2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hayır bu kadar net olmaz test yeni yapılmış zaten sanırım hemen çıkmaz ki kendi çizgisi bi 5 dakika sonraki halini çek at bide bence var inşallah da vardır canım
Bebiş evden çıktım çekip, 5 dakkadakı hali bu
Ben görüyorum canım nasıl yok dersin 🤔
bu gün 13cü günü çatlamanın gölge gibi pembe diğil, gözle görülüyor ama pembiş diğil garip bi çizgi olmadı kahvaltıdan sonra idrar tutup bi daha yaparım 🙏

Günaydın, günün ilk ışıklarıyla ilk test benden gelsin erkenden uyanınca bi test yapayım dedim bata 4 gün kala 😍
Çok çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah 😍
Ya çenin maviş testlerini severim ben oyyyyyyy aframtaframmmm 😍😍
Kızlar yok gibi, ben elendim galiba, adet ağrılarım da başladı… yine hüsran
Kız orda bayağı çizgi var hemen mi çıktı o çizgi? Bir üstten çekip atar mısın

Hafi inşallah Çifter Çifter geldin kuzuuuu😍😍😍 ya bu doktor ilişki günü veriyor ya mesela sabah ya da akşam falan diyor mu onun saatini de veriyor mu
Yok kuzum igne olursa saat oluyor. Benim kendi çatladıgı için gün olarak söylüyor sadece. Dün olsun demişti ilişki öglen 2 de oldu gece işten geldi 2 de yine oldu mesela 12 saat geçmeden iki ilişki oldu bugün akşam yine çatladıktan sonra doktoru dinlemiyorum ben 12 saat geçmeden ikinci ilişki oldu yani size kalmış nasıl isterseniz aşkım

Ya aslında bu ay beni hem sol hem sağ tarafım çok ağrıdı. Geçen ay sadece sağ tarafım ağrımıştı. Kışın ise yumurtlama olan taraftan ağrıdı. Yumurtlama yoksa hiç ağrı olmamıştı. Ama bence benim bu söylediklerimle kendine teşhis koyma. En iyi doktor bilir.
Teşhis değil de canım merak ediyordum hep. Senin durumu okuyunca da sormak istedim. Çünkü sen sağdan yumurtlamadığını biliyormuşsun dolayısıyla ağrı olayında da bağlantı olup olmadığını en iyi senden öğrenebilirdim. Belki de verdiğin bilgiler benimde dr a gidip kendimle ilgili bişeyleri öğrenmeme vesile olacak, bakalım . Çünkü Bende sağ dan ağrı hiççç olmadı hiç

X