2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Galiba benimki hatalı olandan,e hiç bi anlamı olmadı o zaman bu testi almamın 🙈

Eklentiler

• IMG_20230814_195828.jpg
    IMG_20230814_195828.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar artımedi yaparken fortune diye bir test daha almıştım çeşit olsun diye ikisini de yapmıştım onu da koyayım oda sanırım bozuk çıktı ya hele bi bakın , ikisini de harcadım akşam akşam bir tane fortune kaldı 😀
Bozuk değil de fazla damlatmışsın sanki dağılmış bazısı 2 damla istiyor ama var sanki kuzum

Canım o marka da 3 gün önce 3 saat sonra çizgi çıkardı hemde iki kez , bilmiyorum testlere de güven zor gibi
Evet benim de geçen ay 4 saat sonra falan çıkarmıştı laboquick ama ilk 10 dk yi dikkate almak gerekiyor, bu resmi 5 dk içinde çektim artimedde ama işte cikariyomus zaten böyle, bi anlamı olmadi

Artımed ve başka markaların içinde de çıkıyor bende çok rastladım yalancı pozitif çıkarttığına o yüzden yazmak istedim arkadaşa
İyi yaptın teşekkür ederim, ben bu testi hiç yapmadım varsayayim yarın bi test daha alırım eşimden kaçak gocek, pozitif çıkarsa bi küçük kutuya koyarım sana buralardan hatıra kalsın diye hediye aldım der veririm 😅

İnşallah Allah'ın izniyle şu an kendimi toparlamaya çalışıyorum çünkü geçtiğimiz ay çok yıprandım çok araştırdım sürekli bir yerlerden bir şeyler okudum aşılama pozitif olacakmış gibi kendimi çok hazırlamışım hep gebelik planları gebelik hayalleri kurmuşum diye travması çok oldu. Meditasyonları yogalara başlamayı düşünüyorum bu hayata gelmekteki tek amacım çocuk değil sanki evlilikteki tek amacım çocukmuş gibi davranıyorum eşime de kendime de
Bu çok yanlış canım, evliliğimi taçlandırayım derken temelini sarsıyorsun. Bir an önce ayağa kalkman lazım. Yeniden içini hayat enerjisiyle doldurmalısın. Yapma bunu ne kendine ne eşine

X