2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet çok faydası oluyor gerçekten ben de normalde 30-32-33 nadir 35 günde olurum. Geçen ay inofolic kullandık 28 günde oldum işte. Çok güzel etkiledi. İnşallah inanıyorum kaliteli yumurta olayını artırıyor bu inofolic

Değiştirsene canım e devletten hekimini

Canım gidiyorum bütün kontroller yapıldı hiçbir sorun çıkmadı doktor ilaç da vermedi

Yumurtlama günü ve sonrası her gün gece 2 de yapsan yüne olur kuzum 3 gün önemse ama kız istiyorsan yumurtlamadan iki önce başla ilişkiye
Zaten Şuan gün aşırı gidiyoruz kuzum Allahtan bir şey olmazsa. Yumurtlamadan önce yakalamış da oluruz. Ya bu sefer de kızım olur inşallah diye rabbime dua ediyorum ama hayırlısını versin tabi erkek de olursa başımın üstünde yeri var

Canım peki çalıştı bizde aldık ama eşim kullanıyor sadece sen ne için kullandın neye iyi geliyormuş

Allahım ya içim içime doğmuyor bu ay bakalım meraktan ölüncem zaten çatlama ne zaman olacak doktor ne diyecek vs
Bende merakla bekliyorum 4 gün sonra güzel yumoş haberlerini bekliyorum. Bende şu digeri çatlasada gün saymaya başlasam diye bekliyorum. Sabaha çatlasın artık da şu lh düşsün progesteron üstlensin görevini artık

Canım peki çalıştı bizde aldık ama eşim kullanıyor sadece sen ne için kullandın neye iyi geliyormuş
Forumlarda okudum çok kadınlar da içmişler o ay hamile kalmışlar içenler. Yumurtlamayı desteklediğini söylüyorlar. Bende günde 1 bardak içtim. Bardağın 4/1 i çakşır suyu 4/3 ü normal içme suyu.

2 yıl olucak kasım da
AA doktorun klomen falan vermedi mi? Bak bizim de herşeyimizin normal olduğunu söylüyor doktorumuz ama 1 seneden sonra klomen, çatlatma iğnesi, aşılama , hsg herşeyi oldum. Doktorunu değiştir istersen canım. İki senede hiç ilaç vermemesi ilginç geldi bana

Kuzum içimden bir ses diyor ki 4 güne kalmayacak çatlayacak benim yumurta diyor doktor göremeyecek diyor. Oraya gitmeden çatalrsa bilebilir mi doktor acaba. Ay inşallah hayırlısı olsun kiste falan çevirmeden güzelce şöyle.yarın ateşin yükselecek senin bence :)

Yok canım vermedi hatta geçen ben dedim ki hocam aklıma takılıyor 2 sene geriye normalken olmaması normal mi dedim oda bazen zamana bırakmak lazım falan dedi geçiştirdi sanki canım İstanbul’da oturuyorum bu kaçıncı doktor bulamadım ki düzgün ilgilenen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…