edince verdiler sonuçları elimize çıkmış dediler

ohhh ne güzel kuzum inan genetikde sorun çıkmamasına çok sevindim bence sen kolaylıkla hamile kalabiliyorsun eminim olacak ve tutunacak hamile oldugunu ögrenir ögrenmez yine progesteron verirsin doktorunda ne güzel demiş zaten. Bol bol meryem suresi dinle oku balım
Yapicam kuzum sürekli dua sure okuyacak artık yapacak başka bir şey kalmıyor çünkü seviyorum seni ☺️🤍

Sağol birtanem 🥰 darısı tüm isteyenlerin başına tez zamanda.

Yok canım daha vermedim ancak bugün artık sağlıkla artıyormuş gibi geldi. Çarşamba Bat günüm. O gün verebilirim bir de belki cuma verebilirim. Böylece kandaki artışı da görmüş olurum.
Kaçıncı günde artış başladı peki. Maşallah maşallah diyelim yine en başta

Amiiiiiin kuzum amiiiiin inşallah 😍❤️😍 darısı hepinize inşallah. Hepinizin minnoşunu görelim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli ❤️😍
İnşallah kuzucum. Valla sınıfımızın yarısı mezun oldu sanırım 😅 sıra bize geldi. Rabbim bu ay geri kalanlarımıza da nasip etsin hayırlısıyla sağlıkla birer, ikişer evlat (dua mı da hiç eksik etmem, ikiz de olsun isteyenlere🙏) elimiz boş kalmayalım inşallah. Kaç aydır Birlikte güldük ağladık, Allah bebek sevincini de birlikte yaşatsın inşallah 🧿🤰

Canım aqualand konusunda dikkat et bence 😊 bence bir test yap en azından bir sıkıntı olursa bilseydim daha dikkatli olurdum pişmanlığın olmasın 😊

Evet bir test yap yanında varsa bize de at 😊🥰🥰🥰🥰 ama keşke yapsaydım da tedbir alsaydom demek yerine
Kızlar gün içinde bol su içtim 3-4 saat önce WC ye gitmiştim ama dayanamadım şimdi yaptım, 5 dk içindeki hali, ne diyorsunuz kızlar?

Eklentiler

• IMG_20230814_192316.jpg
    IMG_20230814_192316.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 92
Çizgi var diyoruzz 😍😍😍 hadi inşallah sağlıkla ilerlesin. Sabah netleşir bence canım
Ay hadi hayırlısı inşallah ☺️😍❤️ eşimden gizli dolaşırken eczane görüp koşup test almıştım, bi de tek test aldım ya 🙈 kızlar hamileysem şöyle diyeceğim tutunacagi varsa her türlü tutunuyor, yumurtlamadan beri hiç durmadım ağır iş de yaptım, temizlik de yaptım, 1000 km yol da geldim, denize de gittim yüzdüm de🙈

X