2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bebeğim hacı hocalara da gitsen sana dua okuyacaklar. Sen duanı kendin oku derim.
Ayrıca bu işler gerçekten vakti zamanını bekliyor. Sebepsiz olmayan çok kişi var. Biraz rahatlatmaya çalış kendini. Çok iyi değerlendirdiğin bir ayın sonunda testin negatif çıksa da asla üzülme, önünde bir sürü güzel ay var. Bu süreçte de sevdiğin şeyleri yap. İnanınyorum alacaksın güzel haberi kuzum 💕🙏
İnşallah kuzum kendim de okuyorum hayırlısıyla alırız inşallah güzel haberi 🤷🏻‍♀️🤲🏻

Nasibinizi bekliyorsunuz canım bak Tikabasa Tikabasa da üst üste kimyasal yaşadı ama bu kez sağlıkla devam ediyor çok şükür 🤲🏻 Sende de öyle olacağına inanıyorum vazgeçmeden devam edin olacak İnşAllah 🤲🏻
Amin inşallah çiçeğim benim 🤲🏻😘
Hiç bir sorun yoksa mutlaka olur kuzum yeterki zamanı gelsin balım. Belki kimyasal olanlarda progestanın bu ay ki gibi iyi degilid bilemeyiz ki bu ay güzel çıktıgı için sorun görmedi inşallah güzel haberini alırız minnoşum ♥️♥️
İnşallah bebeğim doktorum da sen reglin gecikirse hamilelik olursa gel değerlerin normal olmasına rağmen progestan falan yazicam sana dedi

Ben başıma istiyorum sen yakama takıyorsun amaaa😍
Sen iste bebeğim, bu da burada olumlama olarak kalsın. Seni böyle görücez inşallah. 🙏

1692024201874.png

Nasibinizi bekliyorsunuz canım bak Tikabasa Tikabasa da üst üste kimyasal yaşadı ama bu kez sağlıkla devam ediyor çok şükür 🤲🏻 Sende de öyle olacağına inanıyorum vazgeçmeden devam edin olacak İnşAllah 🤲🏻
Cnm bnımde genetik sonuçlar çıkmadı
Çıksada bi baksam pıhtılaşma varmı merak edıyorum, tam 2 ay bitti testleri vereli daha çıkmadı
Mervenur277 Mervenur277 bncede devam et kuzum
Sağlıklı bi gebelik elbet yasayacaksın🙏
Daha 19sun 🤗

Kuzum benim 12 sinde koyuydu ama pik değildi sonra silikleşti anlamadım

Devam ediyorum yapmaya kuzum bu da bugünün testi inanılmaz kasık ve bel ağrım var şuan da adet gibi sanki akıntı da gelmeye başladı eli kulağındadır pikin
Her an pik olacak gibi duruyor senin devam et aksatmadan mutlaka ben bu ay geç yumurtlayacağım sanki hala çok silik.

Klomen hiç kullanmadığın için onlardan sana öneremem ama kadın için maxijuno, erkek için maxigo gibi takviyeler var . Onlara bakabilirsin. Uygulamalarda satılıyor.

Başka takviye isimlerini de yazayım sen kendine göre araştır bak canım. Bir tane eşin için bir tane kendin için vitamin seçip kullanabilirsiniz.

İmpryl (kadın erkek kulllanır)
Pormotil women - promotil men
Promen k (erkek)
Proxeed plus (erkek)
Proxyfemin ( kadın)
Prowomen (kadın)
Maxijuno (kadın)
Maxigo (erkek)
İnofolic combi (kadın)

Kız reklamcı gibi oldum 😅
S Sevimli_35 canım takviyeler için buna bakabilirsin

X