2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

tatlım folbiolun mg cok yüksek niye onu verdiki doktorun
Amh degerim çok düşük ya kuzum ondan. Öncede bundan verdi bitirmişitm. Bir aydır soruyor var diyorum ama yoktu mfk fodega içiyorum diye var dedim onda da 4mg folat var. Sabah fodega akşam da bu verdigini içecegim zaten idrarla atılıyor fazlası. Benim durumuma göre verdi yani kuzum

Yalnız değilsin hem kahve hem kola hem aburcubur ne ararsan var😅 Haberi alınca hepsini anında keserim bu sefer totem yapıyorum her ay dikkat ettim bu ay etmicem buda benim vücudumu hamileliği umursamıyorum diye kandırmaya çalışma biçimim🤪😂😂😂
Bence gayet güzel bir algı biçimi 😂😂 vücudumu nasıl kandırırım 😂😂 valla keseriz ya gelsinler de her gün yeşillik balık ceviz avokado bol su beslenme tarzına geçeriz 🙏😂

Günde 2 fincan Türk kahvesi 2 fincan da filtre ya da latte içiyorum 🥺 durumum çok mu vahim 😂
Yerine alternatif içecekler koy bence ☺️ Kahveyi günde bire düşür onun yerine ev yapımı meyve suyu, limonata, karpuz suyu, churchill yapabilirsin ☺️ Kahve isteğini bir bardakla giderirsin geri kalan da içme isteğini tamamlar. Hatta bu saydıklarım yazın çok daha iyi gidiyor serin serin

Yerine alternatif içecekler koy bence ☺️ Kahveyi günde bire düşür onun yerine ev yapımı meyve suyu, limonata, karpuz suyu, churchill yapabilirsin ☺️ Kahve isteğini bir bardakla giderirsin geri kalan da içme isteğini tamamlar. Hatta bu saydıklarım yazın çok daha iyi gidiyor serin serin
Evde limonata yapıyorum bir limon bir portakalla 3 litre 😂 o tarz içeceklere ağırlık vereyim en iyisi kahveyi de sabahları içerim

regle 6 gün kala hayatımda hiç yaşamadığım kadar şiddetli bir sol kasık ağrısı ile doktora gittim. yaklaşık 1 haftadır böyle bir ağrıyı çekiyorum ara ara şiddetli ara ara çalışırken işe dalıyorum hafifliyor. Doktor regl gecikmediği için gebelikten şüphelenemem dedi ama yine beta bakalım dedi sonuçlar yaklaşık 1 saat sonra çıktı <0.100 yani negatifim bana ağrı kesici olarak buscopan alabileceğimi söyledi. Burada değerleri sonradan yükselip hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar olmuş. Bu şekilde bir durum yaşayan var mı ? bat son 4 gün şiddetli kasık ağrım , baş ağrım ve baygınlık hissim dışında bir sorunum yok

Amh degerim çok düşük ya kuzum ondan. Öncede bundan verdi bitirmişitm. Bir aydır soruyor var diyorum ama yoktu mfk fodega içiyorum diye var dedim onda da 4mg folat var. Sabah fodega akşam da bu verdigini içecegim zaten idrarla atılıyor fazlası. Benim durumuma göre verdi yani kuzum
peki canım fazlası zarar veriyor diye biliyorum doktorun verdiyse sıkıntı yok ama olurda hamiş kalırsan ki inş kalıcaksın bunu içme başka folik asit kullan hamilelikte 😍🙏

Banada bundan verdı prof. Haftada 3 yada 4 gun ıc dedı.yumurta kalıtesı ıcın cok onemlıymıs oyle dedı.bu arada kandakı degerım 12.ara ara hep folbıol ıcıyorum ben zaten 4,5 aydır ama ona ragmen 12
canım evet fayda sağlıyor ama bazı yerlerde cocuklarda otızm yapabiliyor denmişti bana aile hekimi vermişti bi ara kullandım test yaptım folat seviyesi baya yükselmişti o yüzden bıraktım hemen başka doktora söyledim bana 400mcg olanlardan folactive verdi onu kullan dedi bilmiyorum yakın cevremde böyle cocukları olan tanıklarım var o yüzden korkuyorum kullanmadım artık

regle 6 gün kala hayatımda hiç yaşamadığım kadar şiddetli bir sol kasık ağrısı ile doktora gittim. yaklaşık 1 haftadır böyle bir ağrıyı çekiyorum ara ara şiddetli ara ara çalışırken işe dalıyorum hafifliyor. Doktor regl gecikmediği için gebelikten şüphelenemem dedi ama yine beta bakalım dedi sonuçlar yaklaşık 1 saat sonra çıktı <0.100 yani negatifim bana ağrı kesici olarak buscopan alabileceğimi söyledi. Burada değerleri sonradan yükselip hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar olmuş. Bu şekilde bir durum yaşayan var mı ? bat son 4 gün şiddetli kasık ağrım , baş ağrım ve baygınlık hissim dışında bir sorunum yok
Kadın doğum uzmanı mıydı gittiğin?

X