2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

farkı ne canım pro üyeliğin? bir kolaylığı var mı?
Yok aşkım ya bana hediye olarak verilmişti bir yarışmayı oyladığım için. Kişilerin son görülmesi ve hangi konuya baktıklarını falan görüyorum bunu pro özellik diye demişti bazı arkadaşlar ama ben herkes görüyor diye biliyorum

Herkes görebiliyo bence canım ben pro değilim ama görüyorum

Anladım canım aynı reklam darlamaları devam yani

Herkes görebiliyo bence canım ben pro değilim ama görüyorum

Kazen anlatmış canım pek bi fark yok bence

Kızlar biz diğer ay tatil planlamak istiyoruz gebelikte düşünüyoruz nasıl olucak sorun olur mu ? Tatilmi planlamayalım korunalımmı

Kızlar biz diğer ay tatil planlamak istiyoruz gebelikte düşünüyoruz nasıl olucak sorun olur mu ? Tatilmi planlamayalım korunalımmı
Canım tatile gidip de hamile dönen çok kişi tanıyorum burda inşallah sende onlardan olursun. Korunma bence keyfine bak çocuk da düşünme

Tatil bebisi süprizzz yapar kafa rahat tatilde ohhh misss tatilde kafayada takmassın 10 numara olur

Canım tatile gidip de hamile dönen çok kişi tanıyorum burda inşallah sende onlardan olursun. Korunma bence keyfine bak çocuk da düşünme
Şöyle gideceğimiz tarih 1 buçuk ay sonra muhtemelen hemen adet bitimine gelcek yumurtlamaya değil ama ben yinede bu sürede korunmayayım hamiş olursam da 3 kişi tatil yaparız. Yok sıkıntısı falan olurmu yani risk açısından ? Doktorlar öyle kısıtlıyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…