2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Peki benim İnnovita ve Laboquick ile pik görememem ancak Miratech ile pik görmeme ne diyeceğiz ljdfhjlhglgvjhbg renkler eşit çıktı. yine bir bilimsel çalışma daha.

Not: hatta şimdi tekrar baktım elimle teste T çizgisi C den daha koyu oldu :/

1688719014655.jpeg

Selam kızlar herkes iyidir umarım ☺️ A Afratafrac bu ovulasyon testi ısı ne karıştı ya nasıl silikleşip sonra yükseliyor ben silikleştiğinde hemen bırakıyordum test yapmayı 🙄

imagination forever imagination forever ben testlerden pek anlamıyorum ama bilenler görmüş bata kaç gün vardı ? İnşallah bebis vardır 😍

Selam kızlar herkes iyidir umarım ☺️ A Afratafrac bu ovulasyon testi ısı ne karıştı ya nasıl silikleşip sonra yükseliyor ben silikleştiğinde hemen bırakıyordum test yapmayı 🙄

imagination forever imagination forever ben testlerden pek anlamıyorum ama bilenler görmüş bata kaç gün vardı ? İnşallah bebis vardır 😍
Eğer koyu bir pik görmediysen sakın bırakma. O gördüğün pik olmayabiliyor. Bazen yumurta çıkmaya çalışıyor ancak olmuyor o hormon düşüyor, sonra tekrar deniyor çıkmayı ve tekrar yükseliyor.

Peki benim İnnovita ve Laboquick ile pik görememem ancak Miratech ile pik görmeme ne diyeceğiz ljdfhjlhglgvjhbg renkler eşit çıktı. yine bir bilimsel çalışma daha.

Eki Görüntüle 3269155
Sen bugünü kaçırma canım 🥰🥰

Umarım hakkında hayırlısı olur canım. Ben de jelden alıp denemek istiyorum. Gynoseed olandan mı aldın? Vitamin ve ovulasyon testi uzuncadır kullanıyorum. Bir de onu deneyeyim dedim.
Evet canım gynoseed aldım trendyoldan. Yorumlar iyidi kalanlar çok. Yumurtlamamı anlıyorum ama yine de ovulasyon ile deneyeceğim ilkkez. Vesile olsun inşallah

Canım nasılsın 💜
Iyiyim tatlim cok şükür. Iyi olmaya calisiyorum diyelim ya da. Gecen ay yine kimyasal oldu. Simdi ondan dolayi sanirim 3 gun gecikti regl. Hala da gelmedi. Biraz onun depresif hali var sanırım😔 bir de surec iyice uzadi ve hem fiziksel hem de ruhsal olarak yorucu olmaya başladı. Icimden doktora gitmek de gelmiyor. Iyice takıntı haline getirip işi grift hale getirmeyi de istemiyorum. Kafamdan atip bir süre düşünmemeye ihtiyac var sanırım. Sen nasilsin neler yapiyorsun? Toparlanabildin mi?

Kızlar Allah aşkına bana yardım edin ben mi yanlış görüyorum yoksa böyle bir şey olabilir mi? Adetin üçüncü günü içimden ulan son testi yapcam zaten adetim bitmek üzere dedim. Işıkla bakınca görüyorum ışıksız göremiyorum. 5 dakika içinde çıktı ama nasıl neden?
Görünüyor evet ama başka test de yapın bence. Ben de çok gördüm silik şekilde ama sonu hüsran oldu. Fotoğrafı siyah beyaz ayarda düzenleyip bakın daha net oluyor

Eki Görüntüle 3269155
Ay ben innovitayı baz alıyorum nedense ona güveniyorum 😂

X