2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende aynı durumdayım neler yapmadım ki herşey denedim ama kürtajdan sonra hamile kalamadım bir türlü stresde büyük bir etken artık işi akışına bırakmaya karar verdim bir doktor bu stresle istesen de hamile olamazsın kafanı dağıt demişti onun dediğini yapıyorum şimdi

Yani o durumu yaşamamak için kademe kademe uzaklaşmak daha iyi sanırım canım İnşAllah hemen hamile kalırsın bu sayede sigaradan da kurtulmuş olursun

Bebeğimin kalbi durmuştu o yüzden kürtaj oldum

Bakalım bnde deneyeyim

Bebeğimin kalbi durmuştu o yüzden kürtaj oldum

Bakalım bnde deneyeyim
Ya çok üzüldüm inşallah en kısa sürede sağlıkla tekrar bebiş sahibi olursun canım Yanlış yönlendirmek istemem ama çoğu kişi faydasını görmüş bu kürün, hormonlarında çok fazla bir bozukluk yoksa deneyebilirsin

Nasibinizi bekliyorsunuz canım bak Tikabasa da üst üste kimyasal yaşadı ama bu kez sağlıkla devam ediyor çok şükür Sende de öyle olacağına inanıyorum vazgeçmeden devam edin olacak İnşAllah

Hayırlısı olsun kuzum bu topikte Ekim ayından beri varim herşeyi denedim geçen ay saldım gitti Rabb'im yola koymuştur

Amaaaan demeyi bilmelisin canım Sen hayatının ne kadar kıymetli olduğunu bir düşün. Bu geçen günlerin geriye gelmeyecek. Hayatından keyif almaya bak değerlendirmelerine takviyelerine devam et. Araştırma yapma, merak etsende bakma. Yeni hobiler edin, ilgi alanını değiştir o zaman olacak İnşAllah

Aynen öyle..3 senedi kullanıyorum doktorda dedi bir tek bunu kullan
Banada sadece bunu veriyor kuzum. Bunu fodega içerkende kullandın mı peki. Kız var ya sana yorum yazim derken. İsiminin altında hamilelik günlügünü imzala yazıyormuş ona tıklamışım bu bir işaret mi acaba

Defalarca kan verdim hepsi normaldi 2 yil oluyor bayağı yordu
Ruhunda büyük bir yorgunluk ve üzüntü olması çok normal.. Yerindeki ben değilim belki, söylemesi kolay geliyodur sana diceksin belki ama lütfen moralini bozma, akışına bırak. Bütün olumsuzluklardan uzak kalmaya çalış. Neyi çok kovalarsan o kadar kaçar senden derler. Öncelikle senin ruhun dinlenmeli , sen iyi olmalısın bunu unutma. Bir hobi edin, kafanı dağıtacak şeyler yapmaya çalış, odak noktan sürekli bebek olmasın nolur. Stres bile başlı başına nagatif etki eder.. Sen dinlenince eminim bazı şeyler yoluna girecektir. Rabbimden dileğim en kısa ve hayırlı zamanda hayaline kavuşman

Hiç bir sorun yoksa mutlaka olur kuzum yeterki zamanı gelsin balım. Belki kimyasal olanlarda progestanın bu ay ki gibi iyi degilid bilemeyiz ki bu ay güzel çıktıgı için sorun görmedi inşallah güzel haberini alırız minnoşum

Yaaa belkide işaret kuzumTabi ben fodegayıda kullanıyordum hatda OMEGA bile kullanıyordum en son ay ve doktorumda hepsinden haberi vardır izinliydi yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…