2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar günaydın ben bu sabah yine test yaptım bata 2-3 gün kaldı öğrendiğimin 3. Günü bugün.Kan testine gitmedim henüz çok erken diye kasetle takip ediyim dedim sizce koyulaşma varmı dünle bugün arasında?(ikisi farklı marka kaset test)

Eklentiler

• 74C93956-A19D-4348-B241-EDD6E924CD27.jpeg
    74C93956-A19D-4348-B241-EDD6E924CD27.jpeg
    24,7 KB · Görüntüleme: 62
  • D88E9A6B-A788-469A-A8C8-0B6985508141.jpeg
    D88E9A6B-A788-469A-A8C8-0B6985508141.jpeg
    28,7 KB · Görüntüleme: 55
Ya evet canım doktor yapışıklık pldugunı söyledi hiç dha önce söyleyen olmadi o kdr hsg çektirdim dirençli geçiş yazilmiş hsg raporuma ama geçiş oldu yazilmiş dün başka doktora girtim kendisi söyledi yapişiklik oldğnu üç ay femara deneyelim dedi eğer olmazsa ameliyat dedi kabul ettm bnde çnki bu ay adetim çok şiddetli ağrili geçti kasıklarimda ağri var hep enfeksiyondan şüğheleniyordm doktor dün söyledi
Merhaba, tüplerinizde mi yapışıklık var ? Bir doktor bana da sağ tüpte yapışıklık olduğunu söyledi. Bu durum gebe kalmaya engel mi? Bir de rahim filminizde mi belli yapışıklık??

Yaa geçmiş olsun kuzum. Umarım hiç umadığımız anda mutluluğumuz karşımıza çıkar. Umarım artık zamanı gelmiştir ve ve bebişlerimiz bizii bulur. Progestan döllenmiş yumurta iççin diye biliyorum. Progestan döllenmiş kese görününce vermiyor mu doktorlar? Boşuna hormon alma kuzum. Ama folik asit ve coraspirin içebilirsin tabi.
Cnm bnım doktorum progestanı yumurtlamadan sonra vermişti
Bazı kişilere o sekılde verıyor, forumdada vardı hatta
Bn 3 kımyasaldada kullandım
Bu ay kullanmıcam dediğin gbi

Çarsıya gıdebılırsem bugun 5 gbı test yapıcam

Kızlar günaydın ben bu sabah yine test yaptım bata 2-3 gün kaldı öğrendiğimin 3. Günü bugün.Kan testine gitmedim henüz çok erken diye kasetle takip ediyim dedim sizce koyulaşma varmı dünle bugün arasında?(ikisi farklı marka kaset test)
İkisi farklıysa kıyas yapmak zor olur canım aynı marka da daha net oluyor ikisinin hassasiyeti farklı ☺️

Bende 26 yaşındayım🤭 Bende genelde öyleyim ya canımlı aşkımlı🥰 bende pko kendimi bildim bileli var evlenmeden önce regl hep düzensizdi 2 ay olmazdım falan evleneli 4 yıl olacak nerdeyse. evlendikten sonra nispeten düzene girmiş gibi oldu ama şu son 5 6 aydır düzen falan kalmadı. Bende klomen ile denedim letu ile denedim 2 kez aşılama yaptım olmadı benim aşılamalarda rahim ağzında hep problem oldu o içine sokulan kanal varya Bende rahim ağzında bişeye takılıyordu iki işlemde de doktorlarım çok zorlandı benimde canım çok yandı. İki farklı doktora yaptırdım ikinci aşılamada doktor nerdeyse aşılamadan vazgeçip rahime kamera soracaktı ki son anda başardı. Bu ay tutmazsa gel kamerayla bi bakalım ne var diye dedi. Tabi yine tutmadı hemen gittim histereskopi oldum rahim ağzında naboti kistleri varmış orayı daraltan. Doktorum tüp bebek doktoruydu bu arada hemen tüp bebek yapalım hiç bekleme dedi. Ama biz tayinci olduğumuz için 10 gün içinde taşınıyorduk orda yaptıramadık. Şimdi balıkesirdeyim bakalım tüp bebek için araştırma yapıyorum. Evimin hemen yanındaki şehir hastanesinde bölüm açıldı henüz tüp bebek yapmaya başlamadılar ama bir kaç aya başlanacak. Tereddütteyim burda mı yaptırsam yoksa il dışında işinin ehli doktorlara mı gitsem bilemiyorum
Canım Rabbim ikimizinde hakkında hayırlısı olsun inşallah Rabbim birşeyleri sebep etsin hayırlısı ile kolayından olsun ikimizinde.🤲🏻🤲🏻 Canım işinin ehli doktor olması daha avantaj olur çünkü süreç zorlu seni çok yıpratırlar işini bilmeyen sadece para vermiş olursun maddi yönden sıkıntı çekersin benden tavsiye doktorunu iyi seç ☺️

Şurada yaş bilgisi açık olanların yaşı yazıyor canım. Yaşın daha çok gençmiş. Pko hamileliği imkansız kılmıyor. Sadece doktor kontrolünde ilaç kullanmak gerekiyor. Takviyeler almak gerekiyor. Hatta bu rahatsızlık daha biz anne karnındayken oluşan ve doğuştan gelen bir şey. Çoğu kadın pko olduğunu bilmeden hamile kalıyor hatta. İçini ferah tut. Bence tüp bebek için acele etmenize de gerek yokmuş. İnşallah en kısa zamanda güzel haberi alacaksınız inanıyorum 💕🙏

Eki Görüntüle 3269093
Evet haklısın ama biz artık çok yorulduk gidip gelmekten vakit çok geçti istiyoruz madem başlayalım dedik bakalım herşeyin hakkımızda hayırlısı olsun ☺️

X