2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet haklısın ama biz artık çok yorulduk gidip gelmekten vakit çok geçti istiyoruz madem başlayalım dedik bakalım herşeyin hakkımızda hayırlısı olsun
Kuzum yaşın o kadar gençki nacizane fikrim eger sende ve eşinde önemli bir sorun yoksa biraz daha dene istersen inosital omega3 kullan bir kaç ayda öyle dene bak Niqu arkadaşımız geçen ay tüp bebek yaptırdı kimyasal oldu bu ay kendiliginden hamile kaldı takviyeler ile

Niqu canım nasılsın nasıl hissediyorsun kendini beta ne zaman baktıracaksın tekrar. Kuzum bende mfk fodega ile athena aldım athenayı nasıl kullandın sen

Evet benım doktorum da aynı seyı soyledı sen ne zaman histeroskopi olacaksın? Bu arada bende genç yaşta tüp bebek yaptırdım bir oğlum var kendimde kalabiliyordun ama düşüyordu hep bakalım histeroskopiden sonra ne olacak

Niqu canım nasılsın nasıl hissediyorsun kendini beta ne zaman baktıracaksın tekrar. Kuzum bende mfk fodega ile athena aldım athenayı nasıl kullandın sen
Dün baktırdım canım 1965 çıktı çok şükürama hala sevinemedik..tüp bebek doktorun dedikleri hiç unutmuyorum doğal yolla çocuğunu kucağina alamazsın diyordu..Athena canım günde 1 defa kullanıyordum canım

Desin kuzum sen ona bakma seni çok yıprattı. Allah büyük o ol dedikten sonra olur bebegini kucagına aldıgında o doktora görünüp şöyle bir selam çakarsın inşallah. Saglıkla ilerlesin inşallah canımmbenim allahım kucagına saglıkla almayı nasip etsin adendo varsa elinde kullan canım

Amin canım zaten hep bu doktorlar beni psikoloji olarak mahv etdiler.Adendo var kullanıyorum günde 2 defa

Allah Allah neden doğal yolla kucagina alamazmissin, inşallah hiç zorluk yaşamadan alırsın canım bebegini kucağına

Allah Allah neden doğal yolla kucagina alamazmissin, inşallah hiç zorluk yaşamadan alırsın canım bebegini kucağına
İn şa Allah canım.Bundan önce 2 düşük olduğu için bana dedi demek sende embriyoda genetikte sorun var..genetiğe gönderilmeli.Yani doğal yolla genetiği bilmeden illa bir sorun çıkıcak gibi

almadım ben canım bakmıştım sayfalarına o zman gördüm yeni olan biraz daha pahalı tabi athaneya göre inşalalh fayda görürsün
Evet yeni olan 750 tl stokta olsa içerigini karşılaştırma yapcaktım ama göremedim bence çok bi fark yoktury 2 ayda bunu deneyelim bakalım en geç eylülde hamileyim totem yapim biraz

Evet yeni olan 750 tl stokta olsa içerigini karşılaştırma yapcaktım ama göremedim bence çok bi fark yoktury 2 ayda bunu deneyelim bakalım en geç eylülde hamileyim totem yapim biraz
ay hadi inşallahh :) bencede aynıdır gibi geliyor yenisi yokken rezevr için herkese athaneyı öneriyorlardı demekki oda işe yarıyor :) şifa olur inşallah

Gece pik olup çatlamış olabilir bebeğim ama bence daha olmadı bir süre daha devam eder misin testlere yakındır olması bence
Evet evet yapmaya devam edicem. Bazen böyle pik e çok yakın olup silikleşip sonra birden pik olabiliyor. Ya öyle olcak ya da cidden gece pik oldu ve sabaha çatladı. Dün eşim yoktu zaten değerlendirme olmadı ama bugün değerlendiririz. Nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…