2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet aşılama sonrasi kendiliğinden gebe kalan cok oluyor. Aşılama olduğum ay cok dua ettim Gece gündüz nerdeyse cok emek verdim gonal f de cok yan etki yapti baana . Psikolojik olarak cok yıprandım

Herşeyin bir zamanı var en güzeli umudunu yitirmemek. İnşallah bu ay bebiş isteyen herkese uğurlu gelir ve buralar hamiş dolarr

Arada keçi boynuzu içiyorum. İnşallah ilerleyen aylara da faydasi olur 3 aydir cok ilac kullandim mahvettiler beni
BEbeğim ben bu ay şöyle yaptım.

Her gün mavi kutu Inofolic içtim
Adetin ilk gününden 10. güne kadar 1 gün arayla çörek otu kürünü uyguladım. (benimkilet bütündü çiğnedim)
Bir de adetin ilk gününden 10. güne kadar her akşam çakşır kökü suyu içtim eşim değerlendirmelerin sonuna kadar içti ama o sabah akşam içti.

Bence bir deneyin derim. Bir de her ilişki sonrası istisnasız yarım saat yattım kalçamı yukarıda tutup hafif. Banyoya da 3 saatten önce girmedim.

Evet olmayacaksa tüp bebekte denesen aşılama da denesen sen olmuyor. Bu ay ilk kez kendimi bu kadar tükenmiş hissediyorum durup durup ağlıyorum

Efenimmm Önünüzdeki ay gebe bi kadın olacağım için şimdiden gidip bütün şarküteriyi satın alıp yiyeyim diyorum malum gebelikten önceki son ayım ne istiyosam yiyeyim bari

Kızlar bugun yumurtlamanın10 gunu test verdm negatf cıktı yukselırmı acaba??

Onu da kullandim canim 3 ay ekimde

Evet verdi onun da gayet iyi
Anladım canım o zaman hiçbir sorun yoksa biraz kafanı rahatlatmak, bebiş düşüncesini atmak en güzeli çünkü kafaya taktıkça olacağı varsada olmuyor. O yüzden kuzum biraz başka şeylere vermeye çalış kafanı, kendini üzme stres yapma inşallah bu ay pozitifleri görürsün

Amin inşallah psikiyatriye gitmeyi düşünüyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…