2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaa ben tam bilmiyorum canım testlerle ilgili çok bilgi sahibi değilim kutusunu bırakayım bu sahte mi acaba. Günüm geçmedi canım 18 Ağustos
Gul220 bu senin kullandığın testin sahte testlerden olmadığını yazmış canım bu durumda sonuç gerçekkkk :) Herhangi bir sağlık sorunun yoksa bir hafta bekle, günlük test yap takip et koyulaşmayı. Sonra da kan verirsin kesinleştirirsin inşallah hem de günün geçmiş olur.

Kızlar şimdi doktorumun yanından geliyorum genetik testler de gayet iyi bir sorun yok dedi progesteron için de bir sorun yok dedi yapacak bir şey yok bekliceksiniz dedi sizce neden sürekli tekrarlıyor ya bu şekilde başka bir doktora daha göstereceğiz bugünlerde oda bir sorun yoksa annemler tebaa olabilir diyorlar hocaya gidicez melegim can imagination forever melisaa93 ve diğer güzel kızlar

Kızlar bişey sorcam ben bu ay 40 gunde adet oldum ve temmuz 5 catlamayı gordum smdi ben bu aykı adet dongumu 4 gundenmı hesplamam lazm yoksa catlamdan 14 gun sonraymı

Aşılamanı hangi ilaçla yapmıştın ?
Yerinde olsam bir kaç ay devam ederim kendim. En yakınımdan biri aşılama sonrası kendiliğinden gebe kaldı doğurmak üzere. Böyle hikaye de çok okudum burada
Gonal f kullanmıştım. Bu ay dinlenme ayi olacak ilaçsız devam edeceğim. Ben cok stres yapıyorum galiba o cok olumsuz etkiliyor

Sehpaya bıraktım (bir sonraki yudumu alana kadar)
Bi,liyorum insanı cezbediyor ama aşırı zararlı kuzum. Ben de yazın eve geliyordum su içmez dolaptan cola çıakrtır içerdim. Lok lok lok lok o bardağı solması ve asit sesi bile beni mest ediyordu Ama oluyor yani, daha üstün bir amaç olunca önemsemiyo insan

Kızlar ben her yöntemi denedim kürler bitkiler ballar takviyeler. 3 ay femara tedavisi 1 kez de aşılama oldum. Hic bir problem yok ama 2 yildir olmuyor olmuyor. Ben bu konuyu cok kafama takıyorum cok stres yapıyorum bilmiyorum nasil kurtulacağım. Cocuk mevzusu açılmasın diye artik insanlarla iliskilerime de mesafe koyuyorum önerisi olan var mi cok yoruldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…