2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyy maşallah çok sevindim inşallah sağlıkla ilerler ve harika zamanlar geçirirsin Demekki bazen içimizdeki hislere güvenmemiz lazım
Kesinlikle öyle. Bir de negatif ve olumusz düşüncelere asla yer olmamalı
Canımmmm çok tebrik ederim sağlıkla büyüsün inşallah
Sağol birtanem, inşallah darısı isteyen herkesin başına inşallah.
Ay ağlayacağımmm nasıl sevindim anlatamam oyy kuzum yaaa iyi kalpli arkadaşım hayırlı uğurlu olsun zaten ilk gece hamile kalmıştınn sen biliyorsun, buna inanmıştık tebrik ederim
Sağol birtanem, güzel arkadaşım benim. Evet ya daha o gece gelip burada ben hamileyim demiştim hissetmiştim

Destekliyorum seni mesela benim doktorum dedi kesinlikle yüksek doz kullanıcaksın folbiol yüksek doz ve her defa gidince soruyor kullanıyormusun diye

Ateş

Ateşini ölç ilişki günlerini işaretle yeterli canım
Ateş ölçme macerasına heveslenmiş İngilizce fakiri kızın dramı
Ölçüp ölçüp kendim kendim mi tablo yapsam acaba? Size danışırım sanki ateşim yükseliyor görüyor musunuz çatladı mı acaba falan

Ay kusura bakma kuzum yanlış anlamışım ben. Ay hadi inşallah sonuçta tutunmaya yardımcı vermiş demek ki tedavi şekli hep bu şekilde benzer. Bakalım inşallah umutluyum Allahım hayırlısı ile yardımcımız olsun inşallah

Yaaa bebeğimmm ağlicam ben şuan çok duygusalım çok sevindimmm beta verdin mi nasılsın nasıl supriz yapıcaksın
Yaaaa kuşum

Sabah söyledim. Bir kutu içine koydum dün kargo geldi sana kimden eldi bu dedim. Meraklanıp açıp baktı testleri gördü

Canım günlük nasıl yapacağına dair örnek bir ekran fotosu atıcam. Önüne takvim çıktığında mesela her gün saat 7 ye kur saatini uyanır uyanmaz dil altından ölç. Sonra takvimden gününü seç. Temperature yazan yere ateşini altına da benim gibi saatini kendi otomatik gösteriyor zaten yazarsın tablon oluştukça fikrin oluşur uğraştıkça çözersin tabloyu korkma

Eklentiler

• IMG_7822.jpeg
    75,2 KB · Görüntüleme: 72
Canım biraz yürüdüm bugün dışarda adet ağrım gibi kasıklarım ağrımaya başladı bide labaquik test 3 saat sonra dün akşamki gibi çizgi çıkardı acaba var mı ki , yoksa adete yakınım diye mi ağrıyor karnım , hemen silik çıkmadı sabah yaptığım halde sonradan çıktı

Daha oraya gelemedim bile. Ah bi gelsem Bak daha burdayım İlk gelen kayıt yerini doldurduktan sonra sürekli bu çıkıyor.

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-12-16-50-00-662_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 74
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…