2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Genelde günlük değil 2 günde bir olan koyulaşma daha çok belli oluyor. İçini ferah tut bebişim

Şükür yolunda her şey ama psikolojik olarak hiç tadım tuzum yok canım ya elim kolum kalkmıyor enerjim yok hep ağlıyorum bir de arada
Adaptasyon sürecindesin bedenen ve ruhen Geçecek bugünler bebeğim. Birkaç haftaya daha iyi olacağına eminim Yürüyüşlere çık istersen yavaş yavaş dinlene dinlene gezersin. Yaşadığın yer cennet gibi çık bak doğaya denize özellikle yüksekten bak iyi gelecektir psikolojine

Evet bence çatlamış, degerlendirdiysen tamamdır, bence bugünü de değerlendir daha garanti olsun.
Dünden önceki günü değerlendirdik. Dün boştu. Bugünü de değerlendircez. Dün Ankara daydı eşim çok geç geldi. Arabayı falan kendi kullanıyo çok yoruluyo ve istesek de o iş olamıyo yoldan ne zaman gelse Sabah yapalım istedim ama toplantısı varmış "çorabım nerde, traş olmam lazım, kahve içmeliyim" şeklinde evde geziyordu ses etmedim.

Aynen bende ovülasyon sayfalarında denk geldim o şekilde olduğuna o yüzden devam etmen garanti olur

Businessman ya pazarları çocuğu kucağına verip ekmek almaya gönderince bu havalar nerdeee dersin

Niqu kuzum bu arada bence bebeklerin ikiz degerin yine iki katından fazla artmış haftaya gidcekmisin doktora

Niqu kuzum bu arada bence bebeklerin ikiz degerin yine iki katından fazla artmış haftaya gidcekmisin doktora
Dış gebelikten korkuyorum bende fazla görünce..aslında 15 gün sonra dedi gel..ama ben burdakı bir ultrasona görünmek istiyorum..sadece keseyi görürmüyüm acaba uyğulamaya göre 4+6 ben

Dış gebelikten korkuyorum bende fazla görünce..aslında 15 gün sonra dedi gel..ama ben burdakı bir ultrasona görünmek istiyorum..sadece keseyi görürmüyüm acaba uyğulamaya göre 4+6 ben
Dış gebelikte yükselip düşer canım anlıyorum korkularını ama aklına getirme öyle şeyler. Bence yarında ver kan 3000bini geçerse karından kese görünür şuan gitsen vajinadan gözükebilir kese ama bence pazartesiye kadar bekle öyle git canım keseyi görürsün inşallah

O zaman yarın yine kan veririm dediğin gibi 3000 geçerse doktora giderim kese için..sen daha iyi biliyorsun bu işleri..

O zaman yarın yine kan veririm dediğin gibi 3000 geçerse doktora giderim kese için..sen daha iyi biliyorsun bu işleri..
Canım sorunlu hamilelikler düşük geçince baştan insan çok strese giriyor o yüzden ben oldam betaya göre giderdim zaten yarınki betandan belli olur allahın izniyle kız hiç belli olmaz pazartesiye belki bebişi bile görürsün inşallah. Kuzum birde doktoruna aspirin içebilirmiyim diye sor düşükler kimyasal var ya ben bugün alacam haftada 3 gün içecegim ön hazırlık olur

Kızlar ovulasyon testinde yumurtlama görmeden hamile kalınılabilir mi ?

Asistanıyla konuştum bir tek folikasit dedi düşüklerimi biliyor.Yarın belli olucak canım artıkAy İn şa Allah görek artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…